Menu
Your Cart

Vědecké sety

Vědecké sety

Potěšte vašeho malého objevitele jedním z našich vědeckých setů. Děti se praktickou hrou učí něco o světě kolem nás a získávají tak prvotní poznatky z chemie, fyziky, geologie a dalších oborů. Vědecké sety v nich vzbuzují zájem o vědu.

Vyberte si různé domácí pokusy a experimenty pro děti, které je budou bavit a vzbudí v nich další nadšení pro objevování. Zaujme je například výroba sopky, ale potěší je také pěstování krystalů.

Nejprodávanějši v kategorii Vědecké sety

Kapesní mikroskop Kapesní mikroskop
Novinka
Podívejte se na věci zblízka.Kapesní mikroskop Buki MR200 je zvětšovací přístroj se zabudovaným LED světlem. Můžeš jej využít jako lupu pro pozorování přírodních objektů, živočichů nebo předmětů vyrobených lidmi.V balení je také praktický klip pro využití s chytrým telefonem. Tvé objevy tak můžeš fo..
452Kč
Bez daně:374Kč
Sada 20 preparátov pre mikroskopy BUKI a nielen tie.Obsah sady:šupka cibulekoreň mrkvyjavorový listiné listylist cezmínybambuspeľ slnečnicekukuričný škrobplod púpavy lekárskejkrvpero holubašupina sardinkyvajíčko krevetyhmyzkrídlo kobylkykukla komáramravec..
350Kč
Bez daně:289Kč
Sada pokusů - Vědecký talent Sada pokusů - Vědecký talent
Nedostupné
Rád děláš pokusy? Nebo si chceš v praxi ověřit fungování fyzikálních zákonů.Pak tato sada pokusů je určena pro Tebe. Sada obsahuje celkem 25 vybraných pokusů plus návod na dalších 25 rozšířených pokusů.Během experimentů si děti procvičují koncentraci, vědecké a logické myšlení.Sada obsahuje balení s..
844Kč
Bez daně:698Kč
Pozor, všechno vybuchuje!Pokud tě lákají exploze a chceš vědět, co se za nimi skrývá, tak tato chemická souprava je pro tebe. Sestrojíš vlastní bezpečnou "bombu", odpálíš raketu, vytvoříš vulkanickou erupci i gejzír a v 15 pokusech nahlédneš do světa pyrotechnika.Vlastnosti výrobkuHmotnost: 680gRozm..
675Kč
Bez daně:558Kč
Podívejte se na věci zblízka.Mikroskop má kvalitní konstrukci, spodní LED osvětlení pro pohodlnější pozorování vzorků. Kovová konstrukce těla mikroskopu i podstavce zaručuje dlouhou životnost a stabilitu při práci.Součástí sady jsou hotové preparáty a také sklíčka pro přípravu vlastních.Zvětšení mik..
1,050Kč
Bez daně:868Kč
Mega pokusy se světélkováním Mega pokusy se světélkováním
Nedostupné
Všechno bude zářit a svítit.MEGA pokusy se světélkováním je chemická souprava pro experimentování a výrobu Fluo (zářivých) a Glow (světélkujících) hmot.Pokusy, které rozzáří dětský pokoj.Sada nabízí 20 pokusů, při kterých vyrobíte fluorescenční sliz reagující na UV světlo, fluorescenční umělecká díl..
675Kč
Bez daně:558Kč
Mikroskop - 15 experimentů Mikroskop - 15 experimentů
Nedostupné
Podívejte se na věci zblízka.Mikroskop MR400 je ideální přístroj pro začínající biology. Jednoduchá konstrukce mikroskopu s jednou hlavní čočkou (40x zvětšení) a okulárem s 10x zvětšením.Součástí jsou také 2 preparáty s 8 vzorky a prázdná sklíčka pro vlastní vzorky.Maximálního zvětšení tak dosáhne 4..
675Kč
Bez daně:558Kč
Podívejte se na věci zblízka.Digitální mikroskop MR700 je jedinečný svojí univerzálností a schopností spolupracovat s moderními telefony a počítači. Mikroskop nabízí 3 hlavní způsoby použití, což je za danou cenu jedinečné i praktické řešení.Tělo mikroskopu můžeš navíc použít jako ruční mikroskop v ..
1,975Kč
Bez daně:1,632Kč
Lidské tělo Lidské tělo
Nedostupné
Poznejte lidské tělo.Dětská experimentální sada s cca 30cm vysokým modelem lidského těla a příslušenstvím k realizaci 12ti pokusů.Model lidského těla lze rozebrat a jednotlivé orgány pomocí přiložené pinzety vyjmout. Orgány jsou z měkkého materiálu.K dispozici je také stojan a kostra, která v noci s..
675Kč
Bez daně:558Kč
Minilab - Elektronika Minilab - Elektronika
Nedostupné
Skvělý domácí minilab.Obsahem tohoto mini tlapu jsou skutečné komponenty, jako obvodová deska, perforovaný kartonový nákres, červené a bílé kablíky, pružiny, konzola na baterie, zvonek, LED, NPN a PNP tranzistory, kondenzátor, světelný senzor a podstavec a rezistory.Vytvoř si svůj vlastní alarm.Post..
363Kč
Bez daně:300Kč
Chemická Laboratoř čaroděje Chemická Laboratoř čaroděje
Nedostupné
Čarodějná chemie pro nejmenší.Sada je tematicky laděna jako dílna malého "chemického čaroděje" se všemi potřebnými pomůckami. Hlavní pomůckou je kouzelník kotlík, který slouží k míchání všemožných barevných lektvarů a sloučenin.Kotlík funguje jako mixér a navíc disponuje světelnými i kouřovými efekt..
1,050Kč
Bez daně:868Kč
Vaše vlastní domácí laboratoř!Chemická laboratoř je experimentální sada pro malé vědce. V sadě naleznete stojan na zkumavky, kádinky, zkumavky a hlavně 5 druhů chemikálií pro mnoho zajímavých chemických pokusů.K realizaci některých pokusů budete potřebovat předměty běžné v každé domácnosti.Sada obsa..
975Kč
Bez daně:806Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 35 (3 stránek)