Menu
Your Cart

Pro malé doktory

Pro malé doktory
-20 % Nedostupné
Pro malé doktory
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
1,234Kč
1,543Kč
Bez daně: 1,020Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 2.60kg
  • Rozměry: 40.00cm x 10.00cm x 25.00cm

Tento set je ideální dárek pro malé doktory.

Děti si doslova užívají, když se mohou postarat o malých pacientů. Tento doktorský a zubařské set 2v1 a k tomu kniha Zvěrolékařka Katka jsou dokonalou výbavou pro všechny malé doktory.


Set obsahuje:

Doktorský a zubařský kufřík pro děti 2v1 (1ks)

Odteď mohou být malí lékaři i zubaři dobře vybavený, když budou spěchat za svými pacienty s tímto kufříkem plným příslušenství. Souprava obsahuje stříkačku, vrtačku na zuby, kleště na trhání zubů, odnímatelné zuby, teploměr, pinzetu, zubní kartáček, dvě tuby s balzámem a pastou, tabletky, stetoskop a poznámkový blok na zapisování údajů o pacientovi. Sada zahrnuje vše potřebné k poskytování zubní péče. Hraní role na lékaře nebo zubaře inspiruje tvořivost a posiluje sebevědomí dětí. Všechny doplňky se vejdou do dřevěného kufříku. Dětem už nic nebrání v otevření domácí ordinace! Kromě hraní rolí je sada ideální pro přípravu dětí na první návštěvu u zubaře nebo lékaře.


Zverolekárka Katka a jej zázračný kufrík (1ks, kniha v jazyku: slovenský)

Malá Katka se velmi ráda hraje na povolání. Jednoho dne se rozhodne, že bude zvěrolékařka. Dokonce má i zvěrolékařky kufřík. Ovšem ne obyčejný. Katčin kufřík je nejlepší (a nejzázračnější) na celém světě! Je v něm VŠE potřebné, díky čemuž se jí pacienti budou cítit lépe. Součástí knížky jsou zábavné záklopky, vytahovací doplňky na hraní a rozkládací obrázek pikniku.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha