Menu
Your Cart

Tašky pro celou rodinu

Tašky pro celou rodinu

Zbožňujete výlety, procházky a volný čas strávený s rodinou v přírodě? Kromě dobré nálady je vždy vhodné vzít sebou jídlo, pití a nějaké ty drobnosti pro děti. Vyberte si u nás velké tašky Family Bag, do kterých se toho vejde opravdu hodně. Jsou skvělé jako velká cestovní taška, plážová taška i taška do porodnice.

Nechybí kabelka pro maminky a ledvinky se stylovými nápisy pro celou rodinku, díky kterým budete mít to nejdůležitější vždy po ruce. Skvělé jsou také praktické toaletní taštičky či přebalovací taštičky pro miminko, kam uložíte plenky i náhradní oblečení. 

Nejprodávanějši v kategorii Tašky pro celou rodinu

Cestovní taška Family Bag Terracotta Cestovní taška Family Bag Terracotta
Novinka
Mějte vše potřebné vždy s sebou.Prostorná cestovní taška, kterou využijete při výletech s vaší rodinou, abyste měli vždy po ruce vše potřebné. Taška s praktickým magnetickým uzávěrem nabízí snadný přístup shora, její součástí je i samostatné pouzdro s uzavíráním na zip pro bezpečné uložení drobností..
1,390Kč
Bez daně:1,149Kč
Cestovní taška Family Bag Indigo Cestovní taška Family Bag Indigo
Novinka
Mějte vše potřebné vždy s sebou.Prostorná cestovní taška, kterou využijete při výletech s vaší rodinou, abyste měli vždy po ruce vše potřebné. Taška s praktickým magnetickým uzávěrem nabízí snadný přístup shora, její součástí je i samostatné pouzdro s uzavíráním na zip pro bezpečné uložení drobností..
1,390Kč
Bez daně:1,149Kč
Taška se síťovaným dnem Tutti Frutti Taška se síťovaným dnem Tutti Frutti
Novinka
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Praktická taška se síťovaným dnem s motivem barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je..
696Kč
Bez daně:575Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Modrá taška se síťovaným dnem s motivem rozkošných racků od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je sk..
696Kč
Bez daně:575Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Béžová taška se síťovaným dnem s motivem jaguárů od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je skvělá jak..
816Kč
Bez daně:674Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Květinová taška se síťovaným dnem s motivem ibišků od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je skvělá j..
816Kč
Bez daně:674Kč
Prostorná kapsička do školy i na cesty!Žlutá multifunkční taštička s designovým motivem citronů od francouzské značky Petit Jour s rozměry 23 x 18 x 8 cm o objemu 3,3 l může sloužit jako penál, toaletní taštička i multifunkční kapsička. Má jednu velkou kapsu, do které se vejdou nejrůznější poklady. ..
358Kč
Bez daně:296Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!žlutá taška se síťovaným dnem s motivem citronů od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je skvělá jako..
696Kč
Bez daně:575Kč
Praktický a elegantní doplněk na cesty i na domaDětský kosmetický kufřík ve světle modrém designu s roztomilými mývaly od kvalitní francouzské značky Yuko B. je prostorný, voděodolný a drží tvar. Zavírá se na zip, aby z něj nic nevypadlo, a má velké poutko na nošení v ruce. Děti si do něj sb..
719Kč
Bez daně:594Kč
Praktický a roztomilý doplněk na cestyDětská kosmetická taštička v světle modrém designu s roztomilými mývaly od kvalitní francouzské značky Yuko B. je prostorná a voděodolná. Zavírá se na zip, aby z ní nic nevypadlo a má velké poutko na zavěšení. Děti si do ní sbalí vše potřebné na víkend u babičky..
479Kč
Bez daně:396Kč
Taška na svačinu i kosmetikuDětská kosmetická taštička Mini ve světle modrém designu designu s roztomilými mývaly od kvalitní francouzské značky Yuko B. je funkční a voděodolná. Díky tomu je taštička také vhodná jako taška na svačinu do batohu. Zavírá se na zip, aby z ní nic nevypadlo. V tomto oblíb..
239Kč
Bez daně:198Kč
Praktický a elegantní doplněk na cesty i na domaDětský kosmetický kufřík ve světle ružovém designu s roztomilými kočkami od kvalitní francouzské značky Yuko B. je prostorný, voděodolný a drží tvar. Zavírá se na zip, aby z něj nic nevypadlo a má velké poutko na nošení v ruce. Děti si do něj sbalí vše..
719Kč
Bez daně:594Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 21 (2 stránek)