Detske knihy a hracky ktore deti rozvijaju

Nejčastěji kladené otázky

Jak se registrovat?


> Registrovat se můžete dvěma způsoby: před vytvořením objednávky přímo na hlavní stránce v pravém horním rohu nebo před dokončením své objednávky. Po zadání informací máte vytvořený účet. Vámi objednávané knihy si naleznete v nákupním košíku v pravém horním rohu a můžete pokračovat ve své objednávce. Při příští návštěvě v e-shopu se už stačí jen přihlásit pomocí přihlašovacího jména a hesla. Po registraci si budete umět kdykoli prohlédnout stav Vašich objednávek, všechny faktury, sledovat svůj whishlist nebo upravit svůj profil.


Jak změnit heslo?


> Heslo do svého účtu si můžete změnit po přihášení v sekci Můj účet a v rámci ní v položce menu Moje osobní informace.


Co dělat, když jste zapomněli heslo?


> Klepněte na hlavní stránce v pravém horním rohu na Přihlásit/ Registrace. Po načtení stránky se v pravé části zobrazí možnost Zapomněli jste heslo?. Po kliknutí na ni zadejte emailovou adresu, kterou jste použili při vytvoření účtu, a na kterou vám bude zasláno nové heslo. V případě, že se vám nepodaří přihlásit ani po zaslání nového hesla, prosím kontaktujte nás na kontakt@babyknihy.sk


Jsou ceny za produkty uváděné s DPH?


> Ano. Všechny ceny uvedené na stránce jsou včetně příslušné DPH (10% na knihy, 20% na ostatní zboží, není-li na faktuře uvedeno jinak).


Co je wishlist?


> Wishlist je seznam Vašich požadovaných produktů, jejichž nákup jste se rozhodli odložit nebo daný produkt nemáme zrovna na skladě. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat produkty, které Vás zaujaly, a které byste možná v budoucnu chtěli pořídit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášen. Svůj wishlist naleznete po přihlášení v sekci Můj účet a v rámci ní v položce menu Moje oblíbené - wishlist.


Je možné do zaslané závazné objednávky doplnit zboží nebo navýšit počet objednaných kusů?


> Pokud si přejete doplnit zboží do zaslané závazné objednávky, nebo navýšit počet objednaných kusů zboží, stačí, když nás budete kontaktovat na kontakt@babyknihy.sk a upravíme stávající objednávku. V případě, že zboží bylo již zaplaceno při objednávce, zašleme vám platební údaje na doplacení zbývající částky za doplněné zboží.


Je možné doručení zboží do zahraničí?


> Doručujeme v rámci České republiky. Do jiných zemí je doručení možné po individuální dohodě.