Menu
Your Cart

Moje první leporela

Moje první leporela
-20 % 2-3 dni
Moje první leporela
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
518Kč
647Kč
Bez daně: 471Kč
  • Skladem: 2-3 dni
  • Váha: 0.74kg
  • Rozměry: 20.00cm x 4.10cm x 22.20cm

Výběr knih s kontrastními barvami a zvuky pro nejmenší

Tento set zaujme každé miminko – kontrastní stránky, zda jemné zvuky přírody, všechny tři knihy podpoří pozornost a vjemy nejmenšího čtenáře.


Set obsahuje:

Příroda - zvuková knížka (1ks)

Obsahuje krásné obrázky se zvukovým provedením. Všechny zvukové nahrávky jsou ve vysoké kvalitě. Zvuková tlačítka jsou dotyková, ke spuštění hudby nebo zvuku není zapotřebí vyvinout sílu.


Mami, podívej, tady je doma! (1ks)

První knížky pro miminka už od 2 měsíců Podpořte přirozenou vnímavost a zvědavost vašeho dítěte! Knížka vznikla ve spolupráci s odbornice na metodu Montessori tak, aby co nejvíc podporovala zrakový vjem a fantazii miminka od nejútlejšího věku. Zároveň je vhodnou pomůckou k tomu, aby dítě setrvalo v poloze na bříšku, která je velmi důležitá pro správný fyzický vývoj vašeho miminka.


Na procházce - První černobílá knížka pro mimnko (1ks)

Ideální první knížka pro vaše miminko. Velká je tak akorát do dětských ručiček, má oblé hrany a díky pevným stránkám vydrží i méně šetrné zacházení. Obrázky předmětů, uzpůsobené malému děťátku, si vaše miminko může prohlížet stále dokola. Černobílá varianta s jemnými barevnými prvky je pro správný vývoj zraku malého miminka vhodnější než pestrobarevné obrázky. Ukažte svému děťátku, jak má otáčet pevné stránky, a rozvíjejte tak u něj jemnou motoriku a koordinaci pohybu prstíků. Prohlížejte si společně různé předměty a zvířata, na která můžete při procházce narazit.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha