Nápady na originální vánoční dárky. Už víte jaké dárky si děti najdou letos pod vánočním stromečkem? Podívejte se, co baví naše děti.
Baby Einstein Zvukové hračky Baby Einstein jsou originální a různorodé. Jejich zvuk je velmi příjemný a dá se také ztišit, co ocení všichni unavení rodiče.

Magnetická kniha Vánoce - Knížka je krásným dárkem, do mikulášské kozačky, nebo k začátku adventu k navození té pravé vánoční atmosféry.

Zmrzlinový stánek - S tímto parádním zmrzlinovým stánkem se budou vaše děti cítit jako skuteční zmrzlináři. Má krásný výklad na 4 druhy zmrzliny, dávkovač na šlehačku, stojánek na kornouty a mističky, mrazící box na nauky a spoustu dalších doplňků

Vláčkodráha Hasiči - Dokonalé spojení hasičů a vláčkové dráhy. Této dráze se potěší všechny děti, které rády staví nebo vymýšlejí různé příběhy.

Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron -  Obrázková knížka rozveselí děti během nejkrásnějších dnů v roce.

Magnetická stavebnice Magna Tiles - Magnetická stavebnice, která rozvíjí u dětí kreativitu, tvořivost a prostorové vnímání.

Pexeso Vánoce - Speciální vánoční edice pexesa pro nejmenší z pevného kartonu s obrázky inspirovanými zimou a Vánocemi bude krásným vánočním dárkem.