Menu
Your Cart

Knihy v angličtině

Knihy v angličtině

Seznamte děti s angličtinou! Ať už cestují, nebo ne, v životě je znalost cizích jazyků velmi důležitá. Děti se je učí snadno a anglické knihy pro děti jsou ideálním způsobem, jak se jednoduše s tímto cizím jazykem postupně seznámit.

V nabídce máme anglické knihy pro malé děti, ve kterých si děti prohlížejí obrázky a rodiče jim čtou jednoduchá slova a věty. Zjednodušená četba, to jsou knihy, kde si děti v jednoduché formě přečtou příběhy v angličtině. často jsou doplněny úkoly, audiem pro správnou výslovnost či slovní zásobu. Jsou určené dětem, které už umí číst samy. Pokud si chtějí děti jen hrát, hledejte Activity Books, tedy pracovní sešity v angličtině, a nálepkové sešity. Děti si hrají, podprahově vnímají anglická slova a výrazy a postupně se jim dostávají pod kůži.

Nejprodávanějši v kategorii Knihy v angličtině

Nálepkový sešit pomůže malým dětem naučit se čísla.Děti si zamilují přidávání nálepek na barevné strany s tématikou čísel a učí se počítat za pochodu.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Se spoustou nálepek, které můžete přidat na každou stránku, budou děti milovat interakci s čísly. Obsah..
206Kč
Bez daně:187Kč
Fingerprint Activities Zoo Fingerprint Activities Zoo
Nedostupné
Děti malují pomocí otisků prstů.Děti si díky svým otiskům můžou vytvořit různá zvířátka, která mohou vidět v Zoo a dotvořit tak obrázky. Skvrny na gepardovi, hroši vyvalující se v jezeře, pruhy na ocasech lemurů, koaly lezoucí po stromech a mnoho dalšího.Kniha podporuje kreativitu a zručnost.Obsahuj..
344Kč
Bez daně:313Kč
There Were Ten in the Bed There Were Ten in the Bed
Nedostupné
Je čas jít do postýlky!Klasickou říkanku na počítání oživují půvabná zvířátka, která se toulí ke spánku. Když se všichni převalí, kdo zůstane s postelí sám pro sebe?Veselé čtení před spaním.QR kód na zadním obalu poskytuje odkaz na zvukový záznam říkanky...
172Kč
Bez daně:156Kč
Little Board Books Months of the Year Little Board Books Months of the Year
Nedostupné
Měsíce v roce už budeš mít v malíčku. Rýmovaná knížka popisuje každý měsíc v roce.Tato malá knížka, inspirovaná známou básní Sarah Coleridgeové „Leden přináší sníh“, popisuje každý měsíc v roce způsobem, který je vhodný pro batolata.Rozvíjí řečové schopnosti.Nádherné zvířecí postavičky ukazují věci,..
172Kč
Bez daně:156Kč
Nahlédni do života slavné architektky Zahy Hadid.Zaha Hadid, která je součástí kriticky uznávané série Little People, BIG DREAMS, vypráví inspirativní skutečný příběh vizionářského irácko-britského architekta. Zaha Hadid vyrůstala v Bagdádu v Iráku obklopená hudbou. Byla zvědavým a sebevědomým dítět..
324Kč
Bez daně:294Kč
Nahlédni do života slavné klimatické aktivistky Grety Thunberg.Když se mladá Greta dozvěděla o klimatické krizi, přestala mluvit. Neuměla pochopit, proč lidé u moci nedělají nic pro záchranu naší Země. Jednoho dne začala protestovat před švédským parlamentem a vytvořila „Školní stávku za klima“. Brz..
324Kč
Bez daně:294Kč
Things That Go Sound Book Things That Go Sound Book
Nedostupné
Stiskni tlačítko a všechny dopravní prostředky ožijí!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této nádherně ilustrované knížce, aby slyšeli jak ožívají nákladní auta, auta, lodě, autobusy, traktory a vlaky. Rušné scény jsou plné roztomilých zvířecích postav a na stránkách jsou otvory, přes které l..
424Kč
Bez daně:385Kč
1000 nejčastějších každodenních slovíček.Tato poutavá a nádherně ilustrovaná knížka s anglickými slovíčky pomáhá dětem rozšiřovat jejich slovní zásobu a rozvíjet jejich řečové schopnosti.Rozvíjí slovní zásobu.Tisíc skutečně užitečných každodenních slov, která jsou pečlivě sladěna s podrobnými a zába..
324Kč
Bez daně:294Kč
Little Lift and Look Red Fox Little Lift and Look Red Fox
Nedostupné
Kouzlo nočního času ožívá!V noci všichni tvrdě spí - nebo ne? V zahradě je zvědavá červená liška. Zvedněte klapky, abyste ji našli, když čichala v zahradě, a objevte všechny druhy jiných zvířat.Obsahuje velká okénka.Od žáby v jezírku, přes myš při kompostu až po houkající sovu vzlétající na hvězdnou..
206Kč
Bez daně:187Kč
Arctic Animals Sound Book Arctic Animals Sound Book
Nedostupné
Stiskni tlačítko a všechna arktická zvířátka ožijí!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této krásně ilustrované knížce, aby si vyslechli arktická zvířata. Od ledních medvědů a mrožů po sněžné sovy a narvaly, objevte ledový svět fascinujících zvířat a různých zvuků, které vydávají.Jednoduchý te..
427Kč
Bez daně:388Kč
Baby Touch: Food
Nedostupné
Představte svému dítěti různé druhy jídla pomocí této skvělé interaktivní knížky.Seznamte své dítě s prvními slovy s touto interaktivní hrací knihou. Pojmenujte a dotkněte se různých potravin, od zdravého ovoce až po báječné pamlsky!Perfektní kniha prvních slov pro všechny batolata.S texturami ..
220Kč
Bez daně:200Kč
Objevte s Lunou radost z tance.Když Luna tančí, má pocit, že se hlasitost světa zvětšuje, jak se všechny barvy rozjasňují, jak se za každým mrakem leskne sluneční světlo. Ale když dělá taneční zkoušku, uhne se, potápí se, točí se a... padá. Luna si myslí, že teď nemůže být skutečnou tanečnicí. Dokáž..
275Kč
Bez daně:250Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 79 (7 stránek)