Menu
Your Cart

Cestovní tašky a kufry

Cestovní tašky a kufry

Chystáte se na cesty s celou rodinou nebo chcete poslat vaše děti na prázdniny k babičce? S krásnými taškami a kufříky pro děti i objemnými cestovními taškami pro celou rodinu vám půjde balení od ruky a cestování hned bude o něco jednodušší.

Pro dětičky máme rozkošné kufříky Little Dutch či cestovní tašky se zvířátky Trixie. Do nich jim můžete ještě přibalit toaletní taštičky či prostorné kosmetické kufříky na hygienické potřeby.

Vyberte si u nás také velké rodinné tašky Family Bag, do kterých se toho vejde opravdu hodně. Jsou skvělé jako velká cestovní taška, plážová taška i taška do porodnice. Nechybí ani přebalovací tašky pro miminko, kam uložíte plenky i náhradní oblečení.

Originální jsou tašky se síťovaným dnem vhodné na hračky na písek či na věci na pláž. Při balení potěší i multifunkční taštičky, do kterých dáte třeba nabíječku a další nepostradatelné drobnosti.

Nejprodávanějši v kategorii Cestovní tašky a kufry

Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem lesa od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svačina, ..
588Kč
Bez daně:486Kč
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem jablíček od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svači..
588Kč
Bez daně:486Kč
Taška se síťovaným dnem Tutti Frutti Taška se síťovaným dnem Tutti Frutti
Nedostupné
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Praktická taška se síťovaným dnem s motivem barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je..
696Kč
Bez daně:575Kč
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem zebry od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svačina,..
588Kč
Bez daně:486Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Modrá taška se síťovaným dnem s motivem rozkošných racků od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je sk..
696Kč
Bez daně:575Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Béžová taška se síťovaným dnem s motivem jaguárů od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je skvělá jak..
816Kč
Bez daně:674Kč
Skvělá na hračky na písek i věci na pláž!Květinová taška se síťovaným dnem s motivem ibišků od francouzské značky Petit Jour se stane nepostradatelným doplňkem při cestách na pískoviště i dovolenou. Síťované dno zabezpečí, že si domů nepřinesete žádný přebytečný písek. Díky objemu 20,4 l je skvělá j..
816Kč
Bez daně:674Kč
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem dinosauři od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svač..
588Kč
Bez daně:486Kč
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem venkova a farmy od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako j..
588Kč
Bez daně:486Kč
Taška na svačinu i kosmetikuDětská kosmetická taštička Mini v jemně růžovém designu s roztomilými kočičkami od kvalitní francouzské značky Yuko B. je funkční a voděodolná. Díky tomu je taštička také vhodná jako taška na svačinu do batohu. Zavírá se na zip, aby z ní nic nevypadlo. V tomto oblíbeném d..
239Kč
Bez daně:198Kč
Udělejte dětem radost originální toaletní taštičkou.Propracovaná toaletní taška pro děti s motivem tučňáka od belgické značky Trixie je skvělá na hygienické potřeby na cesty. Děti si ale do ní můžou dát, co jen chtějí. Díky kvalitnímu zipu a postrannímu poutku se dobře otevírá a zavírá. Toaletní taš..
500Kč
Bez daně:413Kč
Udělejte dětem radost originálním roll bagem.Propracovaná taška pro děti s motivem králíka od belgické značky Trixie je skvělá na cestování i na kroužky. Roll Bag má jednu velkou kapsu, do které se vejde spousta věcí. Z venku je praktická menší kapsička na zip na různé poklady a drobnosti. Popruhy j..
1,090Kč
Bez daně:901Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 12 (1 stránek)