Menu
Your Cart

Příběhové knihy - set pro děti od 5 let - dívčí

Příběhové knihy - set pro děti od 5 let - dívčí
-17 % Nedostupné
Příběhové knihy - set pro děti od 5 let - dívčí
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
823Kč
992Kč
Bez daně: 749Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 1.49kg
  • Rozměry: 24.70cm x 3.80cm x 28.20cm

Výběr knih s plný dobrodružství v poučných příbězích.

Ponořte se se své děti do světa kamarádů i knížek, kteří je zabaví, pobaví ai něco užitečného naučí. Odměnou Vám bude jejich nedočkavost na další kapitolu a jejich rozzářené oči.

Set obsahuje:

Velká kniha pohádek o zvířatech (1ks)

Kniha přináší padesát nadčasových příběhů ze všech koutů světa. Mezi příběhy jsou nejen oblíbené pohádky O třech prasátkách, O ošklivém káčátku či O medvědím princi, ale také i docela neznámé příběhy z těch nejvzdálenějších zemí a ostrovů. Díky australským bajkám například zjistíte, Jak přišla klokanice ke své kapse či Proč medúza nemá kosti. Doporučujeme číst v jakoukoli denní i noční dobu.


Míša a její malí pacienti: Setkání v horách (1ks)

Míša tráví noc u své nejlepší kamarádky. Na balkoně tam zpívá kos, jeho hnízdo ale bohužel není v bezpečí. U sousedů totiž bydlí kocour a ten se rád prochází po okolních balkonech. Podaří se Míše najít pro kosí rodinku bezpečný úkryt? Záhy jede Míša na výlet do hor, kde se společně s Pupíkem snaží zachránit mloka, který spadl do potoka. Jenže během záchranné akce spadne do vody i Pupík. Stane se mu něco? Nakonec Míša najde zatoulané medvědí mládě. Hrozí jí nebezpečí?


Róza a Sam - Uloupené lupení (1ks)

Tak jsme čapli zlodějíčka! Jednou ráno naruší Rózino poklidné zahradničení křik. Bazalce někdo okousal lupení! Ale kdo? To se musí vyšetřit! První případ neodolatelné dvojice: miniaturní Rózy a jejího pandího přítele Sama. Dejte svému začínajícímu čtenáři něco, co ho bude bavit. Písmenek je tu právě tak akorát, a navíc v komiksové formě — díky ní děti snadno přejdou od obrázkových knih k samostatnému čtení.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha