Menu
Your Cart

Školní tašky

Školní tašky

Výbava do první třídy je pro děti velmi důležitá a jejím základem je školní aktovka, ta však může být pro malé  děti velmi těžká. Na zdraví dětí nám záleží, proto u nás najdete jen ty nejlepší školní tašky Frii of Norway, které jsou velmi lehké, vyrobené z recyklovaného materiálu a na zádech perfektně sedí. Mají bedrový i hrudní pás pro ještě lepší nastavení na zádech. A ty krásné designy. Určitě si vyberte.

Školní tašky krásně doplní penál do školy od stejné značky i sportovní vak na tělocvik či přezůvky. Školní výbavu doplní psací potřeby Stabilo. 

Nejprodávanějši v kategorii Školní tašky

1 Školní batoh Ballerina Školní batoh Ballerina - Nedostupné 2,400Kč
2 Školní batoh Dino Školní batoh Dino - Nedostupné 2,400Kč
3 Školní batoh Best Friends Školní batoh Best Friends - Nedostupné 2,400Kč
4 Školní batoh Unicorn Školní batoh Unicorn - Nedostupné 2,400Kč
Školní batoh Unicorn Školní batoh Unicorn
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého student.Školní taška Unicorn je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Objem tašky můž..
2,400Kč
Bez daně:1,983Kč
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého student.Školní taška Robot Game je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Objem tašky ..
2,400Kč
Bez daně:1,983Kč
Školní batoh Ninja Školní batoh Ninja
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého student.Školní taška Ninja je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Objem tašky můžet..
2,400Kč
Bez daně:1,983Kč
Školní batoh Dino Školní batoh Dino
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého student.Školní taška Dino je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Objem tašky můžete..
2,400Kč
Bez daně:1,983Kč
Školní batoh Best Friends Školní batoh Best Friends
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého student.Školní taška Best Friends je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Objem tašk..
2,400Kč
Bez daně:1,983Kč
Školní batoh Ballerina Školní batoh Ballerina
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého student.Školní taška Ballerina je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Objem tašky můžete re..
2,400Kč
Bez daně:1,983Kč
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého student.Školní taška Yellow je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Objem tašky může..
2,350Kč
Bez daně:1,942Kč
Školní batoh Night Blue Školní batoh Night Blue
Nedostupné
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého student.Školní taška Night Blue je velmi lehká – má jen 840 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Najdete je dokonce i na kapse na přezůvky. Objem tašky ..
2,350Kč
Bez daně:1,942Kč
Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)