Menu
Your Cart

CD a DVD

CD a DVD

Objevte oblíbené klasické i celosvětové známé pohádky a příběhy tentokrát ve zvukové podobě. Audiopohádky pustíte svým dětem v autě nebo na dobrou noc. Pohádky na CD se vám budou hodit vždy a snadno je sbalíte na cesty. Už jste s dětmi poslouchali Pippi Dlouhou Punčochu či oblíbené Disney audiopohádky?

To samé platí také o dětských písničkách, které si vaše děti zamilují, nebo o pohádkách na DVD.

CD - Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy - Audiokniha
Nedostupné
To jste o Pipi ještě neslyšeli! Pojďte s Pipi oslavit Vánoce a báječně se bavit.Už jste to slyšeli? Pipi Dlouhá punčocha pořádá rozloučení s Vánocemi a všechny děti srdečně zve! Smrk je krásně nazdobený a hned vedle stojí domeček ze sněhu. Uvnitř už je spousta dětí, dortů a zábavy.Pojďte se podívat,..
179Kč
Bez daně:148Kč
Deset princezen v jedné knize a každá je jiná!Každá malá slečna se někdy chtěla stát princeznou stejně jako hlavní hrdinka této knížky zvědavá holčička Sára, které její laskavý dědeček každý večer vypráví před spaním pohádku o jedné z princezen.Poznej všechny princezny se Sárou a její dědečkem.A kte..
197Kč
Bez daně:163Kč
CD - Logopedické písničky - Audiokniha
Nedostupné
Výběr známých lidových písní.Logopedická cvičení na melodie známých lidových písniček? To je ono! Výběr písní na CD ke stejnojmenné knize nazpíval herec Petr Stach.Logopedická cvičení prostřednictvím písniček bude děti bavit.Procvičování výslovnosti pomocí písniček? To je ono! Z povinnosti cvičit lo..
187Kč
Bez daně:155Kč
Zobrazeno 1 až 3 z 3 (1 stránek)