Menu
Your Cart

BABYknihy Blog RSS Feed

20 Feb Puzzle, ideální hra pre rozvoj vašeho deťátka
Milka 0 538
Všichni je známe, máme doma, hrajeme si s nimi a krátíme si jimi dlouhé chvíle či rodinné večeři. Řeč je o puzzle! Tento druh zábavy není ve světě her žádnou novinkou a lidé se s puzzle baví už od nepaměti. Puzzle jsou jedna z mála her, které baví vš..
06 Feb Nejlepší hry pro rozvoj logického myšlení dětí
1 16826
Máme pro vás skvělou zprávu! Všechny logické hry nově najdete v nové kategorii Hry na rozvoj logického myšlení.   Už i malé děti si díky nim zábavnou formou rozvíjí své myšlenkové schopnosti. Často si při nich ale procvičí tak jiné dovednosti. Učí ..
01 Feb 5 tipů na valentýnské tvoření
Milka 0 916
Valentýn, svátek zamilovaných již klepe na dveře, oslavit ho můžete i kreativně se svými ratolestmi. Připravili jsme si pro vás tipy na valentýnské tvoření, které dětičky zabaví a kreativní aktivity potrénují grafomotoriku a práci s kreativními potře..
24 Jan Speciální pedagožka radí: Jak připravit předškoláka na školu
0 664
Školní rok se pomalu přehoupne do své druhé poloviny, a to znamená, že malé předškoláky v následujícím pololetí čeká zápis do základních škol. V souvislosti s tímto velkým životním krokem mívají rodiče řadu otázek. Zajímá je, co by má umět předškolák..
17 Jan 50+ tipů na nejlepší společenské hry pro děti 2023
Zuzana 0 12546
Ať je zima, nebo léto, ať jste doma sami s dětmi, nebo na dovolené ve společnosti kamarádů, společenské hry se hodí vždy. Dokážou skvěle zabavit, když je venku špatné počasí, fungují jako efektivní stmelovač rodiny a kolektivu a pomáhají dětem při zl..
16 Jan Stáhněte si: Omalovánky Zdravá výživa
Kika 0 2589
Těšíme se, že si vaše děti tak moc oblíbily voskovky a barvy v tubě Jar Melo. Rozhodli jsme se vám za to odvděčit a vytvořili jsme pro vaše nejmenší originální omalovánky o zdravé výživě.   Tečkovací podklady využijete s oblíbenými barvami v tubě, ..
Zobrazeno 1 až 6 z 66 (11 stránek)