Menu
Your Cart

Domácí zvířátka

Domácí zvířátka

Podpořte u dětí zájem o domácí zvířátka. Pomůžou vás s tím různé knihy o zvířatech pro děti, pracovní sešity, hračky a hry s motivy domácích zvířat, ale i razítka, magnetky či korálky.

Různorodé knihy o zvířatech jsou vhodné už pro miminka, například textilní, hmatové i zvukové knížky plné pejsků, kočiček, zvířátek z farmy a dalších živočichů. Batolata i předškoláky určitě zaujmou různé nálepkové sešity plné nejen domácích zvířátek. Rozšiřují si díky nim své obzory a slovní zásobu. Pro začínající čtenáře máme krásné knižní příběhy o zvířátkách či naučné knihy.

Nejprodávanějši v kategorii Domácí zvířátka

Vymysli si vlastní příběh z farmy!Sada razítek pro děti od od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých pěnových razítek se zvířátky a dalšími motivy z farmy. Děti si díky nim tak můžou vymyslet svůj vlastní kreslený příběh plný zvířátke. Razítka otisknou a obrysy následně vybarví podle vlast..
355Kč
Bez daně:293Kč
Vytvoř si svou vlastní farmu!Sada razítek pro děti od od francouzské značky Crea Lign obsahuje 9 velkých dřevěných razítek s držáky.  Díky tomu se razítka s roztomilými zvířátky z farmy dětem dobře drží a jsou tak vhodná už přibližně od 3 let. V balení je také inkoustový razítkovací polštářek s..
525Kč
Bez daně:434Kč
Tvoření z filcu Na farmě 3+ Tvoření z filcu Na farmě 3+
Odesíláme do 12 dnů
Vytvoř si heboučké mozaiky!Kreativní sada pro děti Tvoření z filcu Na farmě od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 podkladových obrázků a 6 archů barevných a vzorovaných filcových samolepek. Díky nim si děti všechny obrázky jednoduše dotv..
405Kč
Bez daně:335Kč
Malé dítě se učí Farma Malé dítě se učí Farma
-15 %
Dokážeš zandat všechna puzzle na ta správná místa a dokážeš všechny tyto předměty i pojmenovat?Tato vesele ilustrovaná knížka nejmenší děti seznámí jak s prostředím farmy, tak i s různými barvami a zvířátky. Tato kazeta obsahuje 12 rozdílných dílků, které přesně zapadnou na vyznačená místa.Puzzle i ..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Co to slyším Na farmě Co to slyším Na farmě
-15 %
Zkus poznat jednotlivá hospodářská zvířata podle zvuků.Seznamte se se zvířaty z farmy a zjistěte o nich mnoho zajímavých informací v této úžasné zvukové knize plné barevných fotografií. Tato zvuková kniha obsahuje mnoho zajímavých informací o různých hospodářských zvířatech. Víš, co jedí krávy? Proč..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
Farma u vás doma!Je čas připojit se k nám na farmě, kde si můžete zahrát s novou sadou Farm Animals, která je součástí Magna-Tiles® Animal Collection. Malé ručičky se po baví péčí o zvířátka.Čtyři zvířecí kamarádi: slepička, koník, kravička a prasátkoSada obsahuje vůbec první magnetický plot. Dlaždi..
1,285Kč
Bez daně:1,062Kč
Vydejte se na venkov a na pole plná krásných květin. Multifunkční stolek obsahuje všechna oblíbená hospodářská zvířata! Tento stůl v raném věku převede děti ve věku již od 12 měsíců od jednoho objevu k druhému v prostředí, které budou zbožňovat!Barvy jsou na vodní bázi.Pojďme tedy do toho a pom..
1,449Kč
Bez daně:1,198Kč
Vkládací vícevrstvé puzzle Farma Vkládací vícevrstvé puzzle Farma
Na cestě
Dřevěné vkládací vícevrstvé puzzle farma zvířata.Jaká zvířátka žijí potkáte na farmě? To odhalíte s touto úžasnou skládačkou, která vaše dítě navíc naučí rozlišovat velikosti a barvy.Puzzle má tři úrovně.Děti na sebe skládají jednotlivé vrstvy i dílky zvířátek, které přesně zapadají do výřezů.. Výbo..
290Kč
Bez daně:240Kč
Farma Samolepková knížka
Nedostupné
Nalepování s veselými samolepkami si děti užijí.Samolepková knížka vás zavede na farmu, mezi domácí zvířátka, traktory, hospodářství a statek, kde na vás čeká spousta legrace.Skvělá zábava na cesty.Obsahuje 16 barevných stran s farmářskými scénami a více než 140 samolepek k dolepení a ozdobení...
139Kč
Bez daně:126Kč
Razítka Bambino Farma Razítka Bambino Farma
Nedostupné
Tématické Eco razítka se zvířátky z farmy.Kdopak žije na farmě? Pojďme si vyprávět o domácích zvířátkách. Kvalitní dřevěná razítka pro děti s roztomilými motivy v nové EKO-FRIENDLY řadě. Jedná se o produkt šetrný k životnímu prostředí. Balení obsahuje 8 razítek a razítkovací polštářek v černé barvě...
380Kč
Bez daně:314Kč
Člověče, nezlob se! Farma Člověče, nezlob se! Farma
Nedostupné
Klasická společenská hra se zvířátky z farmy!Naučte děti člověče díky tomuto krásnému dřevěnému provedení. Místo klasických panáčků v balení najdete dřevěné figurky v podobě zvířátek – kravička, oslík, ovečka a myš. Stačí hodit kostkou a hra se může začít.Děti se učí hrát společenské hry.Učí se dodr..
600Kč
Bez daně:496Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 27 (3 stránek)