Detske knihy a hracky ktore deti rozvijaju

Miminko Maxi I. - dárkový set

-20%

Tento set je ideální dárek pro všechny miminka.

Zvuková knížka Vroom-Zoom, hrající medvídek, elastická chrastítko, autíťčko do ruky, zda hračka Páv do koupele v maxi dárkové sadě, která zabaví neposedné miminka na dlouhou chvíli.


Set obsahuje:

Zvuková knížka Vroom, Zoom! (1ks)

Černobílé kontrastní leporelo ukrývá na každé straně jeden dopravní prostředek. Stačí jemný dotyk prstu na tlačítko a spustí se zvuk, který daný dopravní prostředek vydává. Na poslední straně najdete překvapení - všechny dopravní prostředky na jedné dvoustraně a tlačítko, které přehraje všechny zvuky najednou.


Chrastítko elastické Modré (1ks)

Chrastítko je pro dítě snadno uchopitelná a její nápaditý design doslova vybízí děti k uchopení a chrastění. Děťátko při hře táhne gumičku nebo posouvá posuvné prvky. Gumička je elastická a po stlačení se vrátí do své podoby.


Medvídek s melodií (1ks)

Tento houpací medvídek je úžasná hračka pro nejmenší děti, která jim poskytne skvělou zábavu. Medvídek je vyroben ze dřeva, ale když se rozhýbe, tak pěkně zvoní. Dětičky baví na medvídka stále provleče, ten se totiž nikdy nepřevrátí. Ručičkou ho snadno rozhýbou, dívají se a poslouchají, hra prostě baví.


Autíčko do ruky Aqua (1ks)

Modré autíčko do ruky nejen pro chlapce! Odolná dřevěná hračka na kolečkách v jemných barvách je navržena tak, aby dětem sedla výborně do ruky.


Hračka do vany Páv (1ks)

Hračka do vody Páv je vytvořen s důrazem na jednoduchý úchop, peříčka stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky během období prořezávání zoubků. Páv během koupele krásně plave na vodě, ale zabaví i na suchu.
Natruba je dánská značka, která vytváří výjimečné hračky pro miminka inspirované přírodou a severským designem. Za touto značkou se ukrývá dánská rodinná firma, jejíž filozofii je patrná v každém detailu hraček, které přináší - HRAVÉ, stylové a PŘÍRODNÍ. Hračky jsou ručně vyráběné z přírodního kaučuku ze stromu hevea. Textura přírodního kaučuku je měkká, jemná, flexibilní a ideální na mačkání a žvýkání. Proto hračky nejvíce ocení miminka, které si trénují uchop nebo se jim právě prořezávají zoubky.

Napsat recenzi

    Špatný           Dobrý

  • Výrobce: Educo
  • Rozměry: 30cm  x  10cm  x  30cm
  • Hmotnost: 2kg
  • Dostupnost: Nedostupné
  • 1 917Kč
  • 1 534Kč
  • Bez DPH: 1 267Kč

Zákazníci si také zakoupili

Zvukostrom

Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Jakmile skleněnou kuličku vložíte do dřev..

650Kč Ex Tax: 537Kč

Červík Modrý

Dřevěná hračka zaujme svou flexibilitou.Odolná a spolehlivá hračka ze dřeva dítěti pomůže rozvíjet n..

125Kč Ex Tax: 103Kč

Míčky s texturami 6ks

Barevné míčky s texturami se příjemně drží.Měkké barevné míčky s různými povrchy a výstupky pro hru ..

319Kč Ex Tax: 264Kč

Naposledy jste viděli

Miminko Maxi I. - dárkový set

Tento set je ideální dárek pro všechny miminka.Zvuková knížka Vroom-Zoom, hrající medvídek, elastick..

1 917Kč 1 534Kč Ex Tax: 1 267Kč