Menu
Your Cart

Knihy v angličtině

Knihy v angličtině

Seznamte děti s angličtinou! Ať už cestují, nebo ne, v životě je znalost cizích jazyků velmi důležitá. Děti se je učí snadno a anglické knihy pro děti jsou ideálním způsobem, jak se jednoduše s tímto cizím jazykem postupně seznámit.

V nabídce máme anglické knihy pro malé děti, ve kterých si děti prohlížejí obrázky a rodiče jim čtou jednoduchá slova a věty. Zjednodušená četba, to jsou knihy, kde si děti v jednoduché formě přečtou příběhy v angličtině. často jsou doplněny úkoly, audiem pro správnou výslovnost či slovní zásobu. Jsou určené dětem, které už umí číst samy. Pokud si chtějí děti jen hrát, hledejte Activity Books, tedy pracovní sešity v angličtině, a nálepkové sešity. Děti si hrají, podprahově vnímají anglická slova a výrazy a postupně se jim dostávají pod kůži.

Nejprodávanějši v kategorii Knihy v angličtině

1 Baby Touch and Feel - Baby Animals Baby Touch and Feel - Baby Animals - Skladem 137Kč
Bez daně: 125Kč
2 Baby Touch and Feel - Animals Baby Touch and Feel - Animals - Nedostupné 137Kč
Bez daně: 125Kč
3 Fingerprint Activities Christmas Fingerprint Activities Christmas - Nedostupné 344Kč
Bez daně: 313Kč
Winter Wonderland Sticker Book Winter Wonderland Sticker Book
Novinka -20 %
Nálepková knížka pro všechny milovníky zimního období.Připojte se k rozkošným zvířatům Zimní říše divů, které se baví na sněhu, nakupují dárky a tančí v lese. Přidejte tučňáky, které se sáňkují po svazích, naplňte lesknoucí se taneční sál valčíkovými myšmi, udělejte ukázku blikajících světel a ozdob..
192Kč 241Kč
Bez daně:175Kč
Little Lift and Look Red Fox Little Lift and Look Red Fox
Novinka
Kouzlo nočního času ožívá!V noci všichni tvrdě spí - nebo ne? V zahradě je zvědavá červená liška. Zvedněte klapky, abyste ji našli, když čichala v zahradě, a objevte všechny druhy jiných zvířat.Obsahuje velká okénka.Od žáby v jezírku, přes myš při kompostu až po houkající sovu vzlétající na hvězdnou..
206Kč
Bez daně:187Kč
Arctic Animals Sound Book Arctic Animals Sound Book
Novinka Nedostupné
Stiskni tlačítko a všechna arktická zvířátka ožijí!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této krásně ilustrované knížce, aby si vyslechli arktická zvířata. Od ledních medvědů a mrožů po sněžné sovy a narvaly, objevte ledový svět fascinujících zvířat a různých zvuků, které vydávají.Jednoduchý te..
427Kč
Bez daně:388Kč
Little Sticker Dolly Dressing Christmas Fairy Little Sticker Dolly Dressing Christmas Fairy
Nedostupné
Nálepkový sešit pro malé slečny plný nádherných vil.Krásná knížka s nálepkami plná vánočních vil pro malé děti, které si je mohou obléct do zimních šatů.Nalepování rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Leťte s vánoční vílou, která se potuluje po zemi pohádek se svými kamarády z lesa. Pomocí..
206Kč
Bez daně:187Kč
Twinkly Twinkly Night Time Twinkly Twinkly Night Time
Nedostupné
Kouzlo nočního času ožívá!Deset krásných světel v této nádherně ilustrované knížce vtáhne malé děti do příběhu.Se světýlkem na každé stránce.Zatímco všichni ostatní tvrdě spí, Fox a Badger objeví třpytivé městečko a cestou si najdou nové přátele. Tato potěšující kniha plná přátelství a úžasu bude do..
447Kč
Bez daně:406Kč
Baby Touch: Food
Nedostupné
Představte svému dítěti různé druhy jídla pomocí této skvělé interaktivní knížky.Seznamte své dítě s prvními slovy s touto interaktivní hrací knihou. Pojmenujte a dotkněte se různých potravin, od zdravého ovoce až po báječné pamlsky!Perfektní kniha prvních slov pro všechny batolata.S texturami ..
220Kč
Bez daně:200Kč
Objevujte podzim s hravými samolepkami.Navštivte jablečný sad a pobavte se s Poppy a Sam, jak si užívají podzim v této okouzlující knížce s nálepkami.Děti si rozvíjí představivost a jemnou motoriku.Od jasného listí po deštivé dny, čas sklizně až po Halloween – děti si zamilují výběr nálepek pro dotv..
206Kč
Bez daně:187Kč
Malování vodou s dinosaury.Omalovánka v podobě jednoduchých obrázků se zvířátky navržených tak, aby oslovily malé děti.Na malování stačí pouze voda a štětec.Černobílé obrázky stačí jen potřít vodou a oblíbené dinosaury jako T-Rex, Diplodocus, Triceratops a mnoho jiných budou sami ožívat v barvách. V..
241Kč
Bez daně:219Kč
Objevte s Lunou radost z tance.Když Luna tančí, má pocit, že se hlasitost světa zvětšuje, jak se všechny barvy rozjasňují, jak se za každým mrakem leskne sluneční světlo. Ale když dělá taneční zkoušku, uhne se, potápí se, točí se a... padá. Luna si myslí, že teď nemůže být skutečnou tanečnicí. Dokáž..
275Kč
Bez daně:250Kč
Aktivity, které tě připraví na vstup školy.Tato zábavná kniha je plná poutavých aktivit, které děti připraví na vstup do školy. Živé ilustrace a roztomilé zvířecí postavičky dělají z učení zábavu.Pro všechny děti v předškolním věku.Aktivity jsou speciálně navrženy tak, aby oslovily děti ve věku 3 až..
275Kč
Bez daně:250Kč
Malování vodou se zvířátky ze ZOO.Omalovánka v podobě jednoduchých obrázků se zvířátky navržených tak, aby oslovily malé děti.Na malování stačí pouze voda a štětec.Černobílé obrázky stačí pouze potřít vodou a oblíbená zvířátka jako lev, opice, žirafa, tučňák, papoušek nebo lenoch budou sami ožívat v..
240Kč
Bez daně:218Kč
Little Sticker Dolly Dressing Ballerina
Nedostupné
Nálepkový sešit pro malé slečny plný nádherných balerín.Krásná knížka s nálepkami plná balerín pro malé děti, které si je mohou obléct do slavných baletů včetně Popelky, Labutího jezera, Louskáčku a dalších.Nalepování rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.S více než 250 okouzlujícími nálepk..
206Kč
Bez daně:187Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 91 (8 stránek)