Menu
Your Cart

Kuchyňky, nádobí, potraviny

Kuchyňky, nádobí, potraviny

Podpořte vaše malé kuchtíky v jejich snažení! Dětská dřevěná kuchyňka by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku! Vyberte si různé dětské kuchyňky, menší i větší, přesně takové, aby se vešly k vám domů. 

Kuchyňky jsou často plně vybavané a obsahují různé dětské nádobí a potraviny. Dětem  ale můžete koupit i další menší sety, jako dřevěné krájecí potraviny, ovoce, zeleninu, vajíčka! Můžete jim také koupit speciální sety na tvorbu dřevěných hamburgerů, sushi, palačinek i salátů. Nechybí ani dřevěné kávovary, mixéry, topinkovače, kavárny... Děti se díky hře na vaření učí, socializují a získávají kladný vztah k jídlu a jeho přípravě.

Nejprodávanějši v kategorii Kuchyňky, nádobí, potraviny

Zdobení perníků Zdobení perníků - Nedostupné 590Kč
Bez daně: 488Kč
Zmrzlinový stánek Zmrzlinový stánek - Skladem 1,875Kč 1,406Kč
Bez daně: 1,162Kč
Krájení Ovoce na prkénku Krájení Ovoce na prkénku - Nedostupné 465Kč
Bez daně: 384Kč
Kávovar s příslušenstvím Kávovar s příslušenstvím
Nedostupné
Otevřete si vlastní kavárnu!Dáte si kávu nebo čaj? S tímto dřevěným kávovarem s bohatým příslušenstvím si může vaše dítě otevřít doma vlastní kavárnu a pozvat vás na cappuccino či espresso spolu s dortem, koláčkem či sendvičem. Pro přípravu kávy stačí otočit knoflíkem, zmáčknout tlačítko a káva je h..
1,298Kč
Bez daně:1,073Kč
Kuchyňka Mint Kuchyňka Mint
Nedostupné
Co bude dnes dobrého?Krásná dřevěná kuchyňka nabízí vše, o čem malý kuchař či kuchařka sní, když vymýšlí nové recepty pro rodinu či své panenky a oblíbené plyšáky. S pánvičkou, hrncem a dalším nádobím není problém připravit několik chodů najednou. Trouba upeče koláč, na sporáku se uvaří zelenina, mi..
2,884Kč
Bez daně:2,383Kč
Vkusný dřevěný kávovar pro malé kuchaře a kuchařky.Kávovar na kapsle v krásném dřevěném provedení nesmí chybět v žádné dětské kuchyňce. Nechte se pozvat na výborné capuccino nebo espresso!Jemné detaily a pastelové barvy z něj dělají také krásnou dekoraci do dětského pokoje.Balení obsahuje kávovar, d..
716Kč
Bez daně:592Kč
Příprava snídaně bude ještě větší zábava.Toustovač v krásném dřevěném provedení je nezbytným doplňkem každé dětské kuchyňky. Nechte si od vašeho dítěte připravit výborný toast se sýrem!Kolečko na topinkovači je pohyblivé.Balení obsahuje dřevěný toastovač, talíř, nůž, dva plátky toastového chleba, má..
615Kč
Bez daně:509Kč
Příprava koláčků bude ještě větší zábava.Úžasný dřevěný mixér nesmí chybět u žádného malého kuchaře nebo kuchařky. Součástí mixéru je bílá miska, balení se směsí na pečení, vajíčko na suchý zip, máslo, nůž, váleček a pečící plech. Podle obrázkového receptu v krabici můžete upéct vlastní dobroty.Děti..
825Kč
Bez daně:682Kč
Co bude dnes dobrého?S touto dřevěnou minikuchyňkou přeměníte jakýkoli hrací prostor ve v kuchyň malého šéfkuchaře nebo šéfkuchařka. Kuchyňka je vybavena dřezem, dvěma varnými plotýnkami, pánví, hrncem, vařečkami, slánkou a pepřenkou.Kompaktní kuchyňský pult dětem vydrží hodně dlouho.Kuchyňka je skl..
1,039Kč
Bez daně:859Kč
Připravíme zdravé jídlo!Různé druhy ovoce jsou malovány tak, aby vypadaly přirozeně. Součástí je také dřevěný nožík a dítě tak může předstírat, že ovoce opravdu krájí. Ideální set pro poznávání ovoce. Děti si při hře cvičí jemnou motoriku. Učí se také hrát si samostatně, rozvíjejí si slovní zásobu, ..
305Kč
Bez daně:252Kč
Poskládej si Burger Poskládej si Burger
Nedostupné
Už se vám sbíhají sliny na pořádný burger?V balení najdete vše potřebné – dřevěné přísady na burger v podobě zeleniny, masa, sýra, vajíčka – a nesmí chybět vrchní část housky. Všechny děti nasunou podle sebe dřevěnou základnu s tyčkou.Poskládejte ho podle chuti nebo jedné z deseti kombinací.Hra u dě..
395Kč
Bez daně:326Kč
Kuchařská sada pro každého začínajícího kuchaře.Kuchyňka pro děti se vším všudy včetně umyvadla, trouby, sporáku či mikrovlnky, které působí naprosto reálněNa zadní straně je černá tabule na křídy!K dispozici je také sada hrnců a vařeček. Začínající kuchař si může vyzkoušet veškeré kuchařské nářadí ..
2,499Kč
Bez daně:2,065Kč
Kuchyňské nádobí Kuchyňské nádobí
Black Friday -25 %
Vaření pro hosty bude ještě zábavnější.Elegantní provedení dřevěného nádobí si vaše děti zamilují. Naučí se stolovat i vařit, budou hostit vás i své plyšáky a panenky. Nádobí je snadno uchopitelné.Je vyrobené tak, aby dobře padlo i do malých ruček. Děti tak můžou směle trénovat držení příboru. ..
506Kč 675Kč
Bez daně:418Kč
Topinkovač s příslušenstvím Modrý Topinkovač s příslušenstvím Modrý
Black Friday -30 %
Příprava snídaně bude ještě větší zábava.Krásná dřevěná sada je skvělým doplňkem do každé dětské kuchyňky. Děti si nejdříve opečou toust, poté si ho natřou máslem a nakonec potřou malinovým džemem. Víko džemu drží díky suchému zipu. Set obsahuje topinkovač, 2 toasty, máslo, nádobku džemu, nůž a dřev..
472Kč 675Kč
Bez daně:390Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 44 (4 stránek)