Menu
Your Cart

Hrací skříňky a pokladničky

Hrací skříňky a pokladničky

Hledáte užitečný ale krásný dárek pro děti? Hrací skříňky nebo pokladničky jsou na to ideální. Děti si v nich budou uchovávat své cennosti, drobnosti, poklady a dlouho jim vydrží.

Najdete u nás kvalitní hrací skříňky s baletkou, se zvířátky, jednorožcem, labutí a dalšími motivy v různých barvách. Nechybí hrací skříňky značky Magni, Little Dutch či Djeco hrací skříňka. Naše designové šperkovnice pro děti jsou kvalitní, krásně hrají, mají spoustu přihrádek a šuplíčků na cennosti, a to děti milují. Jakou si vyberete?

Nejprodávanějši v kategorii Hrací skříňky a pokladničky

1 Hrací skříňka Baletka Růžová Hrací skříňka Baletka Růžová - Nedostupné 655Kč
2 Hrací skříňka Veverka Hrací skříňka Veverka - Nedostupné 690Kč
3 Hrací skříňka Květiny a motýli Hrací skříňka Květiny a motýli - Skladem 519Kč
4 Šperkovnice Duha Šperkovnice Duha - Nedostupné 450Kč
Hrací skříňka Srnka Hrací skříňka Srnka
Nedostupné
Hrací skříňka s miloučkou figurkou srnčete uvnitř.Natažením šroubu a otevřením víka se spustí melodie Kouzelná flétna (W. A. ​​Mozart) a roztočí se figurka. Figurka se zrcadlí v zrcátku na vnitřní straně víka. Do složky a spodní zásuvky si můžeš odložit pokladky nebo šperky.Šroub pro natažení mechan..
570Kč
Bez daně:471Kč
Hrací skříňka Baletka Zelená Hrací skříňka Baletka Zelená
Nedostupné
Hrací skříňka s ladnou figurkou malé baleríny uvnitř.Natažením šroubu a otevřením víka se spustí melodie Vyzvání do tance (C. M. von Weber) a roztočí se figurka. Figurka se zrcadlí v zrcátku na vnitřní straně víka. Do složky a spodní zásuvky si můžeš odložit pokladky nebo šperky.Šroub pro natažení m..
570Kč
Bez daně:471Kč
Šperkovnice Třešně Šperkovnice Třešně
Nedostupné
Táto sladká šperkovnica z umelej kože je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Táto šperkovnica s lahodnou vyšívanou triešňou má zapínanie na cvok a otváranie odhaľuje štyri priehradky, kapsu a vyhradený priestor pre náušnice a prstene. Podšité našou látkou s po..
450Kč
Bez daně:372Kč
Hrací skříňka Květiny Hrací skříňka Květiny
Nedostupné
Růžová šperkovnice s tancující baletkou.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice se vznešenou baletkou v růžových baletních šatech. Vnější motiv skříňky tvoří květiny a víla. Uvnitř nechybí přihrádka pro úschovu šperků krásné oválné zrcátko a spodní zásuvka.Hudební ..
825Kč
Bez daně:682Kč
Hrací skříňka Duha Hrací skříňka Duha
Nedostupné
Jemná růžově modrá šperkovnice s tancující baletkou.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice se vznešenou baletkou v růžových baletních šatech. Vnější motiv skříňky tvoří duha s jednorožcem a víla. Uvnitř nechybí přihrádka pro úschovu šperků krásné oválné zrcátko a ..
630Kč
Bez daně:521Kč
Krásná šperkovnice ve tvaru srdíčka.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice s roztomilou vílou v růžových šatech. Vnější motiv skříňky tvoří rovněž luční víly. Uvnitř nechybí přihrádka pro úschovu šperků a krásné srdíčkové zrcátko.Hudební skříňku doprovází krásná melodi..
750Kč
Bez daně:620Kč
Nejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Noční obloha je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s krásným vyšívaným měsícem a hvězdami se otevírá a odhaluje přihrádku, kapsu ..
405Kč
Bez daně:335Kč
Šperkovnice Hvězda Šperkovnice Hvězda
Nedostupné
Nejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Hvězda je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s nádhernou zlatou vyšívanou padající hvězdou nahoře má zapínání na druk, které..
450Kč
Bez daně:372Kč
Šperkovnice Duha Šperkovnice Duha
Nedostupné
Nejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Duha je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s krásnou vyšívanou duhou na vrchu má zapínání na druk, které odhaluje čtyři přihrádky..
450Kč
Bez daně:372Kč
Hrací skříňka s baletkou pro všechny vzácné poklady.Krásná šperkovnice se zrcátkem a hudebním boxem, který po natažení hraje něžnou melodii.Hudební skříňku doprovází krásná melodie.Vaše malá parádnice si do šperkovnice s potiskem květin a motýlů může ukládat své šperky a jiné vzácné drobnosti. Rozmě..
519Kč
Bez daně:429Kč
Krásná dřevěná pokladnička se zámkem ve tvaru srdce.Skvělá dřevěná pokladnička ve tvaru truhličky, s  ilustracemi květů a ptáčků. Na otvoru ve věku má podélný otvor s kovovou obrubou na vkládání úspor.Dekorace a zároveň pomocník při prvním šetření peněz dětí.Dno truhličky je pokryto sametovým p..
382Kč
Bez daně:316Kč
Hrací skříňka Veverka Hrací skříňka Veverka
Nedostupné
Kouzelná hrací skříňka s veverkou.Překrásná šperkovnice nebo skříňka na jiné poklady pro malé parádnice s motivem kouzelných zvířátek. Uvnitř se nachází přihrádka a další speciální přihrádka na odkládání prstýnků, zrcadlo ve tvaru hvězdičky a kouzelná veverka. Ve spodní části se nachází zásuvka a na..
690Kč
Bez daně:570Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 15 (2 stránek)