Menu
Your Cart

Bino


Dřevěný zubařský set pro malé zubaře.Dětský 10-ti dílný set v červeno-bílém pouzdře se zipem. Ideální pro hraní rolí, u kterých si děti skutečně dlouho vyhrají. Všechny díly mají v kufříku své místo. Lze jej snadno sbalit a kamkoli vzít s sebou. Sada obsahuje umělý chrup s vyjímatelnými zuby, na kte..
361Kč
Bez daně:298Kč
Klasický triangl s typickým jemným cinknutím je vhodným hudebním nástrojem pro všechny malé muzikanty. Součástí balení je také kovová tyčka. ..
113Kč
Bez daně:93Kč
Zvonkohra s 12 rolničkami v přírodním dřevěném provedení od českého výrobce dřevěných hraček Bino má zdravotní test a splňuje EU normy...
109Kč
Bez daně:90Kč
Jednoduché dřevěné puzzle pro nejmenší s motivem veselých zvířecích hlaviček.Doporučujeme pro děti od osmnácti měsíců...
99Kč
Bez daně:82Kč
Vyskládej oblečení pro párek medvídků.Děti mají možnost si dle vlastní fantazie oblékat a měnit postavičky malé medvědice a medvídka vkládáním různých dílků na destičku s výsekem medvídka. Vyměňují mu oblečky, boty i hlavičky.Skládání podporuje fantazii a rozvíjí jemnou motoriku.Hra podporuje r..
172Kč
Bez daně:142Kč
Stíny Přiřaď co kam patří
Nedostupné
Při této hře se učí děti přiřazovat správné symboly...
219Kč
Bez daně:181Kč
Pexeso Zvířátka
Nedostupné
Zahrajte si dřevěné pexeso se zvířátky.Klasická hra, která rozvíjí paměť s veselými obrázky na dřevěných kartičkách.Tradiční logická hra rozvíjí paměť a koncentraci.Díky pestrobarevným obrázkem roztomilých zvířátek se hraje téměř samo. Pexeso je baleno v praktické krabičce s výsuvným víkem - vše vyr..
104Kč
Bez daně:86Kč
Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)