Menu
Your Cart

Začínáme malovat

Začínáme malovat
-20 % Nedostupné
Začínáme malovat
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
640Kč
800Kč
Bez daně: 529Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 1.06kg
  • Rozměry: 25.50cm x 8.50cm x 27.60cm

Tento set je ideální dárek pro všechny malé malíře

S jemnými voskovkami a prstovými barvami se z vás stanou malí umělci. Jsou jednoduché na používání a snadno omyvatelné, malování s nimi je zábava. V omalovánce Můj den se děti setkají s předměty, které během dne běžně používají a je vhodná i pro ty nejmenší.

 
Set obsahuje:

Jemné voskovky smývatelné 12 ks (1ks)

Každá voskovka je uložena do ochranného pouzdra, z kterého se vysouvá jednoduchým otáčením. Díky tomu se nelámou. Při kreslení si děti procvičují motorické dovednosti a představivost. Set obsahuje 12 kusů voskovek, které jsou uloženy v praktickém boxu. Všechny voskovky tak vždy najdete na svém místě.


Moje první omalovánka Můj deň (1ks)

Který z předmětů používáte během dne nejčastěji - kniha, batoh, tričko, klobouk, či jiné? Díky velkým obrázkem a vnějším konturám obrázku je omalovánka vhdná i pro nejmenší děti, které na vybarvování používají první voskovky.


Prstové barvy sada 6 barev (1ks)

Kreativní sada prstových barev pro malování obsahuje 6 tub, které jsou plné krásných pestrých barev. Barvy se na povrchu snadno roztírají. Malování podporuje u dětiček rozvoj představivosti, kreativity a díky malování prstíky i hmat.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha