Menu
Your Cart

Puzzle

Puzzle

U nás najdete velký výběr Puzzle pro děti! Podporují jemnou motoriku, logické myšlení, soustředění i postřeh. Nejmenší děti ocení senzorické puzzle, pěnové puzzle do vany a různá dřevěná vkládací puzzle!

Větší batolata už budou skládat kartonová puzzle duo či trio a přitom se učit. Postupně přejdou na větší sety. Školáci u nás najdou třeba puzzle Mapu světa, různá složitější hledací puzzle nebo dokonce magnetické puzzle Lidské tělo! Velmi oblíbená jsou také puzzle v kufříku! Skvělé jako originální dárky pro děti!

Nejprodávanějši v kategorii Puzzle

Podívejte se tam - beruška na hřibu!Jelikož je na co dívat, batolata budou milovat skládání těchto puzzle a poznávání malých zvířátek v zahradě. Dílky puzzle jsou svojí velikostí vhodné pro malé ručičky, díky čemuž se s nimi snadno manipuluje.A podívejte se sem, je tu hlemýžď ​​s modrou ulitou!20díl..
465Kč
Bez daně:384Kč
Vše připraveno na hodiny hraní s magnetickou dinosaurou planisférou!Vaše dítě si užije polohování různých magnetek, nachází se zde slavný T-Rex, ale také Triceratops, Stegosaurus, Pteranodon nebo Pterodaktyl...Na planisféře jsou stíny, které usnadňují vkládání 50 magnetek na správné místo.Součástí j..
980Kč
Bez daně:810Kč
Ve kterém období žili dinosauři Triceratops?Byl to trias, jura nebo křída? Najděte odpověď s těmito krásnými panoramatickými puzzle s velkým počtem dinosaurů, které jsou rozděleny podle období, ve kterém žili. Puzzle obsahují více než 40 tvorů a pomáhají podnítit zvědavost o éře dinosaurů.Tyto karto..
465Kč
Bez daně:384Kč
Magnetická kniha Postavičky 80ks Magnetická kniha Postavičky 80ks
Nedostupné
Vyskládej si Santa Clause, čarodějnici nebo princeznu.Děti mají možnost skládat různé postavičky. Mohou si sestavit celkem 10 různých figurek z 80 puzzle dílků. Tato skvělá hra zabaví děti doma, ale také na cestách.Skládání podporuje fantazii a rozvíjí jemnou motoriku.Hračka pomáhá rozvíjet více&nbs..
235Kč
Bez daně:194Kč
Wizzy Puzzle - Živé město 100ks Wizzy Puzzle - Živé město 100ks
Nedostupné
Neobyčejné puzzle s motivem vertikálního města.Město z geometrických tvarů v základních barvách na černém pozadí doplňují pruhované silnice a další prvky. Posouváním lupy s pruhovým filtrem přes puzzle vznikne kinoptický efekt pohybu.Kvalitní díly puzzle jsou pevné pro opakované skládání.Puzzle je v..
455Kč
Bez daně:376Kč
Twisty puzzle - Přítulné kočky 50ks Twisty puzzle - Přítulné kočky 50ks
Nedostupné
Neobyčejné puzzle s motivem velké okaté kočky a koťátek, kterými je kočka přímo obsypaná.Díly mají fluorescenční vrstvu, díky které puzzle svítí ve tmě, stačí jej předem vystavit intenzivnímu zdroji světla. Ve tmě vypadá obraz jinak – dva obrazy v jednom puzzle.Kvalitní díly puzzle jsou pevné pro op..
449Kč
Bez daně:371Kč
Puzzle duo Vozidla Puzzle duo Vozidla
Nedostupné
Veselé auto, nakladač, jeřáb, bagr a jiné.Každý dopravní prostředek se skládá ze 2 částí puzzle. Pro děti od 2 let. Balení obsahuje 6 x 2 kusy puzzle.Materiál: pevný, vytvrzený kartonRozměr balení: 18 x 12 x 6 cm..
225Kč
Bez daně:186Kč
Vkládací puzzle Zvířata Vkládací puzzle Zvířata
Nedostupné
Dřevěné 3-vrstvé mini puzzle se skládá z vkládací podložky a 9 dílků.Dílky ve tvaru čtverce, kruhu a trojúhelníku se vyznačují geometrickou kresbou znázorňující zvířátko. Výhoda takového ztvárnění spočívá v tom, že je zábavné hádat, jaká zvířátka jsou na dílcích znázorněna.Zároveň se tak vizuálně pr..
299Kč
Bez daně:247Kč
Pomozte najít sove křídla!Sada 24 dřevěných magnetek pro poskládání 8 postaviček veselých dětí v kostýmech. Každá postavička se skládá z hlavy, trupu a nohou.Postavičky jsou velmi živě ilustrované – vymyslete si o nich kratičké příběhy!Magnetky jsou vhodné na magnetickou tabuli, ale také na lednici...
499Kč
Bez daně:412Kč
Puzzle Vozidla 24ks
Nedostupné
Najdeš dílky dopravních prostředků, které patří k sobě?Jednoduché puzzle pro malé děti obsahuje šest obrázků: hasičské auto, sanitka, popelářské auto, závodní auto, policejní auto a bagr. Děti k obrázkům vozidel skládají i příslušející postavičku, která svým povoláním odpovídá danému dopravnímu pros..
405Kč
Bez daně:335Kč
Poskládej toto puzzle a uvidíš kolik zvířátek je potřebných, aby dosáhli ke hvězdám.Toto puzzle je díky rozměrům a pevnosti jednotlivých dílků ideální pro děti od 3. let Puzzle má zaoblenou rohovou úpravu s vysoce kvalitním zpracováním jednotlivých dílků.Puzzle podporuje rozvoj logického uvažování, ..
725Kč
Bez daně:599Kč
Děti jsou rození vědci, zvědaví a obdivující zázraky všeho kolem nás. A toto puzzle v nich vyvolá touhu po poznání.Užijte si odpočinek s tímto zábavným a jedinečným puzzle, které nabízí:originální nepravidelné tvary jednotlivých dílků puzzlepuzzle má velmi živé barvymotiv puzzle dle předlohy známého..
499Kč
Bez daně:412Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 126 (11 stránek)