Menu
Your Cart

Magnetické knihy

Magnetické knihy

Učení hrou! Přesně to splňují magnetické knihy, které zaujmou a zabaví všechny zvědavé děti. Najdete mezi nimi klasické knihy pro děti s otáčecími stránkami, které ale zároveň obsahují tematické magnetky. Ty si děti podle sebe ukládají na magnetické stránky. Speciální kategorií jsou ale magnetické knihy, které jsou spíš takovou krabičkou s magnetickou plochu a spoustou magnetek. Je to vlastně taková naučná magnetická skládačka pro děti. Vaši potomci podle přiložených předlohových kartiček skládají různé obrázky. Můžou však skládat také podle sebe.

Magnetické knihy rozvíjejí jemnou motoriku, podporují prostorovou představivost, kreativitu a v neposlední řadě také rozšiřují slovní zásobu. Jsou skvělé také jako knihy na dovolenou!

Nejprodávanějši v kategorii Magnetické knihy

Vánoční set pro milovníky Vánoc Vánoční set pro milovníky Vánoc
2-3 dni
Nevíte si vybrat mezi pexesem a magnetickou knihou?Kupte obojí ve zvýhodněném setu. Magnetickou knihu Vánoce i Pexeso Vánoce.Set obsahuje:Vánoční pexeso s krásnými ilustracemiOriginální vánoční pexeso pro děti navodí u vás doma příjemnou vánoční atmosféru. Balení obsahuje 48 kartiček, tedy 24 párů p..
934Kč
Bez daně:772Kč
Magnetická kniha Farma Magnetická kniha Farma
Nedostupné
Magnetické puzzle v boxuKrásná magnetická kniha Farma od Tooky Toy zabaví dětičky na hodně dlouho. Na magnetický podklad, který je součástí krabičky, můžou děti skládat téměř 70 různých magnetek a postavit si z nich zvířátka z farmy, ale i farmáře, stodolu a další věci spojené s hospodářstvím. Magne..
465Kč
Bez daně:384Kč
Magnetické puzzle v boxuKrásná magnetická kniha Dinosaurus od Tooky Toy zabaví dětičky na hodně dlouho. Na magnetický podklad, který je součástí krabičky, můžou děti skládat téměř 70 různých magnetek a postavit si z nich známé i méně známé dinosaury. Jednotliví dinosauři jsou od sebe barevně od..
465Kč
Bez daně:384Kč
Když vyrostu, budu... Otevřete si magnetickou knihu a poznejte různé profese!S touto milou barevnou magnetickou hračkou se vaše dítě seznámí s 16 povoláními s možností vymyslet je ještě mnohem víc! Skládá se z magnetické tabule, 48 magnetů a 16 karet představujících známé profese.Vhodná i na cesty.M..
490Kč
Bez daně:405Kč
Magnetická kniha Pohádky obsahuje 10 předlohových karet a 30 magnetek. ..
489Kč
Bez daně:404Kč
Magnetická kniha Mix and match obsahuje 8 předlohových karet a 72 magnetek. ..
489Kč
Bez daně:404Kč
Magnetická kniha - Dinosauři Magnetická kniha - Dinosauři
Nedostupné
Magnetická kniha Dinosauři obsahuje 10 předlohových karet a 40 magnetek. ..
489Kč
Bez daně:404Kč
Magnetická kniha Vesmír obsahuje 18 předlohových karet a 52 magnetek...
489Kč
Bez daně:404Kč
Magnetická kniha Vánoce – Christmas Magnetic Book s malým poškozením Magnetická kniha Vánoce – Christmas Magnetic Book s malým poškozením
-30 %
UPOZORNĚNÍ! Toto jsou vyřazené knihy s malým poškozením obálky nebo vnitřní strany krabičky. Například jemně zmáčknutý roh, jemně poškrábaná obálka, odlepený vnitřní papír v krabičce, mírně promáčknutá obálka a podobně.Budeme rádi, když si i takové knížky najdou svého majitele. :) Pro..
441Kč 630Kč
Bez daně:365Kč
Magnetická kniha Vánoce – Christmas Magnetic Book Magnetická kniha Vánoce – Christmas Magnetic Book
Bestseller
Magnetická kniha pro všechny milovníky Vánoc a zimy s překvapením.Co máte, děti, na zimě nejraději? Stavění sněhuláka, koulovačku s kamarády, čekání na Mikuláše nebo zdobení stromečku? Vyberte si ze 4 předlohových karet a postavte si podle nich z magnetek svou oblíbenou zimní nebo vánoční činnost. K..
619Kč
Bez daně:512Kč
Magnetická kniha - Zvířátka Magnetická kniha - Zvířátka
Nedostupné
Magnetická vzdělávací hra v kartonu na téma zvířátka. Skládá se z 30 magnetů a 10 karet. Jakmile je "kniha" už otevřená, cílem je vytvořit na tabuli totéž zvíře jak je uvedeno na kartě díky magnetem. Dítě může také vytvořit bláznivé zvířata smícháním různých kusů dohromady, což podporuje rozvoj fant..
489Kč
Bez daně:404Kč
Magnetická kniha - Zábavné obličeje dívky Magnetická kniha - Zábavné obličeje dívky
Nedostupné
Magnetická vzdělávací hra v kartonu pro holky na téma veselé obličeje. Skládá se ze 55 magnetů a 10 karet. Jakmile je "kniha" už otevřená, cílem je udělat na tabuli stejnou tvář, jak je vyznačena na kartě díky množství kusů magnetů. Dítě může také vytvořit vtipné a bláznivé obličeje smíchání..
489Kč
Bez daně:404Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 17 (2 stránek)