Menu
Your Cart

CD a DVD

CD a DVD

Objevte oblíbené klasické i celosvětové známé pohádky a příběhy tentokrát ve zvukové podobě. Audiopohádky pustíte svým dětem v autě nebo na dobrou noc. Pohádky na CD se vám budou hodit vždy a snadno je sbalíte na cesty. Už jste s dětmi poslouchali Pippi Dlouhou Punčochu či oblíbené Disney audiopohádky?

To samé platí také o dětských písničkách, které si vaše děti zamilují, nebo o pohádkách na DVD.

Nejprodávanějši v kategorii CD a DVD

CD - Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy - Audiokniha
-15 %
To jste o Pipi ještě neslyšeli! Pojďte s Pipi oslavit Vánoce a báječně se bavit.Už jste to slyšeli? Pipi Dlouhá punčocha pořádá rozloučení s Vánocemi a všechny děti srdečně zve! Smrk je krásně nazdobený a hned vedle stojí domeček ze sněhu. Uvnitř už je spousta dětí, dortů a zábavy.Pojďte se podívat,..
152Kč 179Kč
Bez daně:126Kč
Deset princezen v jedné knize a každá je jiná!Každá malá slečna se někdy chtěla stát princeznou stejně jako hlavní hrdinka této knížky zvědavá holčička Sára, které její laskavý dědeček každý večer vypráví před spaním pohádku o jedné z princezen.Poznej všechny princezny se Sárou a její dědečkem.A kte..
197Kč
Bez daně:163Kč
CD - Logopedické písničky - Audiokniha
Nedostupné
Výběr známých lidových písní.Logopedická cvičení na melodie známých lidových písniček? To je ono! Výběr písní na CD ke stejnojmenné knize nazpíval herec Petr Stach.Logopedická cvičení prostřednictvím písniček bude děti bavit.Procvičování výslovnosti pomocí písniček? To je ono! Z povinnosti cvičit lo..
187Kč
Bez daně:155Kč
Za pohádkami s vůní mateřídoušky.Pohádky ze světa, kde žijí princové, víly, čarodějnice a králové, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí. Prostřednictvím pohádek se děti navíc seznámí s osmnácti bylinkami a z každé pohádky vyplyne poučení, které je dětem vysvětleno srozumitelným a přívět..
247Kč
Bez daně:204Kč
CD - Disney: Pokladnice pohádek - Na vlásku, Malá mořská víla Ariel, Popelka - Audiokniha
-15 %
Audiopohádky podle filmů Disney.Vezměte své děti do kouzelné země pohádek podle filmů společnosti Disney. Čekají na vás oblíbené Disney princezny.V audioknize najdete tři vyprávění pro volné chvíle i před spaním o princezně Locice, která vlastně ani neví, že je princeznou, o malé mořské víle Ariel a..
167Kč 197Kč
Bez daně:138Kč
Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)