Menu
Your Cart

Magna-Tiles®

Magna-Tiles®

Vstupte do světa prvotřídní magnetické stavebnice Magna-Tiles®! Tato originální hračka, kterou vymyslel japonský učitel matematiky, se stane dokonalým zdrojem zábavy pro vaše děti, a to na několik let! První krůčky s Magna-Tiles® zvládnou už 2leté děti, ale vyhrají si s ní také školáci kolem 10 let a starší. Magnetickou stavebnici je možné využít také pro hravé vzdělávání dětí

Magna-Tiles® má velmi kvalitní zpracování, i proto patří mezi nejoblíbenější dětské hračky v naší nabídce! Z kostiček nevypadávají magnety, ani jiné součástky a jednotlivé dílky spolu krásné drží. Děti můžou bez problémů stavět vysoké věže, vymýšlet barevné dekorace, kuličkové dráhy či stavět kulisy pro své hry.

U nás najdete nejrůznější sety Magna-Tiles®, jako je Magna-Tiles® 100 dílkůMagna-Tiles® Metropolis, Magna-Tiles® Dinosauři a další malé, velké i doplňkové sety. Všechny dílky jsou kompatibilní, takže postupně můžete dokupovat další a další sety podle zájmu vašich děti. Magnetická stavebnice je skvělá jako originální dárek k narozeninám či na Vánoce.

Posuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dílná rozšiřující souprava v modré a oranžové barvě rozšiřuje tento svět o dvojici kol s magnetickým podvozkem, na kterém lze stavět, a podporuje hodiny nestrukturovaného, volného hraní u dětí ve věku od tří let. Neznáme lepší stavebnici,..
470Kč
Bez daně:388Kč
Posuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dílná rozšiřující souprava ve fialové a červené barvě rozšiřuje tento svět o dvojici kol s magnetickým podvozkem, na kterém lze stavět, a podporuje hodiny nestrukturovaného, volného hraní u dětí ve věku od tří let. Neznáme lepší stavebnic..
470Kč
Bez daně:388Kč
Vytvářej vlastní cesty a závodní tratě! Úžasná sada silnic k magnetickým stavebnicím.Více cest rovná se více dobrodružství, více fantazie a více zábavy! Děti mohou spojit své MAGNA-TILES světy s těmito oblíbenými, víceúčelovými dílky cesty. Obsahuje čtvercové a zakřivené části pro různé možnosti sta..
899Kč
Bez daně:743Kč
Který závodník bude nejrychlejší? Úžasná sada vozidel a figurek k magnetickým stavebnicím.Jste připraveni na nová dobrodružství ve vašem světě MAGNA-TILES? Dashers, navrženy tak, aby jezdily po tradičních čtvercových dlaždicích, tak po našich nových rampách a cestách, jsou zábavným způsobem, jak při..
899Kč
Bez daně:743Kč
Magnetická stavebnice Downhill Duo 40 dílů Magnetická stavebnice Downhill Duo 40 dílů
Bestseller
Připravit se, pozor, start!Děti, milujete auta? Máme něco pro vás! Představujeme 40-dílnou soupravu MAGNA-TILES Downhill Duo, první plně magnetické závodní dobrodružství, které je navrženo pro malé ručičky a velkou představivost. Hledáme nový způsob, jak inspirovat jejich kreativitu, budovat jejich ..
1,845Kč
Bez daně:1,525Kč
Stavějte tak, jak jste ještě nikdy nestavěli! Zábavná směs 3D tvarů včetně kostek, hranolů a pyramid.29 dílná souprava Magna-Qubix® obsahuje 3D kostky, hranoly a pyramidy, díky kterým se vaše výtvory dostanou do jiné dimenze. Stavějte jako nikdy předtím, když vezmete do rukou tuto soupravu – naši do..
870Kč
Bez daně:719Kč
Úložný box a interaktivní podložka pro vaše magnetické stavebnice Magna Tiles.Úložný koš a interaktivní podložka na hraní pojme až 300 magnetických dlaždic a dílků. Když je čas na hraní, koš se rozloží na pestrobarevnou interaktivní podložku na hraní. Když je zábava hotová, jednoduše zazipujte boky ..
695Kč
Bez daně:574Kč
Rozšiřující sada Rectangles obsahuje pestrobarevné čtverce a obdélníky pro vylepšený stavební potenciál vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohled na kreativitu. Máte vše, co potřebujete k rozšíření svých výtvorů Magna-Tiles® pomocí 8 dílné rozšiřující sady Rectangles.Skvělý d..
695Kč
Bez daně:574Kč
Rozšiřující sada Polygons obsahuje pestrobarevné diamanty a mnohoúhelníky pro vylepšený stavební potenciál vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohled na kreativitu. Objevte novou stránku stavění, když zkombinujete své polygonové tvary s jinými stavebnicemi Magna-Tiles®.Skvělý ..
590Kč
Bez daně:488Kč
Sada pěti figurek dinosaurů pro rozšíření vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Připravte se na nekonečné hodiny zábavy s těmito velkými magnetickými dinosaury. Jedinečné, živé barvy a pohyblivé části podporují neomezenou hru. Sada dinosaurů pouze s figurkou výhradně od Magna-Tiles®.Najdet..
1,550Kč
Bez daně:1,281Kč
Posuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.Úžasná 16 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles® Ice! Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti se mohou hrát samy nebo s k..
870Kč
Bez daně:719Kč
Třpytící se stavebnice.15dílná souprava Stardust pomáhá vašim stavebním výtvorům blýskat se ve třpytkách. Tato poutavá souprava vyrobená společností Valtech se řídí originálním složením Magna-Tiles® – ale se třpytivým nádechem!Nejen na hraní, ale i vzdělání.Zářivé, průsvitné dlaždice jsou plné zavěš..
870Kč
Bez daně:719Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 26 (3 stránek)