Menu
Your Cart

Hravý mix pro děti od 3 let

Hravý mix pro děti od 3 let
-20 % Nedostupné
Hravý mix pro děti od 3 let
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
944Kč
1,180Kč
Bez daně: 780Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 2.29kg
  • Rozměry: 40.00cm x 30.00cm x 40.00cm

Tento set je ideální dárek na rozvoj jemné motoriky a kreativity pro děti od 3 let.

S prstovými barvami, razítky a mozaikou si děti tříbí jemnou motoriku a kreativitu. Prostřednictvím skládání puzzle a počítání si děti rozvíjejí logické a matematické myšlení a procvičují koordinaci oko-ruka.
Set obsahuje:

Mozaika Zvířátka (1ks)

Děti můžou dělat krásné mozaiky oblíbených zvířátek podle barevné předlohy i vlastní fantazie. Sada obsahuje 12 obrázků kreslených zvířátek (sova, papoušek, veverka, želva, zebra, kočka, delfín, velryba, žirafa, kůň, koala, chameleon, lev a mnoho jiného) a geometrické tvary různých barev.

Set prstové barvy a razítka (1ks)

Tato originální kreativní sada je zabalena v pěkném dárkovém balení a ukrývá v sobě prstové fatby, které jsou netoxické a bezpečné, a navíc se dají snadno umýt vodou. Tvoření je tak i pro nejmenší děti skutečným zážizkom bez strachu, že by na "v uměleckém prostoru dětského pokoje" zůstaly trvalé následky.

Puzzle Přiřaď čísla (1ks)

Poskládej číselnou řadu, spočítej zvířátka a vlož dřevěná čísla do správných otvorů. Dětičky se hravou formou učí počítat do deseti a zvykají si na samostatnou hru. Jednotlivé dílky puzzle a dřevěná čísla jsou odolná a dostatečně velká na to, aby je snadno uchopila i malá dětská ruka.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha