Detske knihy a hracky ktore deti rozvijaju

Pro malé baletky - set II.

-20%

Tento set je ideální dárek pro každou malou baletku.

Když vyrosteš chceš být baletkou? Můžeš jí být tak jako plyšová balerína zajíčka v krásných šatech s korunkou na hlavě. Se sadou korálků víš vyrobit nádherné náhrdelníky podle vlastní fantazie pro sebe i své kamarádky a v samolepková knizce vybrat baletce Emme ty nejkrásnější šaty.

 
Set obsahuje:

Baletka Zajíček (1ks)

Plyšový zajíček je velmi lehký. Balerína zajíček je vysoká 36 cm a vaše děťátko si ji může vzít všude s sebou, protože je velmi lehoučká, proto je vhodná už od narození.


Korálky srdíčka (1ks)

Vše je barevně sladěné tak, aby se tvé výtvory pokaždé vydařily a vypadaly krásně. Velké množství a rozmanitost korálků ti dává možnost povymýšľal mnoho kombinaci. Můžeš si vyrobit náhrdelníky i náramky. Pro radost z tvoření, nošení i darování. Obsah: 285 korálků, gumička na navlékání. 


Šaty pro baletku Emmu (1ks)

Doprovoďte ji do známého pařížského paláce Garnier, nahlédněte do zkušeben, šaten, výrobny kostýmů… a navštivte ty nejkrásnější balety! S oblíbenou francouzskou panenkou Emmou v ní totiž zavítáme do pařížského baletu, světa pohádkových dekorací a kostýmů. Zejména holčičky jistě ocení atraktivní tematickou kolekci šatů pro baletky na více než 300 samolepkách a v neposlední řadě i dvojjazyčné texty v obrázcích.

Napsat recenzi

    Špatný           Dobrý

  • Výrobce: Magni
  • Rozměry: 36cm  x  10cm  x  36cm
  • Hmotnost: 0.615kg
  • Dostupnost: Poslední kus skladem
  • 944Kč
  • 758Kč
  • Bez DPH: 626Kč

Naposledy jste viděli

Pro malé baletky - set II.

Tento set je ideální dárek pro každou malou baletku.Když vyrosteš chceš být baletkou? Můžeš jí být t..

944Kč 758Kč Ex Tax: 626Kč