Menu
Your Cart

Zábava na oslavu

Zábava na oslavu
-20 % Nedostupné
Zábava na oslavu
Tato nabídka končí za:
Day
Hour
Min
Sec
735Kč
919Kč
Bez daně: 608Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 1.07kg
  • Rozměry: 40.00cm x 30.00cm x 40.00cm

Tento set je ideální pro každou oslavu.

Děti se s touto dárkovou sadou pobaví při tvorbě zvířecích masek ať už na karneval nebo pro různé rolové hry. S nejprodávanějšími voskovkami se z tebe hravě stane malý umělec, který se může pyšnit nádhernými díly, u kterých si trénuje jemnou motoriku. Nálepky na nehty jsou skvělým doplňkem, který pomáhá při budování dětského sebevědomí.
Set obsahuje:

Masky Zábava se zvířátky (1ks)

Nádherné zvířecí masky Jar Meló v podobě zvířátek si dětičky budou muset samy vyloupnout a sestavit. V kreativním setu najdou masku lišky, pandy, tučňáka či sovičky. Masky jsou krásně barevné, ale děti si jednotlivé části vyloupnout z připravených barevných plátů a slepí je dohromady.

Jemné voskovky Smývatelné 24 ks (1ks)

Unikátní jemné voskovky zaujmou děti i dospělé. Jsou určené nejen na kreslení na papír, ale také na obličej či tělo. Stačí jemný dotek s povrchem a voskovky hned krásně kreslí. Děťátko tak nemusí tlačit a má z kreslení radost. To ho motivuje pokračovat ve výtvarné činnosti.

Nálepky na nehty (1ks)

I malé děti se rády parádí. Proto je tu tento set nálepek na nehty, který je pro děti zcela bezpečný a jednoduše se používá. Nálepky mají hravé vzory různých barvách. Barvy na nich jsou přátelské k životnímu prostředí, bez zápachu a voděodolné. V balení je 540 nálepek.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha