Menu
Your Cart

Hasiči

Hasiči

Jsou hasiči a hasičská auta pro vaše děti velkou láskou? Potěšte je něčím z naší nabídky produktů – knihy, hračky, sešity, kostým a další produkty s motivem hasiče.

Vyberte například dřevěné požární stanice, hasičská auta pro děti v rámci autíčkových setů i samostatně, knihy a leporela o hasičích, dětský kostým hasič, puzzle, nálepkové sešity a další drobnosti s hasičskou tematikou. 

V nabídce máme hračky pro děti různého věku, takže u nás seženete dřevěné hasičské auto do ruky pro nejmenší děti, ale také zajímavé knihy a hračky o hasičích pro školáky. Všechny produkty jsou maximálně bezpečné a kvalitní, aby vašim dětem dělaly radost dlouhá léta.

Nejprodávanějši v kategorii Hasiči

Znovupoužitelné nálepky Hasičské a Zmrzlinářské auto 2v1 Znovupoužitelné nálepky Hasičské a Zmrzlinářské auto 2v1 - Skladem 225Kč
Bez daně: 186Kč
Hasičská stanice Box Hasičská stanice Box - Na cestě 530Kč
Bez daně: 438Kč
Hra s kladívkem Hasiči Hra s kladívkem Hasiči - Nedostupné 575Kč
Bez daně: 475Kč
Chci hasit požáry Chci hasit požáry
-15 %
Jaké to je, být HASIČEM?Akce, napětí, hrdinské činy… Být hasičem je nejen velké dobrodružství, ale také zodpovědnost. Podívej se, co všechno budeš muset zvládnout, pokud se chceš stát hasičem.Naučit se rychle rozmotat hadici, zorientovat se v zakouřeném prostředí a vylézt na vysokánský žebřík n..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Siréna houká, nechte hasiče projít!Nechte své dítě objevovat každodenní život hasičů. Tato šikovná dřevěná hasičská stanice se skládá ze 2 hasičů, kteří mohou sklouznout po tyči, vrtulníku a 4 vozů: 2 aut, 1 sanitky a 1 hasičského auta s odnímatelným žebříkem. Všichni mohou používat rampy, výtah a o..
1,715Kč
Bez daně:1,417Kč
Hasičský batoh Hasičský batoh
Nedostupné
Hasičský sbor je tady!S tímto realistickým hasičským batohem v pohotovostních barvách s nastavitelnými ramenními popruhy jsou mladí hasiči vždy na místě, když je potřeba. Dvojité zipy zajišťují široké otevření batohu a pryžové otvory pro nářadí v batohu poskytují přehlednost a rychlý přístup k výstr..
1,500Kč
Bez daně:1,239Kč
Jedeme! Hasiči Jedeme! Hasiči
-15 % Nedostupné
Obrázková školička pro nejmenší.V tomto zábavném leporelu s veselými obrázky a více než 25 otevíracími okénky se děti seznámí s rozmanitou a záslužnou činností hasičů.Řešení jednoduchých úkolů rozvíjí matematické schopnosti a předčtenářskou gramotnost dětí.Dozvědí se, co všechno ke své práci potřebu..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Vláčkodráha Hasiči Vláčkodráha Hasiči
Black Friday -50 %
Vláčková dráha pro malé hasiče.Originální vláčková dráha s hasičským příslušenstvím obsahuje 70 dílů. Je ideální pro každého, kdo se zajímá o vláčky a záchranné složky.Sada skvělá na vyprávění příběhů a rozvíjení fantazie.Souprava hasičského záchranného vlaku obsahuje vlak, který má zvukové efekty a..
1,018Kč 2,035Kč
Bez daně:841Kč
Puzzle v kufříku Požárníci Puzzle v kufříku Požárníci
Nedostupné
Skládej a objevuj co se děje při požární akci.V každém městě přece musí být hasiči! Na obrázku naleznete velké červené hasičské auto, požárníky, sanitku i hořící dům. Zvládnutí požáru, péče o zraněné a zabezpečení okolí: je to den plný dobrodružství, který čeká naše malé hasiče! A vzhůru zachraňovat..
419Kč
Bez daně:346Kč
Hasičské pohádky
-15 %
Veselé čtení s hasičskými pohádkami!Hasiči se vždycky snaží, aby i ten nejžhavější průšvih měl dobrý konec, a tak si svoje pohádky rozhodně zaslouží. Víte, že prvním hasičem byl vodník Vodička? Budete se možná divit, kdo další ještě přiloží ruku k dílu, když jde o hašení požárů. Postavy pohádky..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Jak funguje hasičské auto? Jak funguje hasičské auto?
-15 %
Nahlédněte do hasičského auta nebo stanice.Hó-ří, hó-ří! Vzduchem zní hasičská siréna a hrdinové všedního dne vyrážejí do akce. Mají všechno? Žebřík, hadici, soupravu první pomoci... Nechte děti nakouknout pod okénka, ať zjistí, jak to při takovém hasičském výjezdu funguje. Dojedou s hasiči až k pož..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Hasičské autíčko Hasičské autíčko
-40 %
První autíčko pro malé ručičky!Jednoduché hasičské autíčko Tooky Toy je vyrobené z pevného dřeva a odolných barev. Vůbec tak nevadí, pokud náhodou děťátko strčí autíčko do pusinky. Skvělé je už pro děti kolem jednoho roku, které si už začínají samy hrát a jezdí s ním po zemi.Děti si cvičí úchop.Při ..
114Kč 190Kč
Bez daně:94Kč
Velké oboustranné auto ozdobí samolepkyMají vaše dětičky v oblibě všemožné nálepky? Právě jim je určený tento set, který obsahuje 1 velké rozkládací oboustranné auto a více než 75 znovu použitelných nálepek. Na jedné straně papírového podkladu je vyobrazeno zmrzlinářské auto, na té druhé hasičské au..
225Kč
Bez daně:186Kč
LEGO DUPLO Hasičský vrtulník a policejní auto LEGO DUPLO Hasičský vrtulník a policejní auto
Nedostupné
Pomoc je na cestě, záchranářské vozidla se už blíží!Stavebnice Můj první zásah: hasičský vrtulník a policejní auto (10957) od LEGO® DUPLO® je edukační sada s barevnými kostkami různých tvarů a spoustou zábavných funkcí.Užijte si akční zábavu a trénujte přitom jemnou motoriku.Malé děti mohou zábavným..
232Kč
Bez daně:192Kč
U hasičů - Zatáhni a otevři okénko
-15 %
Dobrodružství s hasiči bude bavit malých záchranářů.Děti přijměte pozvánku k hasičům! Vyjeďte s hasiči k zásahům a zjistíte, jak je jejich práce náročná a někdy i nebezpečná. Posunutím okénka uvidíte hasiče v akci.Leporelo s pohyblivými prvky.Krásné leporelo s posuvnými výsečemi vybízí děti k i..
169Kč 199Kč
Bez daně:154Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 17 (2 stránek)