Menu
Your Cart

6 - 7 let

6 - 7 let

Zabavit malého prvňáčka, to už není jen tak. Zajímají je jiné, originální hračky pro školáky, které rozvíjejí logické myšlení, přibližují se světu dospělých a připomínají lákavý svět technologií. Určitě je tak zaujmou hlavolamy pro děti, dřevěný notebook, náramkové hodinky nebo dřevěná logická hra Tetris. Společně můžete také začít hrát sofistikovanější společenské hry z naší nabídky.

Prvňáčkům u nás také vyberete dokonalou školní výbavu: školní aktovky, penály, psací pomůcky Stabilo, peněženky, sportovní pytle. Vše vybíráme tak, aby to bylo krásné, ale i kvalitní a bezpečné pro děti.

Dětem od 6 do 7 let už můžete číst světoznámé knihy pro děti, jako je Pipi, dlouhá punčocha, Malý princ, ale ocení i České pověsti či různé encyklopedie a naučné knihy pro děti. Pro své začínající čtenáře u nás také najdete knihy na první čtení: malované čtení s obrázky v textu, knihy psané tzv. genetickou metodou a další. Samozřejmostí je také spousta nálepkových a pracovních sešitů pro školáky.

Přírodohraní na celý rok - Starám se o planetu
Novinka
Přemýšlíš, co můžeš udělat pro zdraví naší krásné planety?Víš, co to jsou skleníkové plyny nebo uhlíková stopa? Chceš se dozvědět víc o obnovitelných zdrojích energie? Zajímá tě, jak šetřit elektřinou a kolik spotřebujeme za den vody? Odpovědi na tyto a mnohé jiné otázky najdeš v dalším dílu série P..
329Kč
Bez daně:299Kč
Adventní kalendář plný knih Adventní kalendář plný knih
Novinka
Čekání na Ježíška už nikdy nebude tak strašně dlouhé. Jak si advent co nejvíc zpříjemnit? Přece pohádkami!Za každým okénkem tohoto kouzelného adventního kalendáře se ukrývá malá pohádková knížka, která pomůže dětem zkrátit a zpříjemnit čekání na Štědrý den.Otevřete každý večer jedno okénko a přečtět..
799Kč
Bez daně:726Kč
Adventní kalendář Adventní kalendář
Novinka
Jak si co nejvíce zpříjemnit čekání na Ježíška? Pomůže pohádkový adventní kalendář pro děti!Těšení se na Štědrý den už nikdy nebude tak strašně dlouhé. Představte si tu radost, jakou budou vaše ratolesti mít, až každý den před Vánoci objeví ve vánočním adventním kalendáři pro děti místo čokoládičky ..
799Kč
Bez daně:726Kč
Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů
Novinka
Užijte si společný čas s dětmi při čtení pohádek.V této sbírce pohádek bratří Grimmů najdete jejich nejznámější a nejkrásnější příběhy - objevte perníkovou chaloupku, poslechněte si Brémské muzikanty nebo se vydejte hledat ptáka se zlatým peřím. Tato krásná sbírka nejkrásnějších pohádek bratří ..
299Kč
Bez daně:272Kč
Nejkrásnější Andersenovy pohádky Nejkrásnější Andersenovy pohádky
Novinka
Užijte si společný čas s dětmi při čtení pohádek.V této sbírce pohádek Hanse Christiana Andersena najdete jeho nejznámější a nejkrásnější příběhy - poznejte začarované labutě, statečného cínového vojáčka či laskavou mořskou vílu.Tato krásná sbírka nejznámějších pohádek Hanse Christiana Andersena by ..
299Kč
Bez daně:272Kč
Gumičky do vlasů Scrunchie Květy 4ks
Novinka Nedostupné
Krásné květinové a tečkované gumičky rozzáří každý účes.Čtyřkombinace nádherných a velmi pružných gumiček v barevných provedeních a různými vzory rozzáří účes vaší holčičky a bude tak nepřehlédnutelná. Díky svému tvaru, skvěle drží na vláscích.Gumičky můžete doplnit také sponkami ve stejném designu ..
197Kč
Bez daně:163Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 822 (69 stránek)