Menu
Your Cart

Créa Lign

Kreativní potřeby z Francie

Francouzská značka Créa Lign' zaměřená na kreativní potřeby existuje na trhu už od roku 1994. Podporuje rozvoj tvořivosti u dětí už od prvních čar batolat až po samostatné tvoření školáků. V portfoliu značky najdete sady voskovek pro nejmenší, originální kreativní sady, 3D modely, razítka s různými motivy.

Sady pro nejmenší, školkáčky, předškoláky i školáky

Produkty Créa Lign' jsou navrženy s cílem rozvíjet dětskou představivost, kreativitu a podporují rozvoj manuálních i grafomotorických dovedností.

Malování na dřevo Fantazie 5+Vytvoř si jedinečnou dřevěnou dekoraci!Originální kreativní sada od Crea Lign Malování na dřevo seznámí děti s tzv. tamponovým tiskem (tampontiskem). Pomocí 4 razítkovacích barev a 3 archů s předlohami si děti potisknou 3 dřevěné tabulky krásnými obrázky. Ty následně spo..
499Kč
Bez daně:412Kč
3D model Drak 6+Vytvoř si obrovského draka!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem sestavit si 50 cm dlouhý model draka! Děti si nejdříve vyloupnou kusy modelu, zohýbají je a následně spojí přiloženými kovovými šroubky podle návodu, a to zcela bez lepidla. Po dokončení ..
405Kč
Bez daně:335Kč
3D model Dino T-Rex 6+ 3D model Dino T-Rex 6+
Nedostupné
3D model Dino T-Rex 6+Sestav si obrovského tyranosaura!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem sestavit si 50 cm dlouhý model T-rexe! Děti si nejdříve vyloupnou kusy modelu, zohýbají je a následně spojí přiloženými kovovými šroubky podle návodu, a to zcela bez lepidla. ..
405Kč
Bez daně:335Kč
Provlékací obrázky Lesní zvířátka 3+Vytvoř si rozkošné lesní zvířátko!Kreativní sada pro děti Provlékací obrázky Lesní zvířátka od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 5 podkladových obrázků zvířátek s dírkami na provlékání, které si děti je..
455Kč
Bez daně:376Kč
Provlékací obrázky Huňatá zvířátka 3+ Provlékací obrázky Huňatá zvířátka 3+
Nedostupné
Provlékací obrázky Huňatá zvířátka 3+Vytvoř si rozkošného domácího mazlíčka!Kreativní sada pro děti Provlékací obrázky Huňatá zvířátka od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 5 podkladových obrázků zvířátek s dírkami na provlékání, které si ..
455Kč
Bez daně:376Kč
Jumbo voskovky 9 ksMají syté barvy a krásně se s nimi kreslí!Jumbo voskovky od francouzské značky Crea Lign potěší děti sytými barvami a jednoduchým úchopem. Voskovky jsou vyrobené z kvašových barev, nejsou proto mastné, rychle schnou a zanechávají tlustou a výraznou stopu. Každá voskovka je ukryta ..
355Kč
Bez daně:293Kč
Moje první razítká Zvířátka ze savany 6 ksErgonomicky tvarovaná razítka pro nejmenšíVelká kulatá razítka pro děti se zvířátky ze savany od francouzské značky Crea Lign jsou ergonomicky tvarovaná. Dobře se drží malým ručičkám, a proto jsou vhodná už pro děti od 12 měsíců. V balení najdete 5 velkých r..
475Kč
Bez daně:393Kč
Moje první razítka Domácí zvířátka 6 ks Moje první razítka Domácí zvířátka 6 ks
Na cestě
Moje první razítka Domácí zvířátka 6 ksErgonomicky tvarovaná razítka pro nejmenšíVelká kulatá razítka pro děti s domácími zvířátky od francouzské značky Crea Lign jsou ergonomicky tvarovaná. Dobře se drží malým ručičkám, a proto jsou vhodná už pro děti od 12 měsíců. V balení najdete 5 velkých razíte..
475Kč
Bez daně:393Kč
Moje první voskovky 9 ksErgonomické voskovky pro nejmenší!Moje první voskovky pro nejmenší děti od francouzské značky Crea Lign jsou velké a ergonomicky tvarované. V balení je 9 ks! Dobře se tak drží malým ručičkám a díky tomu jsou vhodné už pro děti od 12 měsíců. Nemusíte se bát ani špíny. Dají se ..
475Kč
Bez daně:393Kč
Inkoustové polštářky na otisky prstů 6 ks Inkoustové polštářky na otisky prstů 6 ks
Nedostupné
Inkoustové polštářky na otisky prstů 6 ksMaluj svými otisky prstů!Paleta se 6 inskoustovými polštářky na otisky prstů od francouzské značky Crea Lign umožní i těm nejmenším dětem umělecky se vyřádit. Tyto speciální prstové barvy netečou, jdou umýt, vyprat a jsou zdravotně nezávadné. Každá poduška má..
205Kč
Bez daně:169Kč
Magické fixy TvaryVytvoř si jedinečné obrázky s kouzelnými fixami!Sada magických fixů a od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků zvířátek na vymalování, 6 fixů a 3 blendery se vzory a kouzelným inkoustem. Nechybí ani jeden stojan na..
165Kč
Bez daně:136Kč
Pěnová razítka DinosauřiVymysli si vlastní dinosauří příběh!Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých pěnových razítek s dinosaury a rostlinami. Děti si díky nim tak můžou vymyslet svůj vlastní kreslený dinosauří příběh. Razítka otisknou a obrysy následně vybarví podl..
355Kč
Bez daně:293Kč
Zobrazeno -11 až 0 z 62 (6 stránek)