Menu
Your Cart

Natruba

Hračky ručně vyráběné z přírodního kaučuku. 

Natruba je dánská značka, která vytváří výjimečné hračky pro miminka inspirované přírodou a severským designem. Za touto značkou se ukrývá dánská rodinná firma, jejíž filozofii je patrná v každém detailu hraček, které přináší - HRAVÉ, stylové a PŘÍRODNÍ. Textura přírodního kaučuku je měkká, jemná, flexibilní a ideální na mačkání a žvýkání.

Hračky nejvíce ocení miminka, které si trénují uchop nebo se jim prořezávají zoubky. 

Všechny hračky jsou navrženy a vyvinuty se zaměřením na děti. Mají různé textury, barvy a tvary na stimulaci senzorického vývoje. Hračky jsou velmi lehké a jejich velikost je přizpůsobena malým ručičkám, stimulují smysly, procvičují pohyb a koordinaci. Překrásný severský design inspirovaný přírodou je podtržen krásným balením. Hračku chrání hedvábný papír a je uzavřena v krabičce. I díky luxusnímu balení jsou hračky Natruba ideálním prvním dárkem pro miminka. 

Natruba si zakládá na absolutní bezpečnosti svých hraček. 

Přírodní kaučuk je vysoce hygienický a zároveň hračky nemají ventily nebo otvory, v jejich nitru se tak nemohou hromadit plísně a bakterie. Samozřejmostí je, že neobsahují PVC, BPA, ftaláty a nitrosaminy. Výrobky Natruby jsou barvené výlučně potravinářskými barvivy, které jsou zcela bezpečné. Navíc je přírodní kaučuk ekologický a biologicky degraduje.

Novorozeně
-20 % Nedostupné
Tento set je ideální dárek pro všechna miminka.Skvělá sada zahrnuje mušelinový ručník nezbytný pro každou maminku, vyrobený ze 100% organických materiálů, kontrastní kartičky pro správný vývoj zraku již od narození a dotykový kroužek, který nabízí dětem hmatově a zrakově zajímavé podněty.Set obsahuj..
1,062Kč 1,328Kč
Bez daně:878Kč
Přírodní set Neutral
-20 %
Zabalte vašeho prcka do jemnosti.Skvělá sada nezbytná pro každou maminku obsahuje mušelinový ručníček, 2ks mušelínových plenek a kousátko ve tvaru sloníka. Kvalitní osušky a pleny jsou vyrobeny ze 100% organických materiálů, které jsou šetrné k pokožce. Natruba je dánská značka, která vytváří výjime..
1,348Kč 1,685Kč
Bez daně:1,114Kč
Přírodní set Růžový
-20 %
Zabalte vašeho prcka do jemnosti.Skvělá sada nezbytná pro každou maminku obsahuje mušelinový ručníček, 2ks mušelínových plenek a kousátko ve tvaru plameňáka. Kvalitní osušky a pleny jsou vyrobeny ze 100% organických materiálů, které jsou šetrné k pokožce. Natruba je dánská značka, která vytváří výji..
1,348Kč 1,685Kč
Bez daně:1,114Kč
Čtyřvrstvý mušelínový ručník ze 100% organických materiálů. Tento dětský mušelínový ručník s kapucí je úžasně měkký a vzdušný. Proto je perfektní pro pohodlí miminka a jeho jemnou pokožku. Tentokrát v uklidňující a příjemné pudrové barvě. Natruba ručník s kapucí má vysokou absorbční schopnost ..
675Kč
Bez daně:558Kč
Čtyřvrstvý mušelínový ručník ze 100% organických materiálů. Tento dětský mušelínový ručník s kapucí je úžasně měkký a vzdušný. Proto je perfektní pro pohodlí miminka a jeho jemnou pokožku. Tentokrát v uklidňující a příjemné zelené barvě. Natruba ručník s kapucí má vysokou absorbční schopnost a..
675Kč
Bez daně:558Kč
Čtyřvrstvý mušelínový ručník ze 100% organických materiálů. Tento dětský mušelínový ručník s kapucí je úžasně měkký a vzdušný. Proto je perfektní pro pohodlí miminka a jeho jemnou pokožku. Tentokrát v uklidňující a příjemné krémové barvě. Natruba ručník s kapucí má vysokou absorbční schopnost a odol..
675Kč
Bez daně:558Kč
Mušelínové pleny Pudrové 2ks Mušelínové pleny Pudrové 2ks
-20 %
Balení kvalitních dvouvrstových 100% organických mušelínových plenek.  V jednom balení jsou dva kusy plenek, obě v krásně jemných barvách, jedny čistě pudrové druhé s nádherným květovým potiskem. Plenky mají praktické a multifunkční využijte. Natruba mušelínové pleny jsou vyrobeny tak, ab..
376Kč 470Kč
Bez daně:311Kč
Mušelínové pleny Zelené 2ks Mušelínové pleny Zelené 2ks
-20 %
Balení kvalitních dvouvrstových 100% organických mušelínových plenek.  V jednom balení jsou dva kusy plenek, obě v krásně jemných barvách, jedny čistě zelelné a druhé s nádherným květovým potiskem. Plenky mají praktické a multifunkční využijte. Natruba mušelínové pleny jsou vyrobeny tak, ..
376Kč 470Kč
Bez daně:311Kč
Balení kvalitních dvouvrstových 100% organických mušelínových plenek.  V jednom balení jsou dva kusy plenek, obě v krásně jemných barvách, jedny čistě krémové a druhé s nádherným květovým potiskem. Plenky mají praktické a multifunkční využijte. Natruba mušelínové pleny jsou vyrobeny tak, aby by..
470Kč
Bez daně:388Kč
Podložka ke koupání od značky Natruba je ta nejvíce bezpečná, funkční, přírodní a zároveň elegantní jakou na trhu naleznete.  Je designována s láskou a precizností z přírodní gumy z kaučukovníku. Na dotek je jemná a ohebná, tentokrát v příjemné barvě růže. Konečně nádherná podložka ke koupá..
775Kč
Bez daně:640Kč
Podložka ke koupání od značky Natruba je ta nejvíce bezpečná, funkční, přírodní a zároveň elegantní jakou na trhu naleznete.  Je designována s láskou a precizností z přírodní gumy z kaučukovníku. Na dotek je jemná a ohebná, tentokrát v příjemné světlozelené barvě. Konečně nádherná podložka ..
775Kč
Bez daně:640Kč
Podložka ke koupání od značky Natruba je ta nejvíce bezpečná, funkční, přírodní a zároveň elegantní jakou na trhu naleznete.  Je designována s láskou a precizností z přírodní gumy z kaučukovníku. Na dotek je jemná a ohebná, tentokrát v příjemné žluté barvě. Konečně nádherná podložka ke koup..
775Kč
Bez daně:640Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 39 (4 stránek)