Menu
Your Cart

Náhrdelníky, náramky a hodinky

Náhrdelníky, náramky a hodinky

I děti se chtějí parádit, proto u nás najdete krásné dětské šperky. Většinou se jedná o zábavné a zároveň krásné doplňky, které dětem budou dělat radost hodně dlouho. Můžou je také využít jako doplňky ke kostýmům na oslavu či karneval. Náhrdelníky, náramky i náramkové hodinky pro děti jsou též skvělý dárek pro děti k narozeninám. Skvělým tipem na dárek jsou třeba náhrdelníky s hračkou ukrytou v malé kapsičce.

Vyberte si originální a hravé šperky pro děti, které udělají velkou radost a jsou bezpečné. Náramkové hodinky zas dětem pomůžou s učením a kontrolou času.

Nejprodávanějši v kategorii Náhrdelníky, náramky a hodinky

Korálky Duha Korálky Duha - Nedostupné 299Kč
Bez daně: 247Kč
Korálky Srdíčka Korálky Srdíčka - Skladem 299Kč
Bez daně: 247Kč
Korálky Abeceda Korálky Abeceda - Nedostupné 399Kč
Bez daně: 330Kč
Laky na nehty - sada Unicorn 3 ks
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevné laky v sadě Unicorn budou děti bavit, snadno se totiž nanášejí a myjí, takže je mohou měnit podle nálady. Díky pěknému obalu je to také ideální dárek k narozeninám.Skvělé pro cestování.Díky své velikosti budou i výborným společníkem na cesty. ..
359Kč
Bez daně:297Kč
Laky na nehty - sada Music 3 ks
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevné laky v sadě Music budou děti bavit, snadno se totiž nanášejí a myjí, takže je mohou měnit podle nálady. Díky pěknému obalu je to také ideální dárek k narozeninám.Skvělé pro cestování.Díky své velikosti budou i výborným společníkem na cesty. Je..
359Kč
Bez daně:297Kč
Lak na nehty - Pink Bang
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevný lak na nehty Pink Bang bude holčičky bavit díky své krásné barvě a milému obalu. Módní doplněk každé malé slečny, který jistě potěší také jako rafinovaný dárek. Nezanechává trvalé fleky ani v případě, že se vylije na nábytek či koberec..
199Kč
Bez daně:164Kč
Lak na nehty - Lollipop
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevný lak na nehty Lollipop bude holčičky bavit díky své krásné barvě a milému obalu. Módní doplněk každé malé slečny, který jistě potěší také jako rafinovaný dárek. Nezanechává trvalé fleky ani v případě, že se vylije na nábytek či koberec...
199Kč
Bez daně:164Kč
Lak na nehty - Disco girl
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevný lak na nehty Disco Girl bude holčičky bavit díky své krásné barvě a milému obalu. Módní doplněk každé malé slečny, který jistě potěší také jako rafinovaný dárek. Nezanechává trvalé fleky ani v případě, že se vylije na nábytek či kobere..
199Kč
Bez daně:164Kč
Lak na nehty - Tutu
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevný lak na nehty Tutu bude holčičky bavit díky své krásné barvě a milému obalu. Módní doplněk každé malé slečny, který jistě potěší také jako rafinovaný dárek. Nezanechává trvalé fleky ani v případě, že se vylije na nábytek či koberec.Skvělé pro c..
199Kč
Bez daně:164Kč
Lak na nehty - Sweetheart
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevný lak na nehty Sweetheart bude holčičky bavit díky své krásné barvě a milému obalu. Módní doplněk každé malé slečny, který jistě potěší také jako rafinovaný dárek. Nezanechává trvalé fleky ani v případě, že se vylije na nábytek či kobere..
199Kč
Bez daně:164Kč
Nejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Hvězda je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s nádhernou zlatou vyšívanou padající hvězdou nahoře má zapínání na druk, které..
450Kč
Bez daně:372Kč
Nejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Duha je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s krásnou vyšívanou duhou na vrchu má zapínání na druk, které odhaluje čtyři přihrádky..
450Kč
Bez daně:372Kč
Jsou skvělé jako první hodinky pro děti.Náramkové ručičkové hodinky s hravým elegantním designem, motivem kočky a přehledným ciferníkem jsou krásný módní doplněk i praktická pomůcka pro učení se času.Děti se díky nim naučí určovat čas.Kdo zná čas, ten je už „velký“. Na ciferníku jsou vyznačeny hodin..
680Kč
Bez daně:562Kč
Náhrdelník Srdíčka duhová Náhrdelník Srdíčka duhová
-29 %
Náhrdelník se srdíčky pro malé romantiky.Řetízek má na sobě krásné zlaté detaily a srdíčka jsou na něm kvalitně připevněna.Přívěsek má 6 akrylových srdíček v úžasných barvách.Náhrdelník má nastavitelnou délku. Rozměry produktu: celkový pokles – 305 mm...
388Kč 550Kč
Bez daně:321Kč
Náhrdelník pro výjimečnou slečnu.Řetízek má na sobě krásné zlaté detaily a třešničky jsou v pastelových barvách.Přívěsek třešní je zavěšen na růžové voskované šňůrce.Náhrdelník lze prodloužit od 500 do 550 mm. Rozměry produktu: celkový pokles – 267 mm...
500Kč
Bez daně:413Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 24 (2 stránek)