Menu
Your Cart

Stavební stroje

Stavební stroje

Jsou stavební stroje pro vaše děti velkou láskou? Potěšte je něčím z naší nabídky produktů – knihy, hračky, sešity, výzdoba a další produkty s motivem stavby a stavebních strojů.

Vyberte velká stavební auta na písek, například eko bagr na písek, knihy a leporela o stavbě a stavebních strojích, výzdobu na oslavu s motivem bagru a dalších stavebních strojů, nechybí ani drobnosti jako nálepky či tetování.

V nabídce máme hračky pro děti různého věku, takže u nás seženete dřevěná stavební auta do ruky pro nejmenší děti, ale i zajímavé knihy a hračky pro školáky. Všechny produkty jsou maximálně bezpečné a kvalitní, aby vašim dětem dělaly radost dlouhá léta.

Nejprodávanějši v kategorii Stavební stroje

LEGO City Bagr s rypadlem LEGO City Bagr s rypadlem
Nedostupné
Zapříhněte fantazii dětí do práce s touto stavebnicí bagru s rypadlem.Dodává se se sbíječkou a vyměnitelným příslušenstvím: kbelíkem a nabírací lžící. Součástí této zábavné stavebnice jsou také inteligentní lavička, 2 minifigurky stavbařů a zábavné doplňky na hodiny stavitelských her pro děti od 5 l..
459Kč
Bez daně:379Kč
Vytvoř si 2 kartonové modely stavebních strojů!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely nákladního auta a bagru. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví ja..
499Kč
Bez daně:412Kč
Razítka Stroje Razítka Stroje
Nedostupné
Úžasná sada dětských razítek s tématem stavby.Bagry, mašinky, traktory, hasičské vozy... dopodrobna rozpracované stroje a jejich pracovníci. S tím se už dá vytvořit ledacos. Nejoblíbenější řada razítek, která nabízí široké využití při výtvarných a vzdělávacích aktivitách. Díky inovativnímu grafickém..
340Kč
Bez daně:281Kč
Silné stroje - Velké samolepky pro malé ruce Silné stroje - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Doleť na Měsíc nebo se vydej na širé moře v této překrásné knížce plné aktivit!Kresli, vybarvuj, doplňuj a nalepuj samolepky… no zkrátka se pojď dobře bavit! Pojď si hrát s velkými stroji jak na zemi, tak na vodě i ve vzduchu. V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Hled..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Co to slyším Na stavbě Co to slyším Na stavbě
-15 %
Zkus poznat jednotlivé stroje podle zvuků.Seznamte se s rušným staveništěm a zjistěte mnoho zajímavých informací o silných strojích v této úžasné zvukové knize plné barevných fotografií. Tato zvuková kniha obsahuje mnoho zajímavých informací o různých stavebních strojích. Víš, proč se jeřáb nazývá z..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
Bolid je kolekce vozů Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší ve věku 2 a více let a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby byly všechny hračky Bolid opravdu pevné! S těmito vozidly pevně usazenými na pryžových kolech si vaše dítě bude moci užít spoustu hodin hry v písku, zahradě nebo v d..
1,592Kč
Bez daně:1,316Kč
Vozidla na stavbě Vozidla na stavbě
-15 %
Vše co potřebuješ vědět o stavebních vozidlech.Proč jsou bagry všestranné? Kde pracují největší stroje? Kdo razí tunel ve skále? Kniha zavede děti na nejrůznější staveniště a ukáže jim, co se tam děje. Encyklopedie pro malé chlapce s otevíracími okénky.Kdo by neměl rád bagry, náklaďáky, jeřáby ..
252Kč 297Kč
Bez daně:230Kč
Na stavbě Moje první samolepkování
Nedostupné
Zábava se samolepkami!S touto samolepkovou knížkou se dětičky pobaví s nálepkami a poznají co se děje na stavbě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Obsahuje 16 stran a více než 170 znovupoužitelných samolepek. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také..
119Kč
Bez daně:108Kč
Vláčkodráha Stavba Vláčkodráha Stavba
Nedostupné
Vláčková dráha pro malé stavbyvedoucí.Originální vláčkodráha se stavebním příslušenstvím obsahuje 35 dílů. Je ideální pro každého, kdo se zajímá o stavbu.Sada skvělá na vyprávění příběhů a rozvoj fantazie.Jezděte vozidly po trati a sledujte, jak se spojují díky magnetkám. Obsahuje příslušenství jako..
1,185Kč
Bez daně:979Kč
Set na cupcakes s motivem stavby je skvělý na oslavu i party.Souprava obsahuje 24 stejných košíčků a 24 zápichů se 4 designy stavebních autíček a se spoustou lesklé stříbrné holografické fólie a třpytkami.Krásné balení je vhodné jako dárek.Baleno v krabici ve tvaru stavebního auta se stříbrnými deta..
400Kč
Bez daně:331Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 31 (3 stránek)