Menu
Your Cart

Kreativní set pro děti od 4 let

Kreativní set pro děti od 4 let
-20 % Nedostupné
Kreativní set pro děti od 4 let
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
903Kč
1,129Kč
Bez daně: 746Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 2.88kg
  • Rozměry: 40.00cm x 30.00cm x 40.00cm

Tento set je ideální dárek pro všechny malé umělce od 4 let.

Děti se s touto dárkovou sadou pobaví při tvorbě zvířecích masek ať už na karneval nebo pro různé rolové hry. Ekologická plastelína ti umožní popustit uzdu fantazie a vyhrát si až s 12 plastelínami v různých barvách. Oblíbené prstové barvy umožňují tvořit bez rizika trvalého zašpinění oblečení nebo jiných textilií. Sada podporuje kreativitu, povzbuzuje dětskou fantazii a procvičuje jemnou motoriku.
Set obsahuje:

Masky Zábava se zvířátky (1ks)

Nádherné zvířecí masky Jar Meló v podobě zvířátek si dětičky budou muset samy vyloupnout a sestavit. V kreativním setu najdou masku lišky, pandy, tučňáka či sovičky. Masky jsou krásně barevné, ale děti si jednotlivé části vyloupnout z připravených barevných plátů a slepí je dohromady.

Prstové barvy Sada 12 barev (1ks)

Kreativní sada prstových barev na malování obsahuje 12 tub, které jsou plné krásných pestrých barev. Barvy se na povrchu lehce roztírají, dají se lehce umýt i vyprat a jsou zdravotně nezávadné.

Plastelína eco 12 barev (1ks)

Jemná plastelína, která je vyrobená ze 100% přírodních materiálů, se stane každodenní kreativní zábavou pro vaše děti. Její hlavní složkou je mouka a potravinářské barvivo. O své děti tak nemusíte mít strach. Modelína je dokonce dermatologicky testovaná, je extra jemná a nevysychá (je znovupoužitelná). Sada obsahuje až 12 různých barev a spodek každého kelímku představuje jedno velké razítko na modelínu.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha