Menu
Your Cart

Domečky, panenky a kočárky

Domečky, panenky a kočárky

Panenka je skvělý dárek pro malé i větší děti! Děti si díky nim hrají rolové hry, při hře se socializují, osvojují si různé hygienické návyky, učí se starosti o druhé a rozvíjí si svou fantazii. Proto u nás najdete plyšáky či plyšové panenky vhodné už pro novorozeňata, vinylové panenky s dlouhými vlasy, které si děti můžou oblékat, česat, některé jdou i umývat. Vyberte na ně také náhradní oblečení pro panenky.

Krásným dárkem jsou také domečky pro panenky, které často obsahují i nábytek. Najdete u nás i kočárky pro panenky, nosítka na panenky a další a další doplňky pro panenky a milované plyšáky vašich děti.

Nejprodávanějši v kategorii Domečky, panenky a kočárky

Postýlka pro panenky Zen Postýlka pro panenky Zen
Novinka
Pohodlné hnízdečko pro panenky nebo plyšáky.Je čas spánku pro miminko... Tato krásná postýlka je ideální k tomu, aby do ní děti uložily panenku a jemně ji přenesly do země snů. Se svou přikrývkou a polštářkem ve tvaru zajíce ohromí malé chlapce i holčičky.Hraní rolí podporuje rozvoj kreativity a pře..
1,102Kč
Bez daně:911Kč
Židle pro panenky Zen Židle pro panenky Zen
Novinka
I panenka sedí na své židli.Večeře je na stole! Tato krásná vysoká židle je ideální pro krmení a péči o vaši oblíbenou panenku.Perfektní rolová hračka rozvíjí sociální dovednosti.Díky krásnému polštáři je také velmi pohodlná. Kompatibilní s panenkami do 42 cm...
857Kč
Bez daně:708Kč
Kočárek pro panenky Zen Kočárek pro panenky Zen
Novinka
Vezměte panenku na procházku v tradičním dřevěném kočárku.Zůstaňte na správné cestě při dlouhých procházkách a tlačení dítěte v kočárku... Tento dřevěný kočárek je autenticky vypadající replikou dětského kočárku a je ideální pro doprovázení vašeho dítěte při prvním objevování světa. Děti budou moci ..
1,960Kč
Bez daně:1,620Kč
Skládací kočárek pro panenky Tutti Frutti
Novinka
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěn..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s hravým motivem zebry od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část kočárku..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s motivem princezny od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část kočárku je..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy jaguárů od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část k..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy ibišku od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část ko..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivem milovaného králíčka Petra od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tl..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Rosa potřebuje uložit ke spánku.Rosa je nachystaná na přespání u kamarádky a má s sebou všechno potřebné: peřinku, plyšáčka v podobě roztomilé husy, kartáček s pastou, knížku na čtení před spaním a masku na oči. Stejně jako si vaše děti užívají spaní u babičky nebo u kamarádů, bude si i Rosa užívat ..
999Kč
Bez daně:826Kč
Jim se necítí dobře a bude potřebovat vyšetřit a uložit do postýlky.Váš malý lékař nebo lékařka si nasadí čepec a s pomocí teploměru zkontroluje Jimovi teplotu. Pokud bude potřeba zahájit léčbu, má k dispozci injekční stříkačku i náplasti. Originální sada s panenkou Jimem a lékařskými doplňky v krás..
999Kč
Bez daně:826Kč
Vydejte se kempovat spolu s vašimi panenkami.Originální sada s dvěma panenkami Annou a Jakem v krásném provedení z jemného plyšového materiálu. Anna a Jake vyrazili kempovat a mají vše, co k příjemnému pobytu v přírodě potřebují: pohodlný stan, spacáky, ohniště a mapu. Záleží už jen na fantazii vaše..
999Kč
Bez daně:826Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 102 (9 stránek)