Menu
Your Cart

Cestovní tašky a kufry

Cestovní tašky a kufry

Chystáte se na cesty s celou rodinou nebo chcete poslat vaše děti na prázdniny k babičce? S krásnými taškami a kufříky pro děti i objemnými cestovními taškami pro celou rodinu vám půjde balení od ruky a cestování hned bude o něco jednodušší.

Pro dětičky máme rozkošné kufříky Little Dutch či cestovní tašky se zvířátky Trixie. Do nich jim můžete ještě přibalit toaletní taštičky či prostorné kosmetické kufříky na hygienické potřeby.

Vyberte si u nás také velké rodinné tašky Family Bag, do kterých se toho vejde opravdu hodně. Jsou skvělé jako velká cestovní taška, plážová taška i taška do porodnice. Nechybí ani přebalovací tašky pro miminko, kam uložíte plenky i náhradní oblečení.

Originální jsou tašky se síťovaným dnem vhodné na hračky na písek či na věci na pláž. Při balení potěší i multifunkční taštičky, do kterých dáte třeba nabíječku a další nepostradatelné drobnosti.

Nejprodávanějši v kategorii Cestovní tašky a kufry

Taška na kolo a odrážedlo Jablíčka Taška na kolo a odrážedlo Jablíčka
Odesíláme do 12 dnů
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem jablíček od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svači..
588Kč
Bez daně:486Kč
Mějte vše potřebné vždy s sebou.Prostorná cestovní taška, kterou využijete při výletech s vaší rodinou, abyste měli vždy po ruce vše potřebné. Taška s praktickým magnetickým uzávěrem nabízí snadný přístup shora, její součástí je i samostatné pouzdro s uzavíráním na zip pro bezpečné uložení drobností..
1,390Kč
Bez daně:1,149Kč
Mějte vše potřebné vždy s sebou.Prostorná cestovní taška, kterou využijete při výletech s vaší rodinou, abyste měli vždy po ruce vše potřebné. Taška s praktickým magnetickým uzávěrem nabízí snadný přístup shora, její součástí je i samostatné pouzdro s uzavíráním na zip pro bezpečné uložení drobností..
1,390Kč
Bez daně:1,149Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Praktická taška se síťovaným dnem s motivem barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je..
696Kč
Bez daně:575Kč
Taška na kolo a odrážedlo Savana Taška na kolo a odrážedlo Savana
Odesíláme do 12 dnů
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem zebry od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svačina,..
588Kč
Bez daně:486Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Modrá taška se síťovaným dnem s motivem rozkošných racků od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je sk..
696Kč
Bez daně:575Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Béžová taška se síťovaným dnem s motivem jaguárů od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je skvělá jak..
816Kč
Bez daně:674Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Květinová taška se síťovaným dnem s motivem ibišků od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je skvělá j..
816Kč
Bez daně:674Kč
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem dinosauři od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svač..
588Kč
Bez daně:486Kč
Prostorná kapsička do školy i na cesty!Žlutá multifunkční taštička s designovým motivem citronů od francouzské značky Petit Jour s rozměry 23 x 18 x 8 cm o objemu 3,3 l může sloužit jako penál, toaletní taštička i multifunkční kapsička. Má jednu velkou kapsu, do které se vejdou nejrůznější poklady. ..
358Kč
Bez daně:296Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!žlutá taška se síťovaným dnem s motivem citronů od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je skvělá jako..
696Kč
Bez daně:575Kč
Taška na kolo a odrážedlo Na venkově Taška na kolo a odrážedlo Na venkově
Odesíláme do 12 dnů
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem venkova a farmy od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako j..
588Kč
Bez daně:486Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 43 (4 stránek)