Menu
Your Cart

Hravý mix pro děti od 4 let

Hravý mix pro děti od 4 let
-18 % Nedostupné
Hravý mix pro děti od 4 let
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
897Kč
1,094Kč
Bez daně: 741Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 1.09kg
  • Rozměry: 40.00cm x 30.00cm x 40.00cm

Tento set je ideální dárek na rozvoj jemné motoriky a kreativity pro děti od 4 let.

S těmito omyvatelnými fixy se z tebe hravě stane malý umělec, který se může pyšnit nádhernými díly, při kterých si trénuje jemnou motoriku. Děti se s touto dárkovou sadou pobaví i při tvorbě zvířecích masek ať už na karneval nebo pro různé rolové hry. Společenská hra jenga seznámí vaše děti s jednotlivými zvířátky a barvami. Zároveň si procvičí koordinaci oko-ruka. Skvělé jako hra pro celou rodinu, ale také pro samostatné hraní.
Set obsahuje:

Fixky Smývatelné 24ks (1ks)

Ideální fixy pro menší děti. Nemusíte mít obavu, že nadělají nepořádek. Hrot má kuželovitý tvar, díky kterému je možné kreslit tlusté i tenké čáry. Použitý inkoust je netoxický a omyvatelný.

Masky Zábava se zvířátky (1ks)

Nádherné zvířecí masky Jar Meló v podobě zvířátek si dětičky budou muset samy vyloupnout a sestavit. V kreativním setu najdou masku lišky, pandy, tučňáka či sovičky. Masky jsou krásně barevné, ale děti si jednotlivé části vyloupnout z připravených barevných plátů a slepí je dohromady.

První jenga Zvířátka (1ks)

Zjednodušená verze klasické hry Jenga od Tooky Toy se zvířátky zaujme děti i dospělé. Děti v této balanční hře najdou místo klasických kvádrů hlavičky zvířátek, vždy rozdělené na tři části. Postavíte z nich věž, hodit kostkou a můžete začít s vytahováním správných barevných dílků tak, aby věž nespadla. Ke hře jsou i předlohy všech zvířátek, dětičky si tak podle nich můžou skládat také samy.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha