Menu
Your Cart

Třídění a přiřazování

Třídění a přiřazování

Třídění či přiřazování obrázků či barev je pro děti velká zábava. Proto u nás najdete třídicí a přiřazovací didaktické hračky a hry pro dětičky v různém věku. Naučí se díky nim rozpoznávat a pojmenovávat geometrické tvary, čísla, písmenka, barvy, zvířata, dopravní prostředky a další.

Skvělou didaktickou hračkou je třídicí box pro děti plný různorodých obrázků, nasazovací hračky a hlavolamy, navlékání korálků pro děti, vkládací puzzle, senzorické hračky, hmatej a najdi, domino, hmatové pexeso a další hračky na učení a rozvoj jemné motoriky.

Nejprodávanějši v kategorii Třídění a přiřazování

Vkládačka Tvary Farma Vkládačka Tvary Farma
Nedostupné
Děťátko se pomocí této hračky naučí vnímat a rozeznávat jednoduché geometrické tvary.Asociace tvaru se zvířátkem mu tento úkol usnadní. Úchyty na dřevěných vkládacích tvarech umožňují dobrou manipulaci.Děťátko může dílky vkládat a překládat, zkoušet.Moment, kdy zvířátko dílkem zakryje nebo naopak od..
244Kč
Bez daně:201Kč
Vkládací puzzle Zvířata Vkládací puzzle Zvířata
Nedostupné
Dřevěné 3-vrstvé mini puzzle se skládá z vkládací podložky a 9 dílků.Dílky ve tvaru čtverce, kruhu a trojúhelníku se vyznačují geometrickou kresbou znázorňující zvířátko. Výhoda takového ztvárnění spočívá v tom, že je zábavné hádat, jaká zvířátka jsou na dílcích znázorněna.Zároveň se tak vizuálně pr..
299Kč
Bez daně:247Kč
Velryba vám pomůže s učením.Dřevěná hračka pro učení barev a zároveň se dětičky mohou učit třídit podle tvarů jednotlivá zvířátka, kterými se velryby krmí. Dřevěná hračka díky které se vaše dítě naučí barvy a to tříděným barevné potravy do úst velryby pomocí dřevěné pinzety!Dřevěné dílky jsou vhodné..
735Kč
Bez daně:607Kč
Vkládačka Mrkvičky Vkládačka Mrkvičky
Nedostupné
Tahání mrkve, trochu jinak!Hra mrkvičky povzbuzuje děti, aby třídily, počítaly a strukturovaly úplně samy. Cílem je přetřídit sedm různých velkých mrkví přes správné otvory v „zahradním záhonu“. Zelené plstěné kousky dodávají mrkvi realistický design a jsou skvělými hračkami na hraní rolí pro mladé,..
425Kč
Bez daně:351Kč
Třídění tvarů Třídění tvarů
-40 %
Zábava i vzdělání v jednom.Různobarevné dřevěné desky s vyřezanými geometrickými tvary se musí nasadit na správné místo.Skvělý způsob, jak naučit děti barvy a geometrické tvary.Vyrobeno z kvalitního dřeva a natřeno netoxickou barvou...
207Kč 345Kč
Bez daně:171Kč
Senzorické pexeso a puzzle Senzorické pexeso a puzzle
Nedostupné
S tímto dřevěným pexesem se zabaví všechny děti, samy, ale také společně.Malé dětičky si mohou karty s obrázky položit před sebe a ze tvarů vyjmout a správně přiřadit – tvar položit na správné místo na kartičce. Ale jinak je dřevěné pexeso určené pro dva až pět hráčů. Hráči si rozdají náhodně kartič..
495Kč
Bez daně:409Kč
Nasazuj, počítej a uč se!Dokonalá multifunkční didaktická pomůcka od Tooky Toy obsahuje nasazování kroužků i vkládací puzzle s tvary a čísly. Pod vkládacími tvary se dokonce skrývají hlavičky zvířátek. Celá hračka je velkoformátová, jednotlivé dílky jsou dobře opracované a namalované netoxickými bar..
710Kč
Bez daně:587Kč
Senzorický Ježek Senzorický Ježek
-50 %
Hmatej a přiřaď! Na deseti válečcích se nachází deset různých druhů materiálů a povrchů, stejně jako na dřevěné podložce ve tvaru ježka. Úkolem dítěte je rozpoznat hmatem jednotlivé materiály a přiřadit dřevěné válečky do příslušných otvorů na ježkovi.Děti si rozvíjí jemnou motoriku.Tato aktivi..
278Kč 555Kč
Bez daně:229Kč
Mozaika Maxi Mozaika Maxi
Nedostupné
První mozaika procvičí malé ručičky.Tato mozaika je skvělá už pro děti kolem 18 měsíců. Jednotlivé barevné dílky mozaiky jsou totiž velké akorát do malé ručičky. Děti je vkládají do otvorů v šesti roztomilých obrázcích. Nechybí ani velká dřevěná podložka, kde si děti můžou skládat obrázky podle vlas..
445Kč
Bez daně:368Kč
Didaktická duha podporuje motorický rozvoj dítěte.Přeneste duhu z oblohy do dětského pokoje. Tato dřevěná skládačka ve tvaru krásné duhy potěší každé dítě.Dřevěná duha má různé možnosti použití.Děti mohou skládat oblouky nebo používat svou představivost k vytváření různých tvarů. Vytvořte například ..
599Kč
Bez daně:495Kč
Didaktická duha podporuje motorický rozvoj dítěte.Přeneste duhu z oblohy do dětského pokoje. Tato dřevěná skládačka ve tvaru krásné duhy potěší každé dítě.Dřevěná duha má různé možnosti použití.Děti mohou skládat oblouky nebo používat svou představivost k vytváření různých tvarů. Vytvořte například ..
599Kč
Bez daně:495Kč
Puzzle Čísla Safari Puzzle Čísla Safari
2-3 dni
Naučte se čísla rychle a jednoduše! S těmito dřevěnými puzzle v trendových barvách se vaše děti naučí čísla od 0 až 9 a zároveň si při tom procvičí jemnou motoriku. Deset číslic lze snadno uchopit malými rukama a vložit do správných otvorů. V nich se nachází anglický výraz pro danou číslici což děte..
300Kč
Bez daně:248Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 44 (4 stránek)