Menu
Your Cart

Trixie

Jedinečný potisk dětských produktů, který si zamilujete.

Belgickou značku Trixie Baby charakterizuje nekonečná představivost dětí. Svou obrovskou fantazii využívají k objevování světa kolem sebe, a právě to zachycuje Trixie Baby do návrhů svých kousků. Takto vytváří návrhy dětského oblečení, hraček, výbavy pro miminka, doplňků do dětských pokojů či potřeb do školky či školy.

Vysoký respekt k naší planetě zrcadlí použití organické bavlny

I když máme rádi všechny barvy, myslíme „zeleně“. Věříme, že je třeba učinit zodpovědná rozhodnutí, abychom našim dětem zabezpečili zdravou budoucnost. Spoléháme pouze na nejvyšší kvalitu tkanin a výroby, abychom zabezpečili odolnost všech materiálů při zátěžových zkouškách vašich nejmenších.

Deštník Krokodýl Deštník Krokodýl
Nedostupné
Udělejte dětem radost originálním deštníkem.Krásný dětský holový deštník z oblíbené kolekce Trixie Baby s motivem krokodýla.Deštník má bezpečný systém otevírání a zavírání.Deštník je vyroben z recyklovaných PET lahví a má spoustu krásných detailů:pásek na suchý zip, kterým deštník uzavřete je ocásek..
545Kč
Bez daně:450Kč
Pohár Silikonový Králík 2ks Pohár Silikonový Králík 2ks
Nedostupné
Sklenice s motivem králíka skvěle padnou do malých dětských ručiček.Zábavné barevné duo zvířecích hrnečků s motivem králíka. Na každém hrnečku je zvířecí kamarád, který se nemůže dočkat, až se s vaším děťátkem podělí o lahodný drink. Velikost hrnečku je ideální pro malé ručičky. Pohárky jsou stohova..
543Kč
Bez daně:449Kč
Pohár Silikonový Slon 2ks Pohár Silikonový Slon 2ks
Nedostupné
Sklenice s motivem sloníka skvěle padnou do malých dětských ručiček.Zábavné barevné duo zvířecích hrnečků s motivem sloníka. Na každém hrnečku je zvířecí kamarád, který se nemůže dočkat, až se s vaším děťátkem podělí o lahodný drink. Velikost hrnečku je ideální pro malé ručičky. Pohárky jsou stohova..
543Kč
Bez daně:449Kč
Pohár Silikonový Lev 2ks Pohár Silikonový Lev 2ks
Nedostupné
Sklenice s motivem lva skvěle padnou do malých dětských ručiček.Zábavné barevné duo zvířecích hrnečků s motivem lva. Na každém hrnečku je zvířecí kamarád, který se nemůže dočkat, až se s vaším děťátkem podělí o lahodný drink. Velikost hrnečku je ideální pro malé ručičky. Pohárky jsou stohovatelné pr..
543Kč
Bez daně:449Kč
Talíř s motivem králíka ke krmení pro všechny děti které se učí samy jíst.Náš zvířecí přítel má hlad! Připravte jídlo na tento roztomilý silikonový talíř s motivem králíka a vychutnejte si společně dobré jídlo. Vysoký okraj umožňuje snadné nabírání pro děti, které se učí jíst samy. Talíře jsou stoho..
516Kč
Bez daně:426Kč
Talíř s motivem sloníka ke krmení pro všechny děti které se učí samy jíst.Náš zvířecí přítel má hlad! Připravte jídlo na tento roztomilý silikonový talíř s motivem sloníka a vychutnejte si společně dobré jídlo. Vysoký okraj umožňuje snadné nabírání pro děti, které se učí jíst samy. Talíře jsou stoho..
516Kč
Bez daně:426Kč
Talíř s motivem lva ke krmení pro všechny děti které se učí samy jíst.Náš zvířecí přítel má hlad! Připravte jídlo na tento roztomilý silikonový talíř s motivem lva a vychutnejte si společně dobré jídlo. Vysoký okraj umožňuje snadné nabírání pro děti, které se učí jíst samy. Talíře jsou stohovatelné ..
516Kč
Bez daně:426Kč
Miska s motivem sloníku ke krmení pro všechny děti které se učí samy jíst.Krásná silikonová miska má široké rukojeti, které jsou užitečné, když své děťátko krmíte, a skvěle se hodí, když děti začnou misku držet samy. Děti si mohou hrát s našimi zvířecími kamarády na schovávanou - užijí si objevování..
489Kč
Bez daně:404Kč
Miska Silikonová Králík Miska Silikonová Králík
Nedostupné
Miska s motivem králíka ke krmení pro všechny děti které se učí samy jíst.Krásná silikonová miska má široké rukojeti, které jsou užitečné, když své děťátko krmíte, a skvěle se hodí, když děti začnou misku držet samy. Děti si mohou hrát s našimi zvířecími kamarády na schovávanou - užijí si objevování..
489Kč
Bez daně:404Kč
Miska Silikonová Lev Miska Silikonová Lev
Nedostupné
Miska s motivem lva ke krmení pro všechny děti které se učí samy jíst.Krásná silikonová miska má široké rukojeti, které jsou užitečné, když své děťátko krmíte, a skvěle se hodí, když děti začnou misku držet samy. Děti si mohou hrát s našimi zvířecími kamarády na schovávanou - užijí si objevování své..
489Kč
Bez daně:404Kč
Hrneček Silikonový Králík Hrneček Silikonový Králík
Nedostupné
Hrneček s motivem králíka umožňuje pít bez rozlití.Velké rukojeti usnadňují používání tohoto hrníčku. Skvělý způsob držení a naklánění stejně, jako by to vaše dítě dělalo s otevřeným šálkem. Silikonový hrníček umožňuje vašemu dítěti pít bez rozlití, což je zvláště užitečné, když jste venku.Materiál ..
434Kč
Bez daně:359Kč
Hrneček Silikonový Slon Hrneček Silikonový Slon
Nedostupné
Hrneček s motivem sloníka umožňuje pít bez rozlití.Velké rukojeti usnadňují používání tohoto hrníčku. Skvělý způsob držení a naklánění stejně, jako by to vaše dítě dělalo s otevřeným šálkem. Silikonový hrníček umožňuje vašemu dítěti pít bez rozlití, což je zvláště užitečné, když jste venku.Materiál ..
434Kč
Bez daně:359Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 92 (8 stránek)