Menu
Your Cart

Nafukovací lehátka

Nafukovací lehátka

Nafukovací lehátka do vody

Nafukovací lehátko nesmí chybět na žádné dovolené u vody. Nafukovací lehátka značky Swim Essentials jsou nápadná luxusním designem, tvarem i pohodlím. Vyberte si i velké nafukovací lehátko ve tvaru srdce, nafukovací labuť, plameňáka či jednorožce. Poskytují spoustu prostoru na relax, sezení i zábavu. Chladivý odpočinek ve vodě vám dopřejí nafukovací hamaky – houpací sítě do vody.

Nejprodávanějši v kategorii Nafukovací lehátka

Nafukovací lehátko Srdce Leopard fialový 150 cmRomantické nafukovací srdce poslouží na zábavu i lenošení Obrovské nafukovací srdce od Swim Essentials s fialovým leopardím vzorem se bude krásně vyjímat na každé vodní hladině. Je určeno dětem přibližně od 6 let, ale maximální nosnost je 80 kg, takže ..
480Kč
Bez daně:397Kč
Nafukovací lenoška Luxe Lounge Nafukovací lenoška Luxe Lounge
Doprava Zdarma Nedostupné
Nafukovací lenoška Luxe LoungeUžijte si pohupování na vodní hladině!Odpočiňte si díky nafukovací lenošce Luxe Lounge od Swim Essentials s retro bílo-zelenými pruhy! Na vodě se budete dokonale vznášet, aniž byste se museli nějak namáhat. Díky své pevné konstrukci se 4 nafukovacími komorami a velikost..
1,079Kč
Bez daně:892Kč
Nafukovací surf Žralok Nafukovací surf Žralok
Nedostupné
Nafukovací surf ŽralokSkvělá letní zábavaVeselý nafukovací surf 120 cm od Swim Essentials v oblíbenému designu Žralok bude dělat dětem radost v bazénu i na dovolené u moře. Děti se na něm můžou houpat na vlnách, pořádat vodní bitvy, ale díky dvěma pevným madlům poskytuje nafukovací surf také potřebn..
480Kč
Bez daně:397Kč
Nafukovací surf Leopard béžovýSkvělá letní zábavaVeselý nafukovací surf pro od Swim Essentials v oblíbenému designu béžový leopard bude dělat dětem radost v bazénu i na dovolené u moře. Děti se na něm můžou houpat na vlnách, pořádat vodní bitvy, ale díky dvěma pevným madlům poskytuje nafukovací surf..
480Kč
Bez daně:397Kč
Nafukovací lehátko Leopard starorůžový Nafukovací lehátko Leopard starorůžový
Nedostupné
Nafukovací lehátko Leopard starorůžovýDopřejte si originální lehátko do vody na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials s luxusním leopradím motivem ve starorůžových barvách se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je troš..
359Kč
Bez daně:297Kč
Nafukovací lehátko Srdce puntiky se třpytkami 150 cm Nafukovací lehátko Srdce puntiky se třpytkami 150 cm
Nedostupné
Romantické nafukovací srdce poslouží na zábavu i lenošení Obrovské nafukovací srdce od Swim Essentials v růžových barvách s puntíky i třpytkami se bude krásně vyjímat na každé vodní hladině. Je určeno dětem přibližně od 6 let, ale maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využijí také teenageři n..
480Kč
Bez daně:397Kč
Nafukovací lehátko Plameňák 150 cm Nafukovací lehátko Plameňák 150 cm
Doprava Zdarma
Nafukovací lehátko Plameňák 150 cmDokonalé nafukovací lehátko na zábavu i lenošení Obrovský nafukovací růžový plameňák od Swim Essentials se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je určen dětem od 6 let, maximální nosnost je 80 kg, takže ho klidně využijí také teenageři či dospělí na zábavu i le..
599Kč
Bez daně:495Kč
Nafukovací lehátko Labuť zlatá 150 cm Nafukovací lehátko Labuť zlatá 150 cm
Doprava Zdarma Nedostupné
Nafukovací lehátko Labuť zlatá 150 cmDokonalé nafukovací lehátko na zábavu i lenošení Obrovská nafukovací zlatá labuť od Swim Essentials se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Je určena dětem od 6 let, ale maximální nosnost je 80 kg, takže ji klidně využijí také teenageři či dospělí na zábavu ..
599Kč
Bez daně:495Kč
Nafukovací lehátko Džungle Nafukovací lehátko Džungle
Nedostupné
Nafukovací lehátko DžungleDopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v zelených barvách a s divokými přírodními motivy se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dos..
359Kč
Bez daně:297Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)