Menu
Your Cart

Společenské hry pro děti od 5 let

Společenské hry pro děti od 5 let
-17 % Nedostupné
Společenské hry pro děti od 5 let
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
1,024Kč
1,234Kč
Bez daně: 846Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 1.35kg
  • Rozměry: 30.00cm x 10.00cm x 28.00cm

Tento set společenských her je ideální dárek pro celou rodinu.

Rádi se hrajete různé společenské hry? Tak vyzkoušejte i hry z této sady, které vás zaručeně nezklamou a zabaví. Věčná honička kočky a myší vás čeká ve hře Kočka a myši. Klasická hra mikádo prověří trpělivost a jemnou motoriku. A ve hře kvarteto budete hledat šest společných karet tvořících jednu rodinu.

 

Set obsahuje:

Hra Kočka a myši (1ks)

V této taktické společenské hře se kočka snaží chytit myši a myši zas ukořistit sýr. Buď hraje kočka proti myši nebo více myší proti kočce. Když je myší několik, maximálně čtyři, spolupracují. Během hry se otáčejí kachličky a vykonávají činnosti podle znaků na dlaždiček. Je tu i stolek, pro který platí speciální pravidla. Turbulentní honička, která dá kuchyni pořádně zabrat.


Mikádo (1ks)

Mikádo mají v oblibě rodiny už po celé generace a toto krásné dřevěné provedení se bude líbit všem. Vezměte všechny špejle a nechte je volně padnout na stůl. Cílem hry je získat co největší počet špejlí. Ty se ale musí odebrat tak, aby se nepohnulo žádnou jinou špejlí na hromadě. Při tahu se hráč zároveň snaží táhnout paličky s co největším bodovým ohodnocením. Po získání speciální špejle je možné si s ní pomáhat při vybírání ostatních špejlí. Hra končí, když se odeberou všechny paličky. Na závěr se spočítají body a vyhrává hráč, který získal nejvíce bodů.


Karetní hra Kvarteto Rodiny (1ks)

Každou rodinu tvoří šest karet, a to v klasické sestavě prarodiče, rodiče a dvě děti. Vlk se skládá ze šesti karet. Hráči sestavují rodiny na způsob kvartetu, přičemž si karty od sebe neptají, ale přímo je vykládají. Při vykládání karet, z nichž každá má číslo od 1 po 6, se zohledňuje pravidlo číselné řady, posloupnosti. Hráči se během hry mohou o kartách mluvit, nesmí si je ale ukázat. Hráč, který neví doplnit žádného člena rodiny, musí otočit jednu z vlčích karet. Cílem je zkompletovat rodiny dříve, než se poskládá vlk. 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha