Menu
Your Cart

Hry na samostatné hraní

Hry na samostatné hraní
-20 % Nedostupné
Hry na samostatné hraní
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
1,068Kč
1,335Kč
Bez daně: 882Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 1.56kg
  • Rozměry: 30.00cm x 20.00cm x 24.00cm

Tento set je ideální dárek na rozvoj jemné motoriky u dětí.

Velkou mozaikou, či hrou nasazování Kreativo si děti tříbí jemnou motoriku vkládáním předmětů do daného prostoru nebo stavěním různých objektů podle vlastní fantazie. Děti se dokáží samy zabavit a rozvíjet svou tvořivost. Ve hře sudoku si kromě motoriky procvičují i logické myšlení.

 
Set obsahuje:

Mozaika velka (1ks)

Díky práci s malými houbičkami si dětičky tříbí svůj úchop, ale můžou se také učit základní počty nebo barvy. V balení je 288 houbiček, velká dřevěná deska s dírkami, barevná ozubená kolečka a knížka plná předloh. Děti od 3 let tak mají dostatek prostoru na svůj rozvoj.


Stavebnice Kreativo (1ks)

Stavění dřevěných kostek děti milují. Tahle stavebnice se ale pyšní neobvyklými tvary a výraznými barvami. Kromě kostek a jehlanů v ní najdete křížky, koule, polokoule a další. Dohromady je v balení 24 dílků. Děti staví podle vlastní fantazie, ale i podle 24 předloh.


Magnetické sudoku Zvířatá na farmě (1ks)

Tohle sudoku bude děti bavit. Je zjednodušené a místo číslíček musí děti na předtištěné kartičky doplňovat magnety se zvířátky z farmy. Cílem hry je vyplnit celou mřížku 4 x 4 na kartě tak, aby každý řádek a sloupec obsahovat 4 různá zvířátka. 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha