Menu
Your Cart

4 roky

4 roky

4 roky, to už je velká věc. Jaké dárky pro děti ke čtvrtým narozeninám ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás rty nejlepší originální dárky pro děti seřazené podle věku.

Vyberte oslavencům ty nejlepší knihy, hračky, kreativní potřeby a doplňky pro děti. Mezi knihami je určitě zaujmou obrázkové příběhy, pohádky, dětské encyklopedie, ale i různé knihy o pocitech. Děti rostou, zajímají se o čísla, první písmenka, určitě se jim tak budou líbit pracovní sešity, logické či společenské hry pro malé děti a výtvarné potřeby. Určitě by jim neměla chybět jejich vlastní výbava do školky a na výlety v podobě batohu pro děti, malého penálu na drobnosti. Potěší je jejich první peněženka, kabelka či deštník. Dítě už chce být v tomto věku více samostatné, tak ho podpořte smysluplnými dárky.

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 4. narozenin vašeho malého oslavence.

Velká lněná krémová mašle Velká lněná krémová mašle
Novinka
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná krémová mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVel..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká lněná žlutá mašle Velká lněná žlutá mašle
Novinka
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná žlutá mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká mašl..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká lněná meruňková mašle Velká lněná meruňková mašle
Novinka
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná meruňková mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká ..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká fialová mašle SOFT
Novinka
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká fialová mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká mašle do..
190Kč
Bez daně:157Kč
Krásné puzzle s obrázky a písmenkySkládej puzzle, uč se písmenka a vlož je do správných otvorů. Děti se při skládání hravou formou učí abecedu od A do Z. Díky opakování písmenek a slov si rozvíjí slovní zásobu, zlepšují logické myšlení a schopnost soustředění. Hra je dobrá také na rozvoj jemné motor..
510Kč
Bez daně:422Kč
4 kreativní sady se samolepkami v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Nalepování od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se seznamují s tvořením a milují samolepky. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní sady Tookyland, které ob..
720Kč
Bez daně:595Kč
Vyzdobte děti na karneval i oslavu!Velká kreativní sada 4 v 1 Karneval od Tookyland obsahuje vše potřebné na vytvoření dokonalé masky na karneval, ale také na ozdobení se na jakoukoli slavnostní událost. Nic nemusíte zdlouhavě připravovat, vše je přímo v boxu. 4 oblíbené kreativní potřeby a kreativn..
899Kč
Bez daně:743Kč
3 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 3 v 1 Kreslení od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 3 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které je možné používat samos..
999Kč
Bez daně:908Kč
Postav pyramidu tak, aby nespadla!Dřevěná balanční hra pro děti Zvířátka v pastelových barvách od Tooky Toy je zábavnou hračkou, která podporuje rozvoj dětí. Sada obsahuje 12 dřevěných zvířátek a 16 balančních doplňků v podobě dřevěné duhy, balančních kamenů a plošin či roztomilého mráčku. Díky boha..
465Kč
Bez daně:384Kč
Navlékací korálky na vytváření vlastních šperků.Obsahuje více než 200 kusů korálků pro zhotovení 5 náhrdelníků. Velké bublinkové korálky jsou velmi trendy, v kombinaci s menšími barevnými a zlatými korálky pěkně vyniknou. Elegantní doplněk jsou mašličkové korálky.Barevně sladěné bublinkové korálky p..
390Kč
Bez daně:322Kč
Navlékací korálky na vytváření vlastních šperků.Obsahuje více než 200 kusů korálků pro zhotovení 5 náhrdelníků. Velké bublinkové korálky jsou velmi trendy, v kombinaci s menšími barevnými a stříbrnými korálky pěkně vyniknou. Elegantní doplněk jsou mašličkové korálky.Barevně sladěné bublinkové korálk..
390Kč
Bez daně:322Kč
Společenská hra pro děti Karuba Junior je zjednodušenou verzí oceněné hry KarubaHráči spolu vyrazí na vzrušující hledání pokladů v džungli na ostrově Karuba! Podaří se jim uspořádat karty tak, aby se dostali ke všem pokladem dříve, než na ostrov vpadnou zlí piráti?Hráči musí při hře spolupracovat.Ro..
686Kč
Bez daně:567Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 57 (5 stránek)