Menu
Your Cart

BABYknihy Blog RSS Feed

03 Dec Jak vybrat magnetickou stavebnici Magna Tiles?
Zuzana 0 137
Zábavná magnetická stavebnice Magna Tiles je u nás na Babyknihy jednou z nejoblíbenějších značek a často ji kupujete jako vánoční či narozeninový dárek. A není se čemu divit. Je to stavebnice, se kterou si vyhraje celá rodina, je velmi kvalitní, doko..
23 Nov Stáhněte si: Vánoční omalovánky
Kika 4 5904
Těšíme se, že si vaše děti tak moc oblíbily voskovky a barvy Jar Melo. Rozhodli jsme se vám tak vytvořit, originální vánoční omalovánky pro vaše najmenší.  Tečkovací podklady využijete na barvy v tubě, kterými mohou děti obrázek vytečkovat :).   Vš..
15 Nov Video: Naše hračky deti baví III.
Kika 0 7527
Nápady na originální vánoční dárky. Už víte jaké dárky si děti najdou letos pod vánočním stromečkem? Podívejte se, co baví naše děti.Baby Einstein - Zvukové hračky Baby Einstein jsou originální a různorodé. Jejich zvuk je velmi příjemný a dá se také ..
11 Nov Stáhněte si: Vánoční šablona perníková chaloupka
Zuzana 0 4830
Vytvořte si dokonalou perníkovou chaloupku! Sice z ní děti nebudou moct olupovat perníček, protože bude celá z papíru, zato si ji vybarví a ozdobí zcela podle sebe a déle jim vydrží.Abyste tvořením domečku potěšily větší i menší děti, připravili jsme..
07 Nov 5 způsobů jak kreativně využít magnetickou stavebnici Magna Tiles
Milka 0 472
Magnetické stavebnice jsou v současnosti velkým trendem a stále nabírají na popularitě. My se popravdě ani nedivíme. Jsou to hračky, které děti jednoduše baví a přitom rozvíjejí řadu oblastí jejich vývoje. Kromě představivosti, jemné motoriky, pozorn..
07 Nov Tipy na vánoční knihy pro děti 2022
Zuzana 0 402
Vánoční knihy vašim dětem každoročně zpříjemňují advent a čekání na ježíška. Proto máme velkou radost, že i tento rok se v českých vydavatelstvích urodila spousta knižních vánočních novinek pro děti. Najdete mezi nimi především kouzelné příběhy pro m..
Zobrazeno 1 až 6 z 59 (10 stránek)