Menu
Your Cart

Kuchyňky, nádobí, potraviny

Kuchyňky, nádobí, potraviny

Podpořte vaše malé kuchtíky v jejich snažení! Dětská dřevěná kuchyňka by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku! Vyberte si různé dětské kuchyňky, menší i větší, přesně takové, aby se vešly k vám domů. 

Kuchyňky jsou často plně vybavané a obsahují různé dětské nádobí a potraviny. Dětem  ale můžete koupit i další menší sety, jako dřevěné krájecí potraviny, ovoce, zeleninu, vajíčka! Můžete jim také koupit speciální sety na tvorbu dřevěných hamburgerů, sushi, palačinek i salátů. Nechybí ani dřevěné kávovary, mixéry, topinkovače, kavárny... Děti se díky hře na vaření učí, socializují a získávají kladný vztah k jídlu a jeho přípravě.

Nejprodávanějši v kategorii Kuchyňky, nádobí, potraviny

Poskládej si sendvič Poskládej si sendvič
Na cestě
Pro rozvoj motorikyS nasazovací věží Poskládej si Sendvič děti objevují svět tvarů a barev. Učí se pojmenovat potraviny, zlepšují si motoriku a myšlení. Sada obsahuje 10 kousků potravin včetně sendvičového chlebu, slaniny, volského oka, okurky, rajčata, sýru a cibule.Různé kombinace skládání sendvič..
285Kč
Bez daně:236Kč
Poskládej si zmrzlinu Poskládej si zmrzlinu
Na cestě
Pro malé zmrzlinářeNechte děti objevovat svět tvarů a barev s touto stylovou hračkou Poskládej si zmrzlinu. Dřevěná nasazovací věž je nejen krásná, ale také výuková. Děti se učí rozlišovat různé tvary a barvy, zlepšují svoji motoriku a logické myšlení.Různé kombinace skládání zmrzlinyKroužky mají tv..
365Kč
Bez daně:302Kč
Kuchyňka se zvuky Style s vybavením Kuchyňka se zvuky Style s vybavením
Na cestě
Neodolatelná kuchyňka pro malé šéfkuchařeS touto kuchyňkou vaše děti mohou vařit a připravovat chutné pokrmy pro své plyšáky. Obsahuje mnoho spotřebičů a vybavení včetně myčky, dřezu, nádobí a hrnců. Povzbudí děti k tvůrčímu myšlení a vymýšlení nových scénářů hry, také jim může pomoci seznámit se se..
3,649Kč
Bez daně:3,016Kč
Prodejní stánek Fresh pastel Prodejní stánek Fresh pastel
Na cestě
Hra na prodavače a zákazníkaNakupování nikdy nebylo zábavnější. Děti mohou v tomto prodejním stánku prodávat potraviny jako ve skutečném obchodě. Zvážit je na váze a nablokovat na pokladně. Dětský dřevěný prodejní stánek, který je plný chutného ovoce, zeleniny, naučí děti rozpoznávat různé druhy pot..
2,445Kč
Bez daně:2,021Kč
Dřevěný barbecue gril s příslušenstvím Dřevěný barbecue gril s příslušenstvím
Na cestě
Podněcuje kreativitu malého kuchařeOd teď vás vaše dítě může napodobovat u grilu a připravovat chutné pokrmy pro celou rodinu. Dlouhé paličky umožní vašemu dítěti vytvářet vlastní kombinace pečení na rožni a podnítí kreativitu a představivost malého kuchaře. Díky nácviku přesnosti se děti naučí otáč..
1,590Kč
Bez daně:1,314Kč
Pizza set na pečení Pizza set na pečení
Na cestě
Dřevěná sada na pečení pizzyPokud máte doma malé gurmány, kteří rádi vaří, určitě jim udělá radost Pizza set na pečení. S touto sadou si děti mohou vytvořit vlastní pizzu podle svých představ, upéct ji v troubě a nakrájet na kousky.Kvalitní hračka s příslušenstvímSada obsahuje vše, co je potřeba k p..
855Kč
Bez daně:707Kč
Kuchyňka Pastel Kuchyňka Pastel
-25 %
Dokonalá kuchyňka pro malé kuchařeNepřehlédnutelná dětská kuchyňka ze dřeva v pastelových barvách od Tooky Toy je skvělou hračkou na rolové hry na dospělé i profese. Dřevěná kuchyňka se stane jedinečným doplňkem dětského pokojíčku, podpoří hru na kuchaře i cukráře. Kromě kuchyňky v boxu najdete dalš..
1,574Kč 2,099Kč
Bez daně:1,301Kč
Kávovar s příslušenstvím Pastel Kávovar s příslušenstvím Pastel
Na cestě
Dokonalá hračka na přípravu kávyNepřehlédnutelný dřevěný kávovar pro děti v pastelových barvách od Tooky Toy je skvělou hračkou na rolové hry na dospělé i profese. Dřevěný kávovar se stane jedinečným doplňkem dětské kuchyňky a dá se využít při hře na přípravu snídaně či kavárnu. Kromě kávovaru má da..
745Kč
Bez daně:616Kč
Topinkovač s příslušenstvím Pastel Topinkovač s příslušenstvím Pastel
Na cestě
Opeč si topinky na snídani!Nepřehlédnutelný dětský topinkovač ze dřeva v pastelových barvách od Tooky Toy je skvělou hračkou na rolové hry na dospělé i profese. Dřevěný topinkovač se stane jedinečným doplňkem dětské kuchyňky a dá se využít při hře na kuchaře či přípravu snídaně. Kromě topinkovače má..
490Kč
Bez daně:405Kč
Mixér s příslušenstvím Pastel Mixér s příslušenstvím Pastel
Na cestě
Upeč své vlastní sušenky!Nepřehlédnutelný dětský dřevěný mixér v pastelových barvách od Tooky Toy je skvělou hračkou na rolové hry na dospělé i profese. Dřevěný mixér se stane jedinečným doplňkem dětské kuchyňky, ale dá se využít při hře na kuchaře či cukráře. Celkem se skládá z 10 dřevěných dílků n..
490Kč
Bez daně:405Kč
Narozeninový dort 1–5 let Pastel Narozeninový dort 1–5 let Pastel
-25 %
Oslav narozeniny každý den!Nepřehlédnutelný dřevěný krájecí dort  pro děti od Tooky Toy je skvělou hračkou na rolové hry na dospělé i profese. Krájecí dort se stane jedinečným doplňkem dětské kuchyňky, ale dá se využít také jako kulisa na narozeninové oslavě. Celkem se skládá z 18 dřevěných kou..
359Kč 479Kč
Bez daně:297Kč
Čajový set Pastel Čajový set Pastel
Na cestě
Uspořádejte si čajový dýchánek!Nepřehlédnutelná dřevěná čajová sada pro děti od Tooky Toy je skvělou hračkou na rolové hry na dospělé i profese. Kvalitní čajový set se stane krásným doplňkem dětského pokojíčku i dětské kuchyňky. Děti uvnitř najdou 20 kusů dřevěného čajového vybavení a potravin na se..
765Kč
Bez daně:632Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 36 (3 stránek)