Menu
Your Cart

5 let

5 let

Tipy na dárky k 5. narozeninám

5 let, to už je velká věc. Jaké dárky na oslavu 5 let ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás ty nejlepší originální dárky pro děti seřazené podle věku.

Vyberte oslavencům ty nejlepší knihy, hračky, kreativní potřeby a doplňky pro děti. Mezi knihami je určitě zaujmou vtipné příběhy i knížky k zamyšlení, pracovní sešity, pohádky, dětské encyklopedie, ale třeba i knihy ze série ALBI Kouzelné čtení. Děti v tomto věku se už zajímají o počítání, dokážou se podepsat velkými písmeny, líbit se jim tak budou edukativní hračky, jako třeba dřevěný notebook či skládačka lidské tělo. Potěší je také vlastní malý penál na tužky a drobnosti, batoh na výlety či vlastní cestovní kufr pro děti. 

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 5. narozenin vašeho malého oslavence.

Nejprodávanějši v kategorii 5 let

Dětský digitální fotoaparát Expert Zelený Dětský digitální fotoaparát Expert Zelený
Doprava Zdarma Nedostupné
Dětský digitální fotoaparát Expert ZelenýHoppstar Expert je ideální dětský fotoaparát se všemi funkcemi, které potřebujete v každodenním životě.Skvělé fotografie, přídavná selfie kamera na zadní straně, 16 GB paměť až na 8 000 fotografií a funkce videokamery. Vybaven je také snadno použitelným menu ..
2,159Kč
Bez daně:1,784Kč
Věšák na sponky Duha
Nedostupné
Věšák na sponky DuhaVěšák na sponky Duha..
360Kč
Bez daně:298Kč
Dětský digitální fotoaparát Expert Růžový Dětský digitální fotoaparát Expert Růžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Dětský digitální fotoaparát Expert RůžovýHoppstar Expert je ideální dětský fotoaparát se všemi funkcemi, které potřebujete v každodenním životě.Skvělé fotografie, přídavná selfie kamera na zadní straně, 16 GB paměť až na 8 000 fotografií a funkce videokamery. Vybaven je také snadno použitelným menu ..
2,159Kč
Bez daně:1,784Kč
Noční projektor Vesmír Noční projektor Vesmír
Doprava Zdarma Nedostupné
Noční projektor VesmírNoční projektor Vesmír zútulní každou místnost nebo ložniciK uvolnění po náročném dni nebo k navození nálady před spaním. Konečně můžete mít hlavu ve hvězdách! Hlava svítidla se otáčí o 180° a lze ji nasměrovat podle potřeby. Tento astronaut promítá pohyblivý obraz, který imitu..
1,399Kč
Bez daně:1,156Kč
Noční projektor Slunce Noční projektor Slunce
Doprava Zdarma
Noční projektor SlunceNoční projektor Slunce je úžasným doplňkem do každé místnostiJeho funkce je víc než jen osvětlení – je to malý kouzelník, který vytváří pohodu. Hlava svítidla se otáčí o 180°, což umožňuje nasměrovat světlo přesně tam, kde jej potřebujete. Po náročném dni si můžete vytvořit vla..
699Kč
Bez daně:578Kč
Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha
Doprava Zdarma
Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks DuhaLehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks v pestrých barvách je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Velké balení se 40 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnet..
1,245Kč
Bez daně:1,029Kč
Ekologická stavebnice Hasiči 127 ks Ekologická stavebnice Hasiči 127 ks
Doprava Zdarma
Ekologická stavebnice Hasiči 127 ksStavebnice z recyklovaného materiáluEkologická stavebnice pro děti Clics Hasiči 127 ks belgické značky Clics Toys v praktickém kyblíku umožní dětem postavit si nejrůznější hasičská auta, letadla i loď. Box Hasiči obsahuje 91 stavebních bloků a dalších 36 stavebních..
719Kč
Bez daně:594Kč
Ekologická stavebnice Policie 135 ks Ekologická stavebnice Policie 135 ks
Doprava Zdarma
Ekologická stavebnice Policie 135 ksStavebnice z recyklovaného materiáluEkologická stavebnice pro děti Clics Policie 135 ks belgické značky Clics Toys v praktickém kyblíku umožní dětem postavit si nejrůznější policejní auta, letadla i loď. Box Policie obsahuje 97 stavebních bloků a dalších 36 staveb..
719Kč
Bez daně:594Kč
Velká lněná žlutá mašle Velká lněná žlutá mašle
Nedostupné
Velká lněná žlutá mašleMašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná žlutá mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitn..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká lněná meruňková mašle Velká lněná meruňková mašle
Nedostupné
Velká lněná meruňková mašleMašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná meruňková mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká fialová mašle SOFTMašle do vlasů na všechny příležitostíVelká fialová mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních..
190Kč
Bez daně:157Kč
Vyškrabávání Setkání v zahradě Vyškrabávání Setkání v zahradě
Nedostupné
Vyškrabávání Setkání v zahraděVyškrabávání Setkání v zahradě..
132Kč
Bez daně:109Kč
Zobrazeno -11 až 0 z 77 (7 stránek)