Menu
Your Cart

Magazín Babyknihy RSS Feed

28 Aug Najoblíbenější magnetická stavebnice MAGNA-TILES a její skvělé novinky
0 296
Najoblíbenější magnetická stavebnice MAGNA-TILES a její skvělé novinky  Stavebnice MAGNA-TILES u dětí rozvíjí logické myšlení, při hře si děti procvičují svoji jemnou i hrubou motoriku, děti si při hře s ní rozvíjí své sociální a emocionální dovednos..
24 Aug Tipy na originální dárky k 2. narozeninám
Nina 1 13670
Těšíme se, že se vám články s našimi tipy na dárky líbí. Na blogu naleznete již článek s Tipy na dárky pro novorozeně a také Tipy na dárky k 1.narozeninám.V dnešním článku jsme vám shrnuli tipy na dárky pro dvouleté děti. Jsou to tipy na hračky, kter..
17 Aug Jaký dárek vybrat k 1. narozeninám děťátka?
Nina 0 31256
První narozeniny jsou důležitým milníkem v životě děťátka a celé rodiny. Taková událost si jistě zaslouží výjimečný dárek :). Nemusí jich být moc, o tom vás přesvědčovat nejdeme. Chceme vám ale ukázat, jaký dárek vybrat, aby děťátko v tomto věku zauj..
08 Aug Stáhněte si: Cestovní hledačka
Milka 0 766
CESTOVNÍ PÁTRAČKAChystáte se na delší cestu vlakem nebo autem a přemýšlíte, jak během ní zabavit děti? S @tochceklud jsme pro vas připravili Cestovní pátračku – aktivitu, která děti během cestování zaměstná.STÁHNETE ZDE!Na seznamu se nacházejí položk..
04 Aug Školní batoh pro prvňáčka, poradíme jak vybrat tu správnou
Milka 0 1313
Výběr školní tašky do první třídy může být celkem náročný. Rodiče chtějí, aby byla praktická, splňovala všechny bezpečnostní požadavky a malému školákovi nezničila záda. Děti zase touží po tašce, která se jim bude líbit.   Pokud tedy zrovna stojíte..
02 Aug Speciální pedagožka radí: Jak připravit předškoláka na školu
0 1368
Školní rok se pomalu přehoupne do své druhé poloviny, a to znamená, že malé předškoláky v následujícím pololetí čeká zápis do základních škol. V souvislosti s tímto velkým životním krokem mívají rodiče řadu otázek. Zajímá je, co by má umět předškolák..
Zobrazeno 1 až 6 z 74 (13 stránek)