Menu
Your Cart

Školní tašky

Školní tašky

Výbava do první třídy je pro děti velmi důležitá a jejím základem je školní aktovka, ta však může být pro malé  děti velmi těžká. Na zdraví dětí nám záleží, proto u nás najdete jen ty nejlepší školní tašky Frii of Norway, které jsou velmi lehké, vyrobené z recyklovaného materiálu a na zádech perfektně sedí. Mají bedrový i hrudní pás pro ještě lepší nastavení na zádech. A ty krásné designy. Určitě si vyberte.

Školní tašky krásně doplní penál do školy od stejné značky i sportovní vak na tělocvik či přezůvky. Školní výbavu doplní psací potřeby Stabilo. 

Nejprodávanějši v kategorii Školní tašky

Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Robot Game Blue 22l je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Ob..
2,376Kč
Bez daně:1,964Kč
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Dinosaur Black 22l je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Obj..
2,376Kč
Bez daně:1,964Kč
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Best Friends Blue 22l je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. ..
2,376Kč
Bez daně:1,964Kč
Školní batoh Ballerina Green Pink 22l Školní batoh Ballerina Green Pink 22l
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Ballerina Green Pink 22l je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky...
2,376Kč
Bez daně:1,964Kč
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Ballerina Dark Pink 22l je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. ..
2,376Kč
Bez daně:1,964Kč
Školní batoh Unicorn Purple 20-25l Školní batoh Unicorn Purple 20-25l
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Unicorn Purple 20-25l je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Školní tašku mohou děti v případě potřeby v zadní č..
2,760Kč
Bez daně:2,281Kč
Školní batoh Ninja Blue 20-25l Školní batoh Ninja Blue 20-25l
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Ninja Blue 20-25l je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Školní tašku mohou děti v případě potřeby v zadní části..
2,760Kč
Bez daně:2,281Kč
Školní batoh Dinosaur Black 20-25l Školní batoh Dinosaur Black 20-25l
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Dinosaur Black 20-25l je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Školní tašku mohou děti v případě potřeby v zadní č..
2,760Kč
Bez daně:2,281Kč
Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)