Menu
Your Cart

Hrací skříňky a pokladničky

Hrací skříňky a pokladničky

Hledáte užitečný ale krásný dárek pro děti? Hrací skříňky nebo pokladničky jsou na to ideální. Děti si v nich budou uchovávat své cennosti, drobnosti, poklady a dlouho jim vydrží.

Najdete u nás kvalitní hrací skříňky s baletkou, se zvířátky, jednorožcem, labutí a dalšími motivy v různých barvách. Nechybí hrací skříňky značky Magni, Little Dutch či Djeco hrací skříňka. Naše designové šperkovnice pro děti jsou kvalitní, krásně hrají, mají spoustu přihrádek a šuplíčků na cennosti, a to děti milují. Jakou si vyberete?

Nejprodávanějši v kategorii Hrací skříňky a pokladničky

1 Hrací skříňka Baletka Hrací skříňka Baletka - Nedostupné 655Kč
Bez daně: 541Kč
2 Hrací skříňka Veverka Hrací skříňka Veverka - Nedostupné 690Kč
Bez daně: 570Kč
3 Hrací skříňka s baletkou Hrací skříňka s baletkou - Nedostupné 580Kč
Bez daně: 479Kč
Šperkovnice Hvězda Šperkovnice Hvězda
Nedostupné
Nejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Hvězda je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s nádhernou zlatou vyšívanou padající hvězdou nahoře má zapínání na druk, které..
450Kč
Bez daně:372Kč
Šperkovnice Duha Šperkovnice Duha
Nedostupné
Nejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Duha je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s krásnou vyšívanou duhou na vrchu má zapínání na druk, které odhaluje čtyři přihrádky..
450Kč
Bez daně:372Kč
Hrací skříňka Květiny a motýli Hrací skříňka Květiny a motýli
Nedostupné
Hrací skříňka s baletkou pro všechny vzácné poklady.Krásná šperkovnice se zrcátkem a hudebním boxem, který po natažení hraje něžnou melodii.Hudební skříňku doprovází krásná melodie.Vaše malá parádnice si do šperkovnice s potiskem květin a motýlů může ukládat své šperky a jiné vzácné drobnosti. Rozmě..
578Kč
Bez daně:478Kč
Hrací skříňka s baletkou Modrá Hrací skříňka s baletkou Modrá
Nedostupné
Kouzelná hrací skříňka s tancující baletkou.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice se vznešenou baletkou v bílých baletních šatech. Vnější motiv skříňky je holografický a tvoří jej hvězdičky. Uvnitř nechybí přihrádka pro úschovu šperků a krásné oválné zr..
555Kč
Bez daně:459Kč
Hrací skříňka s baletkou Růžová Hrací skříňka s baletkou Růžová
Nedostupné
Jemná růžová šperkovnice s tancující baletkou.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice se vznešenou baletkou v růžových baletních šatech. Vnější motiv skříňky tvoří labutě. Uvnitř nechybí přihrádka pro úschovu šperků, krásné oválné zrcátko a spodní zásuvka.Hudební skříňk..
585Kč
Bez daně:483Kč
Hrací skříňka s baletkou Světle-modrá Hrací skříňka s baletkou Světle-modrá
Nedostupné
Jemná modrá šperkovnice s tancující baletkou.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice se vznešenou baletkou v bílých baletních šatech. Vnější motiv skříňky tvoří labutě. Uvnitř nechybí přihrádka pro úschovu šperků a krásné oválné zrcátko.Hudební skříňku doprovází krásná ..
520Kč
Bez daně:430Kč
Hrací skříňka Labuť Hrací skříňka Labuť
Nedostupné
Kouzelná hrací skříňka s černou labutí.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice s elegantní černou labutí. Uvnitř nechybí přihrádka pro úschovu šperků a krásné oválné zrcátko.Hudební skříňku doprovází krásná melodie.Nádherný dárek pro malé dívky ať už k narozeninám nebo ..
555Kč
Bez daně:459Kč
Hrací skříňka Jednorožec Hrací skříňka Jednorožec
Nedostupné
Kouzelná hrací skříňka s jednorožcem.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice s barevným jednorožcem. Uvnitř nechybí přihrádka pro úschovu šperků a krásné oválné zrcátko.Hudební skříňku doprovází krásná melodie.Nádherný dárek pro malé dívky ať už k narozeninám nebo k jin..
615Kč
Bez daně:508Kč
Hrací skříňka s baletkou Broskvová Hrací skříňka s baletkou Broskvová
2-3 dni
Jemná broskvová šperkovnice s tancující baletkou.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice se vznešenou baletkou v jemných broskvových baletních šatech. Skládá se z horní přihrádky na různé poklady a spodní zásuvky s motivem zajíčků. Uvnitř nechybí ani krásné oválné zrcát..
580Kč
Bez daně:479Kč
Hrací skříňka s baletkou Hrací skříňka s baletkou
Nedostupné
Růžová šperkovnice s tančící baletkou.Překrásná šperkovnice, skříňka na poklady pro malé parádnice se vznešenou baletkou v růžových baletních šatech. Skládá se z horní přihrádky na různé poklady a spodní zásuvky s květinovým motivem. Uvnitř nechybí ani krásné oválné zrcátko.Hudební skříňka s melodií..
580Kč
Bez daně:479Kč
Krásná dřevěná pokladnička se zámkem ve tvaru srdce.Skvělá dřevěná pokladnička ve tvaru truhličky, s  ilustracemi květů a ptáčků. Na otvoru ve věku má podélný otvor s kovovou obrubou na vkládání úspor.Dekorace a zároveň pomocník při prvním šetření peněz dětí.Dno truhličky je pokryto sametovým p..
382Kč
Bez daně:316Kč
Hrací skříňka Veverka Hrací skříňka Veverka
Nedostupné
Kouzelná hrací skříňka s veverkou.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice s motivem kouzelných zvířátek. Uvnitř se nachází přihrádka a další speciální přihrádka na odkládání prstýnků, zrcadlo ve tvaru hvězdičky a kouzelná veverka. Ve spodní části se nachází zásuvka a na..
690Kč
Bez daně:570Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 15 (2 stránek)