Menu
Your Cart

Policisté

Policisté

Jsou policie a policejní auta pro vaše děti velkou láskou? Potěšte je něčím z naší nabídky produktů – knihy, hračky, stavebnice a další produkty s policejní tematikou pro vaše děti.

Vyberte například dřevěné policejní autíčko, knihy i policii a policejní práci, puzzle, pracovní sešity a další. Nechybí ani stavebnice Lego policie

V nabídce máme hračky pro děti různého věku, takže u nás seženete dřevěné policejní auto do ruky pro nejmenší děti, ale také zajímavé policejní knihy a hračky pro školáky. Všechny produkty jsou maximálně bezpečné a kvalitní, aby vašim dětem dělaly radost dlouhá léta.

Nejprodávanějši v kategorii Policisté

1 Policejní autíčko Policejní autíčko - Skladem 190Kč
Bez daně: 157Kč
2 Policejní autíčko Modré Policejní autíčko Modré - Nedostupné 325Kč
Bez daně: 268Kč
3 LEGO DUPLO Hasičský vrtulník a policejní auto LEGO DUPLO Hasičský vrtulník a policejní auto - Nedostupné 232Kč
Bez daně: 192Kč
LEGO DUPLO Policejní motorka LEGO DUPLO Policejní motorka
Nedostupné
Policejní záchranné mise a bezpočet herních možností.Kreativní sada Policejní motorka (10967) od LEGO® DUPLO® pomáhá hravou formou rozvíjet důležité schopnosti a udělá radost všem předškolákům od 2 let, kteří se zajímají o práci u policie, parádní motorky a rádi pečují o zvířátka.Užijte si akční záb..
232Kč
Bez daně:192Kč
Velká knížka POLICIE pro malé vypravěče Velká knížka POLICIE pro malé vypravěče
-15 % Nedostupné
Knížka pro všechny milovníky policistů a pravé policejní akce!V tomhle velkoformátovém obrázkovém leporelu si přijdou na své zejména všichni milovníci dobrodružství a hrdinů v uniformách. Seznamte se s pestrou prací policistů – v knížce je můžete sledovat přímo v akci!Velké obrázkové leporelo, jehož..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
První autíčko pro malé ručičky!Jednoduché policejní autíčko Tooky Toy je vyrobené z pevného dřeva a odolných barev. Vůbec tak nevadí, pokud náhodou děťátko strčí autíčko do pusinky. Skvělé je už pro děti kolem jednoho roku, které si už začínají samy hrát a jezdit si s ním po zemi.Děti si cvičí úchop..
190Kč
Bez daně:157Kč
LEGO DUPLO Hasičský vrtulník a policejní auto LEGO DUPLO Hasičský vrtulník a policejní auto
Nedostupné
Pomoc je na cestě, záchranářské vozidla se už blíží!Stavebnice Můj první zásah: hasičský vrtulník a policejní auto (10957) od LEGO® DUPLO® je edukační sada s barevnými kostkami různých tvarů a spoustou zábavných funkcí.Užijte si akční zábavu a trénujte přitom jemnou motoriku.Malé děti mohou zábavným..
232Kč
Bez daně:192Kč
Policejní autíčko Modré Policejní autíčko Modré
Nedostupné
Kde se skrývá zloděj?Toto kompaktní policejní auto vyrobené ze 100% certifikovaného dřeva FSC® je připravené na další misi. Dřevěný vůz se rychle pohybuje po hladkém a drsném terénu pomocí robustních koleček s gumovou povrchovou úpravou. Autíčko má prostor v nákladním prostoru i v řidičské kabině, j..
325Kč
Bez daně:268Kč
Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)