Menu
Your Cart

Safari zvířátka

Safari zvířátka

Podpořte u dětí zájem o zvířátka žijící v divočině. Pomůžou vás s tím různé knihy o zvířatech pro děti, pracovní sešity, hračky a hry s motivy lesních i safari zvířat, ale i razítka, magnetky či korálky.

Různorodé knihy o zvířatech jsou vhodné už pro miminka, například textilní, hmatové i zvukové knížky plné divokých i safari zvířátek. Batolata i předškoláky určitě zaujmou různé nálepkové sešity plné zvířátek z celého světa. Rozšiřují si díky nim své obzory a slovní zásobu. Pro začínající čtenáře máme krásné knižní příběhy a pohádky o zvířátkách či naučné knihy.

Nejprodávanějši v kategorii Safari zvířátka

1 Magnetická stavebnice Safari 25 dílů Magnetická stavebnice Safari 25 dílů - Skladem 1,285Kč
2 Puzzle Abeceda Safari Puzzle Abeceda Safari - Nedostupné 350Kč
3 Zvířatka První samolepkování Zvířatka První samolepkování - Nedostupné 119Kč 81Kč
4 ZOO Samolepková knížka ZOO Samolepková knížka - Nedostupné 139Kč 97Kč
Chrastítko Slon Chrastítko Slon
Novinka
Kousátko a chrastítko v jednom.Slon, hračka do ruky a kousátko zaujme krásným nápaditým designem a jemným zvukem zvonku, který je ukryt ve spodní části chrastítka. Hračka je vytvořena s důrazem na jednoduchý úchop. Různé povrchy a tvrdosti materiálu krásně stimulují hmat miminka a žvýkání hračky při..
540Kč
Bez daně:446Kč
Chrastítko Lev Chrastítko Lev
Novinka
Kousátko a chrastítko v jednom.Lev, hračka do ruky a kousátko zaujme krásným nápaditým designem a jemným zvukem zvonku, který je ukryt ve spodní části chrastítka. Hračka je vytvořena s důrazem na jednoduchý úchop. Různé povrchy a tvrdosti materiálu krásně stimulují hmat miminka a žvýkání hračky přin..
540Kč
Bez daně:446Kč
Kousátko Lev Kousátko Lev
Novinka
Kousátko ve tvaru lva pro snadný úchop.  Lev, hračka do ruky a kousátko zaujme krásnou výraznou barvou a dokonalým designem. Hračka je vytvořena s důrazem na snadný úchop.  Přírodní textura stimuluje hmat.  Žvýkání hračky přináší úlevu bolavým dásním během období prořezávání zoubk..
540Kč
Bez daně:446Kč
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivy zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky..
238Kč
Bez daně:197Kč
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruDělený talíř pro děti s motivy zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části. Vejde se tak na něj p..
358Kč
Bez daně:296Kč
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek s ouškem o objemu 180 ml s motivem zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour dodá dětem odvahu pít samostatně. Hrneček s ouškem je totiž lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Ouško podporuje děti v samostatnosti při manipulaci s ním...
178Kč
Bez daně:147Kč
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek o objemu 160 ml s motivy zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour je skvělým hrnkem pro děti, které už jsou velké na pítko. Pohárek je lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Podporuje děti v samostatnosti a může sloužit také jako skl..
158Kč
Bez daně:131Kč
Učící hrneček podpoří samostatnost dítěteProtiskluzový hrnek s náustkem o objemu 160 ml s motivem zvířat ze savany od francouzské značky Petit Jour pomůže těm nejmenším pít samostatně bez pomoci dospělého. Hrneček má dvě ouška, aby se miminkům a batolatům dobře držel v malých ručičkách. Náustek je s..
343Kč
Bez daně:283Kč
Uzpůsobený pro malé ručičky!Nerezový dětský příbor s motivy  zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour dodá dětem na sebevědomí při samostatném stravování. Lžíce, vidlička i nůž jsou dlouhé 12 cm a jsou tvarovaná tak, aby se dětem dobře držely a nebyly pro ně nebezpečné. Jsou tak vhod..
430Kč
Bez daně:355Kč
Dětská láhev s brčkem! Průhledná láhev pro děti s motivem zebry od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované pod malým uzávěrem a vždy se jednoduše v..
432Kč
Bez daně:357Kč
Uzpůsobené pro malé ručičky!3 dětské lžičky s motivem zebry, lvíčete a nosorožce od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem každý chod. Mají délku 14 cm, žádné ostré hrany a jsou tvarovaná tak, aby se dětem dobře držely. Jsou tak vhodná jako první lžičky pro miminko i batolata. Doplnit je může..
180Kč
Bez daně:149Kč
Univerzální miska pro miminka i větší děti!Dětská miska s motivem rozkošné zebry od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem každé jídlo. Díky objemu 250 ml je vhodná třeba jako snídaňová miska na cereálie a kašičky, ale také jak miska na příkrmy. Mistička je lehká a odolná. Díky tomu ji využij..
199Kč
Bez daně:164Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 77 (7 stránek)