Detske knihy a hracky ktore deti rozvijaju

Naše filozofie

Proč jsme se rozhodli vytvořit Babyknihy.sk a co vám přinášíme:


1. Jako jediný obchod se specializujeme na knížky pro batolata ve věku od 3 – 36 měsíců.


- Nepromeškejte příležitost rozvinout vaše dítě v raném období života, které se již nezopakuje.

- Čtení knížek představuje podnětnou zážitkovou aktivitu, která napomáhá interpretovat okolní svět, rozvíjet fantazii, pozornost, rozpoznávání, paměť a jazykové schopnosti.

- Podporuje optimální rozvoj mozku dítěte během kritického období formování nervových drah od 3 měsíců do 3 let a pomáhá tak zvýšit efektivitu jeho pozdějšího vzdělávání.


2. Prodáváme jen ty knihy, které vaše dětičky skutečně zaujmou a přitom rozvíjejí jejich schopnosti. Naše knihy vybíráme podle náročných kritérií a přinášíme vám jen ty nejlepší z celého knižního trhu.


- Knižní trh "skenuje" za Vás náš tým (knižní recenzentka, psycholožka) a vybírají knihy, které jsou přiměřené věku děťátka

- Do procesu výběru knih jsou zapojeny přímo děti a také pozorně nasloucháme názorům rodičů.

- V našem obchodě nenajdete nekonečně dlouhé seznamy knih, ve kterých se budete ztrácet. Naopak selektivně nabízíme jen ty knihy, o kterých jsme přesvědčeni, že vaše dítě hodně naučí a budou je bavit.


3. Jednoduché a přehledné vyhledávání v našem unikátním výběru knížek za zlevněné internetové ceny.


- Nemusíte trávit hodiny vyhledáváním knih napříč vícero obchody, u nás jednoduše vyhledáte knihu podle věku dítěte, podle kategorie knihy nebo tématu, případně využijte volně textové vyhledávání, kde můžete zadat název knihy, autora, vydavatelství, ISBN - jakoukoli informaci, kterou o knize máte .

- Díky tomu, že jsme internetové knihkupectví, dokážeme Vás potěšit slevami na většinu zboží oproti kamenným prodejnám. A samozřejmě naleznete u nás bázarové knihy v akci, jejichž cena potěší.Knihy, které nabízíme jsou jedinečné, protože:

  •     Podněcují vaše děťátko zkoumat, dotýkat se, ukazovat, poslouchat, napodobovat slova a zvuky

  •     Rozvíjejí dětskou fantazii, tvořivost, schopnost interpretovat a rozpoznávat okolní svět

  •     Trénují paměť, pozornost, bystrost a budují slovní zásobu, čímž zvyšují efektivitu budoucího vzdělávání

  •     Nutí děti při čtení přemýšlet, hledat odpovědi na otázky a zároveň si tak utvářet svůj názor, hledat řešení vzniklých situací

  •     Pozitivně ovlivňují vývoj hodnotového systému dítěte, jeho psychologické procesy

  •     Koordinují smysly tak, že dítě si postupně uvědomí, že pohyb, zvuky a vizuální vjemy spolu úzce souvisí

  •     Zlepšují jemnou motoriku a šikovnost ručiček a prstíků... budují pozitivní vztah k poznávání nového a sebedůvěru ve vlastní názory