Detske knihy a hracky ktore deti rozvijaju

Hravý mix pro děti od 1 roku

-20%

Tento set je ideální dárek na rozvoj jemné motoriky pro děti od 1 roku.

Děti se s touto dárkovou sadou skvěle zabaví při nasazování kroužků, při kterém se budou učit rozeznávat základní barvy a uvědomovat si různé velikosti kroužků nebo při stavění kostek, u kterých se děti budou muset soustředit, aby jim věž nespadla. Hry perfektně procvičí jemnou motoriku a trpělivost. Xylofon upevňuje vztah dítěti k hudbě a cvičí jeho rytmické dovednosti. Podporuje dětskou tvořivost experimentováním s různými variacemi zvuků.
Set obsahuje:

Nasazovací kroužky (1ks)

Barevná věž s designem tučňáka perfektně procvičuje zápěstí dítěte, jehož úkolem je nasadit na tyč 5 barevných kroužků. Dítě při pohybu zápěstí uvolňuje a otáčí, čímž se vytváří základ pro pozdější psaní. Hračka je navíc balanční - má kulatou podstavu, takže nasadit kroužek vyžaduje trpělivost a soustřednou koordinaci oko-ruka.

Kostky pyramida Čísla (1ks)

Deset kostek v krásných barvách se zvířátky určených pro ty nejmenší. Kostky jsou velmi pevné a lehké. Na každé straně kostky je jiný obrázek nebo číslice od 1 do 10 a tím pomáhají i s prvním počítáním.

Xylofon Krokodýl (1ks)

Xylofon s motivem krokodýla zaujme vaše děti naplno. Díky barvám jednotlivých kláves si dítě snadno zapamatuje jednoduché melodie. Součástí balení jsou také dvě paličky, díky kterým může hrát na xylofonu jako pravý hudebník.

Napsat recenzi

    Špatný           Dobrý

    Rozměry: 40cm  x  30cm  x  40cm
  • Hmotnost: 2.453kg
  • Dostupnost: Poslední kus skladem
  • 1 359Kč
  • 1 087Kč
  • Bez DPH: 899Kč

Zákazníci si také zakoupili

Abeceda velká písmena

S těmito velkými, objemnými a krásně barevnými písmenky abecedy na dřevěné podložce bude poznávání a..

560Kč Ex Tax: 463Kč

Naposledy jste viděli

Hravý mix pro děti od 1 roku

Tento set je ideální dárek na rozvoj jemné motoriky pro děti od 1 roku.Děti se s touto dárkovou sado..

1 359Kč 1 087Kč Ex Tax: 899Kč