Menu
Your Cart

Domácí zvířátka

Domácí zvířátka

Podpořte u dětí zájem o domácí zvířátka. Pomůžou vás s tím různé knihy o zvířatech pro děti, pracovní sešity, hračky a hry s motivy domácích zvířat, ale i razítka, magnetky či korálky.

Různorodé knihy o zvířatech jsou vhodné už pro miminka, například textilní, hmatové i zvukové knížky plné pejsků, kočiček, zvířátek z farmy a dalších živočichů. Batolata i předškoláky určitě zaujmou různé nálepkové sešity plné nejen domácích zvířátek. Rozšiřují si díky nim své obzory a slovní zásobu. Pro začínající čtenáře máme krásné knižní příběhy o zvířátkách či naučné knihy.

Nejprodávanějši v kategorii Domácí zvířátka

1 Provlékání Zvířátka z farmy Provlékání Zvířátka z farmy - Skladem 390Kč
Bez daně: 322Kč
2 Hmatej a najdi Farma Hmatej a najdi Farma - 2-3 dni 724Kč
Bez daně: 598Kč
3 Dřevěné magnetky Farma, 20 ks Dřevěné magnetky Farma, 20 ks - 2-3 dni 388Kč
Bez daně: 321Kč
Farma u vás doma!Je čas připojit se k nám na farmě, kde si můžete zahrát s novou sadou Farm Animals, která je součástí Magna-Tiles® Animal Collection. Malé ručičky se po baví péčí o zvířátka.Čtyři zvířecí kamarádi: slepička, koník, kravička a prasátkoSada obsahuje vůbec první magnetický plot. Dlaždi..
1,285Kč
Bez daně:1,062Kč
Vydejte se na venkov a na pole plná krásných květin. Multifunkční stolek obsahuje všechna oblíbená hospodářská zvířata! Tento stůl v raném věku převede děti ve věku již od 12 měsíců od jednoho objevu k druhému v prostředí, které budou zbožňovat!Barvy jsou na vodní bázi.Pojďme tedy do toho a pom..
1,347Kč
Bez daně:1,113Kč
Farma - 101 věcí k hledání a nalepování Farma - 101 věcí k hledání a nalepování
-15 % Nedostupné
Objevuj předměty a zvířata z farmy. Čeká tě víc než 101 obrázků - některé k hledání, jiné k dolepení.Nic nebaví děti tolik jako hledání obrázků a dolepování samolepek na stránky pracovního sešitu. V tomto sešitě si takové aktivity užije do sytosti - čeká jej totiž přes 101 obrázků. Některé bude nejp..
76Kč 89Kč
Bez daně:69Kč
Vkládací vícevrstvé puzzle Farma Vkládací vícevrstvé puzzle Farma
-35 %
Dřevěné vkládací vícevrstvé puzzle farma zvířata.Jaká zvířátka žijí potkáte na farmě? To odhalíte s touto úžasnou skládačkou, která vaše dítě navíc naučí rozlišovat velikosti a barvy.Puzzle má tři úrovně.Děti na sebe skládají jednotlivé vrstvy i dílky zvířátek, které přesně zapadají do výřezů.. Výbo..
188Kč 290Kč
Bez daně:156Kč
Farma Samolepková knížka
Nedostupné
Nalepování s veselými samolepkami si děti užijí.Samolepková knížka vás zavede na farmu, mezi domácí zvířátka, traktory, hospodářství a statek, kde na vás čeká spousta legrace.Skvělá zábava na cesty.Obsahuje 16 barevných stran s farmářskými scénami a více než 140 samolepek k dolepení a ozdobení...
139Kč
Bez daně:126Kč
Tématické Eco razítka se zvířátky z farmy.Kdopak žije na farmě? Pojďme si vyprávět o domácích zvířátkách. Kvalitní dřevěná razítka pro děti s roztomilými motivy v nové EKO-FRIENDLY řadě. Jedná se o produkt šetrný k životnímu prostředí. Balení obsahuje 8 razítek a razítkovací polštářek v černé barvě...
380Kč
Bez daně:314Kč
Farma Samolepkový sešit Farma Samolepkový sešit
Nedostupné
Vytvoř si svou vlastní farmu.Oblíbený kreativní sešit v pevných deskách Create Your obsahuje sešit s předkreslenými obrázky farmy, které si můžete sami dotvořit! K dispozici jsou archy samolepek se zvířátky, nejrůznějšími potřebami a doplňky pro dotvoření obrázků podle vašich představ.Samolepkový se..
152Kč
Bez daně:126Kč
Člověče, nezlob se! Farma Člověče, nezlob se! Farma
Nedostupné
Klasická společenská hra se zvířátky z farmy!Naučte děti člověče díky tomuto krásnému dřevěnému provedení. Místo klasických panáčků v balení najdete dřevěné figurky v podobě zvířátek – kravička, oslík, ovečka a myš. Stačí hodit kostkou a hra se může začít.Děti se učí hrát společenské hry.Učí se dodr..
600Kč
Bez daně:496Kč
Razítka Domácí zvířátka Razítka Domácí zvířátka
2-3 dni
První výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných razítek pro děti od 18 měsíců. Obtiskněte si ovečku, kravičku, slepičku nebo kačenku. Razítka padnou dětem do ručky. Jednoduchý úchop, hluboká textura, velikost otisku cca 5 cm. Rodiče tak mohou pracovat interaktivně i s mal..
380Kč
Bez daně:314Kč
Razítka Domácí mazlíčci Razítka Domácí mazlíčci
2-3 dni
První výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných razítek pro děti od 18 měsíců. Obtiskněte si pejska, kočičku, zajíčka nebo rybičku.Razítka padnou dětem do ručky. Jednoduchý úchop, hluboká textura, velikost otisku cca 5 cm. Rodiče tak mohou pracovat interaktivně i s malými dětm..
380Kč
Bez daně:314Kč
Děti se seznámí s životem na farmě.Tematické puzzle obsahuje podkladovou desku a 9 dřevěných dílků – kravičku, koně, prasátko, ovečku, kachničku, kohouta, zajíce, farmáře a traktor.  Je odolné, vyrobené z udržitelného dřeva, ručně natřené barvami na vodní bázi a fixované lepidlem bez formaldehy..
235Kč
Bez daně:194Kč
Dětské puzzle s 20 dílky s motivem Domácí mazlíčky. Některé dílky obsahují dotykové části z různých materiálů pro senzorické vnímání (kožešinka, třpytky, samet a pod.)  Puzzle rozvíjejí logické myšlení, představivost, pozornost a paměť dětí. Pomocí puzzle se učí rozpoznávat barvy, tvary, objekt..
489Kč
Bez daně:404Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 24 (2 stránek)