Menu
Your Cart

Interaktivní leporela

Interaktivní leporela
Pokud vaše děťátko ještě nezajímají klasické příběhové nebo obrázkové knihy, máme pro vás řešení. Interaktivní leporela či prostorová leporela jsou speciální knížky pro děti, které obsahují různé pohyblivé a jiné prvky, jako jsou otevírací okénka, posuvné záložky, cestičky na prstíčky a další. Najdou v nich také různé hmatové prvky. Vaše dítě díky těmto detailům vnímá leporelo hned několika smysly najednou. Interaktivní leporela tak přispívají nejen k rozvoji zraku a slovní zásoby, ale také k rozvoji jemné motoriky. S interaktivními leporely sklidíte doma zaručený úspěch.

Nejprodávanějši v kategorii Interaktivní leporela

Knížka s aktivitami My 1st Busy Book Knížka s aktivitami My 1st Busy Book
Nedostupné
Jedinečná textilní knížka s krásnými ilustracemi nabízí dvanáct různých aktivit včetně zipů, přezek, tkaniček, knoflíků apod. Hraním s touto knížkou batole získává dovednosti, které mu např. usnadní samostatné oblékání a obouvání. Knížku využijete i pro učení dítěte barvám a prvním číslům...
569Kč
Bez daně:470Kč
Velkolepý koncert začíná!Velkolepý koncert se zvuky a světélky před vámi otevírá své brány! Mozart, Beethoven, Vivaldi, Chopin a Čajkovskij se v této jedinečné knížce sešli, aby předvedli neopakovatelné hudební představení se zvuky a světélky.Poslechněte si šest zvukových úryvků ze známých skladeb k..
499Kč
Bez daně:499Kč
Nej... DINOSAUŘI v pohybu Nej... DINOSAUŘI v pohybu
Nedostupné
Kdy se dinosauři objevili? Jak se liší od ostatních zvířat? Měli peří? Proč vyhynuli? Jak vypadá práce paleontologa?Autorka Sandra Laboucarie se s pomocí paleontologa Yvese Laurenta ponořila do poutavého světa dinosaurů a čerpala z nejnovějších vědeckých výzkumů. Fascinující tvorové ožívají ve výraz..
699Kč
Bez daně:699Kč
Co zdobíme o Vánocích? Co najdeš pod stromečkem? Kdo ze sněhu stojí na zahradě?Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel či objevitelka znát odpovědi. Objevovat zvyky spojené s Vánoci je s tímto leporelem pro nejm..
162Kč 249Kč
Bez daně:162Kč
Vrrrum! - Posuň a poslouchej! Vrrrum! - Posuň a poslouchej!
Nedostupné
Koukni! Tady sviští motorka a támhle člun rozráží vlny! DRRN-DRRN drncá traktor ze stodoly.Podívej se na stránky, posuň obrázky a poslechni si k tomu zvuky nejrůznějších dopravních prostředků.Rozhýbej obrázky sem a tam, zaposlouchej se a sleduj, jak vozidla postupně ožívají!V této zvukové knize s po..
459Kč
Bez daně:459Kč
Tato zvuková kniha doplněná o světýlka ti představí nejrůznější záchranářské prostředky v konkrétních situacích.Stiskni tlačítko a uvidíš světýlka a uslyšíš zvuky nejrůznějších záchranářských prostředků, které se ti představí v naléhavých situacích.Zvuková kniha se světýlky děti zabaví a zároveň je ..
499Kč
Bez daně:499Kč
Dnes slavíme narozeniny! - Foukni a rozsviť Dnes slavíme narozeniny! - Foukni a rozsviť
Nedostupné
Foukni na knížku a nechej také rozzářit světélka!Dnešek je pro Medvídka speciální den. Má narozeniny a jsou mu právě tři roky. Jeho přátelé chystají vše na večerní oslavu.Foukni, rozsviť, počti si v knížce o zvířátkách, která spolu s Medvídkem slaví jeho třetí narozeniny.Zajíčci pečou výborný mrkvov..
399Kč
Bez daně:399Kč
Nastává noc a některá zvířátka se ukládají ke spánku. Ovšem jiná se právě probouzejí.Na noční obloze vyšly první hvězdy a některá zvířátka se právě probouzejí a vydávávají se za dobrodružstvím. Následuj kočku městem s touto veršovanou zvukovou knihou s blikajícími světýlky, která vám a vašim nejmenš..
379Kč
Bez daně:379Kč
Nastává noc a některá zvířátka se ukládají ke spánku. Ovšem jiná se právě probouzejí.Na noční obloze vyšly první hvězdy a zvířátka se chystají spát. Pššt! Nevyruš zvířátka ve stodole, u rybníka nebo na poli. Máma kvočna s kuřátky si už tiše pochrupují, ale co to? To se noční motýli právě probudili z..
379Kč
Bez daně:379Kč
Klasická pohádka Červená karkulka v krásné rozkládací knížce.Otáčejte stránkami a oživte pomocí pop-up obrázků společně s dětmi klasickou a oblíbenou pohádku o Červené karkulce!Postavičky a kulisy vystupují do popředí.Toto malé a vtipně ilustrované pohádkové leporelo je určeno nejmenším dětem. Otáče..
399Kč
Bez daně:399Kč
Klasická pohádka Tři malá prasátka v krásné rozkládací knížce.Otáčejte stránkami a oživte pomocí pop-up obrázků společně s dětmi klasickou a oblíbenou pohádku o třech malých prasátkách!Postavičky a kulisy vystupují do popředí.Toto malé a vtipně ilustrované pohádkové leporelo je určeno nejmenším děte..
399Kč
Bez daně:399Kč
Proč je bagr tak užitečný? A z jakých dílů se skládá?Brrrm, Brrrm! Bagr má plno práce. Sledujte, kam jede. První seznámení s bagrem pro děti, budoucí stavaře a stavařky. Ilustrace, výřezy, zábavná fakta a kočička, která se skrývá na každé stránce.Leporelo pro malé stavaře obsahuje ilustrace s výřezy..
249Kč
Bez daně:249Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 59 (5 stránek)