Menu
Your Cart

Knihy

Knihy

Podpořte vývoj miminka knihami

Objevte svět knih pro nejmenší. Interakce s knihami v raném věku je klíčem k rozvoji smyslového vnímání a podpoře kognitivního a emocionálního růstu.

Široký výběr knih pro nejmenší

Naše v naší nabídce knih pro miminka naleznete dotykové knížky s různými strukturami pro vývoj hmatu, zvukové knihy pro stimulaci sluchu, kontrastní černobílé knihy pro zdravý vývin zraku, i krásná obrázková leporela.

Nejprodávanějši v kategorii Knihy

Měkká látková kniha pro miminkoTato látková knížka s plyšovým lenochodem, bude rozvíjet smysly miminka od narození. Různě strukturované materiály podpoří vývoj hmatu, barvy a vzory zase vývin zraku. Najdete na ní také zrcátko, štítky, šustící části. Na zadní stranu do průsvitné plastové části lze vs..
579Kč
Bez daně:479Kč
Roztomilá knížka se schovanými zvířátky pro nejmenší děti.Knížka vhodná pro nejmenší děti pro jejich první seznamovaní se světem. Rozvíjí jejich zrak, hmat a motorické schopnosti. Děti budou hledat schovaná zvířátka, měkká plstěná okénka umožní dětem zlepšovat poznávání světa hmatem. Plstěná ok..
229Kč
Bez daně:229Kč
Touch and Feel Wings je knížka pro děti, která je zavede do světa textur.Tento jedinečný produkt je navržen tak, aby podporoval rozvoj smyslů a zábavu dětí.S Touch and Feel Wings si děti mohou vychutnat hmatové zážitky prostřednictvím různých textur, které jsou umístěny na křídlech.Každá křídla mají..
287Kč
Bez daně:287Kč
Touch and Feel Tails je knížka pro děti, která je zavede do světa textur.Tento jedinečný produkt je navržen tak, aby podporoval rozvoj smyslů a zábavu dětí.S Touch and Feel Tails si děti mohou vychutnat hmatové zážitky prostřednictvím různých textur, které jsou umístěny na ocasech.Každý ocas má jino..
287Kč
Bez daně:287Kč
Touch and Feel Ears je knížka pro děti, která je zavede do světa textur.Tento jedinečný produkt je navržen tak, aby podporoval rozvoj smyslů a zábavu dětí.S Touch and Feel Ears si děti mohou vychutnat hmatové zážitky prostřednictvím různých textur, které jsou umístěny na uších.Každé ucho má jinou te..
287Kč
Bez daně:287Kč
První album miminka První album miminka
-30 % Nedostupné
Baby’s first photo album je dokonalým způsobem, jak si vaše dítě může uchovat vzpomínky na své první roky života. Tento kvalitní fotoalbum je navržen speciálně pro nejmenší členy rodiny a nabízí bezpečné a zábavné prostředí pro uchování jejich nejcennějších fotografií. S jemnými barvami a hravý..
386Kč 551Kč
Bez daně:319Kč
Knížka s aktivitami My 1st Busy Book Knížka s aktivitami My 1st Busy Book
Nedostupné
Jedinečná textilní knížka s krásnými ilustracemi nabízí dvanáct různých aktivit včetně zipů, přezek, tkaniček, knoflíků apod. Hraním s touto knížkou batole získává dovednosti, které mu např. usnadní samostatné oblékání a obouvání. Knížku využijete i pro učení dítěte barvám a prvním číslům...
569Kč
Bez daně:470Kč
Měkká textilní knížka s krásnými motivy ze života na farmě upoutá pozornost vašeho dítěte množstvím aktivit, ukrytých na jednotlivých stránkách.Ke zkoumání a prohlížení lákají šusticí i pískací stránky, různorodé textury nebo např. bezpečné zrcátko. Knížka pomáhá rozvíjet jednotlivé smysly dítě..
399Kč
Bez daně:330Kč
Farma - Zvuková kniha Farma - Zvuková kniha
Nedostupné
Ky-ky-ry-ký! Probouzí farmu kohout svým hlasitým kokrháním. Nový den na farmě začal. Seznamte se s hlasitým kohoutem, hladovými kuřátky, hravými prasátky či neposednými ovečkami. Užijte si spolu s dětmi objevování zvířat a poznávejte, jaké zvuky vydávají. Stačí stisknout tlačítka na stránkách t..
499Kč
Bez daně:499Kč
Trains Sound Book Trains Sound Book
Nedostupné
Stiskni tlačítko a svět vláčků ožije!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této krásně ilustrované knížce, aby si vyslechli vzrušující svět vláčků. Od parního vlaku prohánějícího se přes viadukt až po dřevorubecký vláček skřípající za zatáčkou v ledovém lese, můžete objevovat všechny druhy rušn..
429Kč
Bez daně:429Kč
Knížka se zvuky dopravních prostředků, do které se děti rádi zaposlouchají.Stiskni tlačítko a poslouchej troubení klaksonů: auta, náklaďáku, kola, vlaku a lodě. NOVINKA: Na poslední dvoustraně je zvuková hra Hledej & najdi. Zvukové tlačítko přehrává náhodně pět zvuků nebo melodií, které patří k ..
349Kč
Bez daně:349Kč
Knížka se zvuky vzácných ale ohrožených zvířat, do které se děti rádi zaposlouchají.Stiskni tlačítko a poslouchej, jak se dorozumívají zvířátka, kterých na světě ubývá a musíme je chránit: panda, plejtvák, orangutan, včela a papuchalk. NOVINKA: Na poslední dvoustraně je zvuková hra Hledej & najd..
349Kč
Bez daně:349Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 65 (6 stránek)