Menu
Your Cart

Doplňky do dětského pokoje

Doplňky do dětského pokoje

Oživte dětský pokoj vašeho drobečka krásnými doplňky do dětského pokoje. Najdete zde různé dekorační předměty, nástěnné i stojací tabule na křídy i fixy, další kreativní a umělecké hračky. Nechybí ani dětský metr na zeď na zaznamenávání aktuální výšky vašeho dítěte.

S udržováním pořádku pomůžou praktické úložné koše na hračky, kufříky na kreativní potřeby a další poklady. Menším dětem pomůže nejen v pokojíčku, ale po celém bytě či domě učící věž.

Vybírejte, co se dětem líbí, aby se jim v pokojíčku dobře hrálo, tvořilo i spalo.

Nejprodávanějši v kategorii Doplňky do dětského pokoje

Noční lampička se zvuky Tuleň Noční lampička se zvuky Tuleň
Nedostupné
Noční lampička Tuleň s melodiemi pomůže vašemu dítěti při samostatném usínání v postýlce.Světýlko jemně osvětlí dětský pokoj a přehrává  osm uklidňujících melodií, zvuky přírody (vlny oceánu, kapky deště, tekoucí voda, tlukot srdce) či bílý šum.LED lampičku s hudbou je možné z hračky vyjmout a ..
899Kč
Bez daně:743Kč
Krabička na zoubky Princess Mimi Krabička na zoubky Princess Mimi
Nedostupné
Roztomilá růžová dózička na mléčné zoubky.Hezká plechová krabička ve tvaru srdíčka s obrázkem značky Princess Mimi. Skvěle poslouží k uschování různých drobností. na zoubky pro "Vílu Zubínku".Uchovat si zoubky můžete i vy jako krásnou vzpomínku na vašeho drobečka.Rozměry: 5 x 4,5 cm, výška 2,5 cm...
47Kč
Bez daně:39Kč
Roztomilá plechová dózička s dinosaurem na mléčné zoubky.Hezká plechová krabička s obrázkem dinosaura značky Dino World. Skvěle poslouží k uschování různých drobností. na zoubky pro "Vílu Zubínku".Uchovat si zoubky můžete i vy jako krásnou vzpomínku na vašeho drobečka.Rozměry: 5 x 4,5 cm, výška..
40Kč
Bez daně:33Kč
Na hraní, uklízení i kreslení!Praktická podložka na hraní 3 v 1 od Tookyland se stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti s dětmi. Po rozložení má průměr 100 cm. Díky této maxi velikosti poskytuje dostatek prostoru na hraní, ale poslouží také jako prostorný vak na hračky. Po hře do něj dě..
370Kč
Bez daně:306Kč
Na hraní, uklízení i kreslení!Praktická podložka na hraní 3 v 1 od Tookyland se stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti s dětmi. Po rozložení má průměr 45 cm. Díky menší velikosti je skvělá také na cesty jako vak na hračky. Děti do něj sbalí vše, s čím si chtějí na dovolené hrát, a díky..
215Kč
Bez daně:178Kč
Užitečný nábytek do vaší domácnosti!Dřevěnou lavici s úložným prostorem v bílé barvě od Tooky Toy si zamilují děti i rodiče. Je funkční i zábavná! Je možné ji umístit kamkoli, kde si děti hrají. Poslouží jako úložná lavice na hračky. Zvedne se víko a vše se jednoduše naskládá do velkého úložného pro..
1,979Kč
Bez daně:1,635Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 22 (2 stránek)