Menu
Your Cart

4 - 5 let

4 - 5 let

Děti od 4 do 5 let jsou často velmi výřečné a aktivní, nahlas se smějí, ale mívají také záchvaty vzteku. Proto u nás najdete spoustu knížek, které jim pomůžou se zvládáním emocí. Dětské knihy jim také pomáhají pochopit svět kolem sebe nebo základy slušného chování. Posloucháním příběhů a pohádek si zlepšují soustředění.


Zabavte své děti prostřednictvím logických her a didaktických hraček, s kterými si už zvládnou hrát samostatně. Na rozvoj soustředění a pozornosti je také skvělé puzzle. Milují pexeso a další jednoduché společenské hry pro děti. Podporujte předškoláky v učení velkých písmen, počítání, plnění úkolů prostřednictvím nálepkových a pracovních sešitů. 


4leté děti také potřebují prostor pro svou kreativitu. V naší výbavě tak nechybí kreativní potřeby, kreativní sety. Pro sebevyjádření je skvělé  dočasné tetování pro děti, nálepky na nehty, třpytky, různé masky na oslavu či karneval. Nechybí originální výbava do školky a doplňky.


Nejprodávanějši v kategorii 4 - 5 let

Gumičky do vlasů Scrunchie Květy 4ks
Novinka
Krásné květinové a tečkované gumičky rozzáří každý účes.Čtyřkombinace nádherných a velmi pružných gumiček v barevných provedeních a různými vzory rozzáří účes vaší holčičky a bude tak nepřehlédnutelná. Díky svému tvaru, skvěle drží na vláscích.Gumičky můžete doplnit také sponkami ve stejném designu ..
197Kč
Bez daně:163Kč
Těstoviny s příslušenstvím Těstoviny s příslušenstvím
Novinka
Ahojte a vítejte! Tato sada těstovin s 58 doplňky vás jistě vystele na kulinářskou cestu - motýlkové těstoviny, tagliatelle, ravioli, parmazán, rajčata, žampiony a další doplňky... ale to nejlavnější nezapomeňte na špetku bazalky! Sada obsahuje všechny ingredience, které budete potřebovat pro přípra..
808Kč
Bez daně:668Kč
Salát s příslušenstvím Salát s příslušenstvím
Novinka
1 list, 2 listy... a všechny listy jsou odděleny od hlávky salátu! Potom je vložte do sítka, otočte ho a po „odstranění vody“ může vaše dítě připravit letní salát od A po Z. Vejce, cibule, okurky, rajčata, žampiony, pár zrnek soli a pepře a kapka olivového oleje je základ pro úspěšný recept! Celkem ..
808Kč
Bez daně:668Kč
Stavebnice Jeřáb Stavebnice Jeřáb
Novinka
Originální stavebnice, se kterou vaše dítě snadno postaví svůj první autojeřáb. Jednotlivé díly se spojují s pomocí šroubováku se třemi výměnnými nástavci. Díky zpětnému chodu se s pomocí šroubováku díly i znovu rozmontují. Kola náklaďáku se otáčejí, korba se vyklápí. Stavebnice je kompatibilní s da..
839Kč
Bez daně:693Kč
Stavebnice Auto Stavebnice Auto
Novinka
Originální stavebnice, se kterou vaše dítě snadno postaví svoje první sportovní auto. Jednotlivé díly se spojují s pomocí šroubováku se třemi výměnnými nástavci. Díky zpětnému chodu se s pomocí šroubováku díly i znovu rozmontují. Kola auta se otáčejí. Stavebnice je kompatibilní s dalšími stavebnicem..
759Kč
Bez daně:627Kč
Funkční dětské piáno s 25 klávesami a 2 oktávami v krásném dřevěném provedení.Klávesy jsou označené barevně a písmeny pro snadné přehrávání melodií z přiloženého zpěvníku s notami známých dětských písniček.Piáno nabízí i 6 přednahraných klasických melodií. ..
1,149Kč
Bez daně:950Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 1145 (96 stránek)