Menu
Your Cart

Mideer

Mideer je výrobce kvalitních dětských hraček se zaměřením na vzdělávání, kreativitu a jemnou motoriku.

Návrhy jednotlivých hraček jsou založeny na dětské psychologii a vývoji. Před vydáním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016. Nyní se značkou spolupracují designéři z celého světa.

Všechny produkty mají kreativní uměleckou podobu s pohádkovými motivy, přírodou či vodním světem.

Značka Mideer patří k nastupující nové generaci výrobců hraček, které kladou důraz na design, kvalitu a původ hraček. Značku Mideer můžete nalézt v obchodech například v USA, Kanadě, Španělsku, Řecku a dalších státech po celém světě. Značka MiDeer se zaměřuje svými produkty na děti ve věku od 1,5 roku až po děti školního věku.

Nálepky na nehty se zrcátkem Kouzelnice Nálepky na nehty se zrcátkem Kouzelnice
Novinka Nedostupné
Nálepky na nehty se zrcadlem KouzelniceSkvělý dárek pro každou malou holčičkuSada nálepek je určena pro každou holčičku, která chce být středem pozornosti. Sada obsahuje 600 kusů nálepek s velkým výběrem barevných a originálních motivů. V sadě naleznete 12 archů nálepek na nehty, kde každý arch obsa..
222Kč
Bez daně:183Kč
Nálepky na nehty se zrcátkem Květinová princezna Nálepky na nehty se zrcátkem Květinová princezna
Novinka Nedostupné
Nálepky na nehty se zrcátkem Květinová princeznaSkvělý dárek pro každou malou holčičkuSada nálepek je určena pro každou holčičku, která chce být středem pozornosti. Sada obsahuje 600 kusů nálepek s velkým výběrem barevných a originálních motivů. V sadě naleznete 12 archů nálepek na nehty, kde každý ..
222Kč
Bez daně:183Kč
LEVEL UP! 03 - Spojování teček LEVEL UP! 03 - Spojování teček
Novinka Nedostupné
LEVEL UP! 03 - Spojování tečekLEVEL UP! Hravé mazací kartyZábavná sada opakovaně použitelných mazacích archů a desek je ideálním nástrojem pro procvičování jemné motoriky dětí. Barevné ilustrované karty s obrázky pro propojení umožňují dětem spojovat tečky podle vzoru na obrázku, čímž si zlepšují sv..
205Kč
Bez daně:170Kč
LEVEL UP! 02 - Od tečky k tečce LEVEL UP! 02 - Od tečky k tečce
Novinka Nedostupné
LEVEL UP! 02 - Od tečky k tečceLEVEL UP! Hravé mazací kartyZábavná sada opakovaně použitelných mazacích archů a desek je ideálním nástrojem pro procvičování jemné motoriky dětí. Barevné ilustrované karty s obrázky pro propojení umožňují dětem spojovat tečky označené čísly nebo písmeny. Ke zvládnutí ..
171Kč
Bez daně:141Kč
Malířská paletaDětská paletka na malování prstyMalířská paletka je ideální pro malé umělce, kteří rádi tvoří a malují pomocí prstů. Umožňuje snadné míchání barev a poskytuje pocit uměleckého malování, když se používá s barvami určenými k malování prsty a uměleckou knihou. Skvělý dárek pro každé dítě..
161Kč
Bez daně:133Kč
Omalovánky podle čísel Mistrovská dílaVelká sada omalovánek zajistí hodiny zábavy a relaxaceVšechny omalovánky mují rozměry 37 x 26,5 cm a sada obsahuje celkem 10 obrázků. Každý z obrázků je inspirován významnými díly světoznámých umělců. Můžete namalovat Monu Lisu od Leonarda da Vinciho nebo Van Go..
206Kč
Bez daně:170Kč
Mini OmalovánkaMini omalovánky na každou cestuDětská kreativní cestovatelská mini kniha Barevné malování. Kniha o rozměrech 15 x 12 cm je skvělým společníkem na cesty nebo na návštěvu lékaře, kterou jednoduše sbalíte do kapsy. Obsahuje až 30 karet s částečně předkreslenými obrázky. Stačí pár barevný..
135Kč
Bez daně:112Kč
Malování s vodovými barvami Dobrodružství Malování s vodovými barvami Dobrodružství
Novinka Nedostupné
Malování s vodovými barvami DobrodružstvíMini omalovánky a vodové barvy v jednomPokud se chystáte na dlouhou cestu a nevíte, co vzít dětem, aby jim čas sběhl rychleji, kreativní sada s vodovými barvami je ideální pro každé cestování. Souprava zahrnuje vše, co potřebujete k vytvoření krásných obrázků..
130Kč
Bez daně:108Kč
Malování s vodovými barvami Báječné prázdniny Malování s vodovými barvami Báječné prázdniny
Novinka Nedostupné
Malování s vodovými barvami Báječné prázdninyMini omalovánky a vodové barvy v jednomPokud se chystáte na dlouhou cestu a nevíte, co vzít dětem, aby jim čas sběhl rychleji, kreativní sada s vodovými barvami je ideální pro každé cestování. Souprava zahrnuje vše, co potřebujete k vytvoření krásných obr..
130Kč
Bez daně:108Kč
Malování s vodovými barvami Začarovaná zahrada Malování s vodovými barvami Začarovaná zahrada
Novinka Nedostupné
Malování s vodovými barvami Začarovaná zahradaMini omalovánky a vodové barvy v jednomPokud se chystáte na dlouhou cestu a nevíte, co vzít dětem, aby jim čas sběhl rychleji, kreativní sada s vodovými barvami je ideální pro každé cestování. Souprava zahrnuje vše, co potřebujete k vytvoření krásných ob..
130Kč
Bez daně:108Kč
Hra Přebírání šňůrkyZábavná retro hra se šňůrkouVzpomínáte si na ty časy, kdy jste s úsměvem navlékali šňůrku na prsty a ukazovali, že to víte? Retro hra z osmdesátých let je zpátky. Navlečte si na prsty bavlněnou šňůrku a zábava může začít. Hra je určena minimálně pro dva hráče. Cílem je převzít šň..
100Kč
Bez daně:82Kč
Křídy Slon 12 ksBarevné křídy na různé povrchyDětské barevné křídy jsou ideální pro malování na tabuli i dlaždice. Jedna křída se vyrovná spotřebě až deseti běžných kříd, díky čemuž jsou dlouhodobě využitelné. Tyto univerzální křídy jsou vyrobeny z palmového oleje. Díky jejich složení můžete s křída..
133Kč
Bez daně:110Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 72 (6 stránek)